Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. finále A staršího žactva a finále B

Praha (12. 9. 2012)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.64
2 Jan MoudrýJan Moudrý 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.70
3 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.73
4 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.90
5 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ČermákRoman Čermák 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha DNP
2 David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.76
3 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.85
4 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.99
5 Jonáš MáraJonáš Mára 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.30
6 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.33
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GazdaJiří Gazda 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.35
2 Martin PanáčekMartin Panáček 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.38
3 Jakub ŠvarcJakub Švarc 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.55
4 Tobiáš KosíkTobiáš Kosík 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 09.15
Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.60
2 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán 97 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.71
3 David KalabisDavid Kalabis 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.72
4 Michael ŠkodaMichael Škoda 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.83
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KormoutŠtěpán Kormout 97 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská 08.73
2 Jan KárníkJan Kárník 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.76
3 Pavel DavídekPavel Davídek 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 09.00
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.01
5 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 09.04
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.32
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.36
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.50
4 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.56
5 Martina BartošováMartina Bartošová 97 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.71
6 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.50
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.63
3 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.67
4 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.69
5 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
6 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.72
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.77
3 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
4= Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
4= Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.89
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09.03
2 Aneta Anna FilusztkováAneta Anna Filusztková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.14
3 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 09.21
4 Denisa BíbrlíkováDenisa Bíbrlíková 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 09.29
5 Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
6 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.09
2 Veronika HavelkováVeronika Havelková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.12
3 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 98 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská 09.92
Eliška PalátováEliška Palátová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNP
Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.87
2 Jana StříhavkováJana Stříhavková 97 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská 09.41
3 Michaela KašparováMichaela Kašparová 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 09.95
MS Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.69
MS Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková 98 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská 10.46
Celkem 5 závodníků