výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále OMD mladšího žactva

Chodov (23. 9. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj Fremr Matěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.84
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.18
3 Jan ŠtychJan Štych 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.08
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.58
5 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.63
Vojtěch MészárosVojtěch Mészáros 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlámaOndřej Sláma 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.30
2 Jiří DykJiří Dyk 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.00
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.16
4 Adam Růžička Adam Růžička 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.34
5 Pavel HodanPavel Hodan 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.38
6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.30
2 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.85
3 Tomáš RegnerTomáš Regner 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.22
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.25
5 Michal ŠtefflMichal Šteffl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.47
Lukáš HodanLukáš Hodan 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav SemerádJaroslav Semerád 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.80
2 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.99
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.46
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.59
5 Jakub VrbaJakub Vrba 01 AC DomažliceAC Domažlice 10.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš JandaMatyáš Janda 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.93
2 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.12
3 Adam Bauer Adam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.30
4 Daniel SůvaDaniel Sůva 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.06
5 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC DomažliceAC Domažlice 10.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlámaOndřej Sláma 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.19 11.00
2 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.42 9.00
3 Matěj Fremr Matěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.82 8.00
4 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.85 7.00
5 Matyáš JandaMatyáš Janda 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.91 6.00
6 Jaroslav SemerádJaroslav Semerád 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DykJiří Dyk 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.87 4.00
2 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.95 3.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.12 2.00
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.20 1.00
5 Tomáš RegnerTomáš Regner 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.22
6 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.94
2 Kateřina KertisováKateřina Kertisová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.14
3 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 09.42
4 Terezie HofmanováTerezie Hofmanová 00 AK SokolovAK Sokolov 09.72
5 Renata DoušováRenata Doušová 99 AC DomažliceAC Domažlice 11.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka Urbánková Štěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.11
2 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.38
3 Valérie TrefancováValérie Trefancová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.49
4 Natálie KřeválkováNatálie Křeválková 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.57
5 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.81
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.26
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 99 AC DomažliceAC Domažlice 09.28
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.67
5 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.83
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.03
3 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.76
4 Lucie Baranová Lucie Baranová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.90
5 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 10.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina Šafránková Kateřina Šafránková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.13
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.18
3 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.28
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.84
5 Kateřina VolfíkováKateřina Volfíková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.70 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.74 9.00
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.97 8.00
4 Štěpánka Urbánková Štěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.10 7.00
5 Kateřina Šafránková Kateřina Šafránková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.20 6.00
6 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.9.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KertisováKateřina Kertisová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.91 4.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.11 3.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 99 AC DomažliceAC Domažlice 09.19 2.00
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.22 1.00
Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.22
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.29
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LorenzDavid Lorenz 99 AC DomažliceAC Domažlice 19.77 11.00
2 Ondřej SlámaOndřej Sláma 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.77 9.00
3 Jiří SedlákJiří Sedlák 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.45 8.00
4 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 20.77 6.00
5 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.48 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrien Fajfr Adrien Fajfr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.66 7.00
2 Matyáš JandaMatyáš Janda 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 21.41 5.00
3 Jan SuchýJan Suchý 01 AC DomažliceAC Domažlice 21.80 4.00
4 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.83 3.00
5 Matěj HoraMatěj Hora 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.53 1.00
6 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.61
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Růžička Adam Růžička 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.40
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.55
3 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC DomažliceAC Domažlice 23.98
4 Daniel SůvaDaniel Sůva 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 24.85
5 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.05
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub Karlach Jakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.14
2 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 23.99
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.83
4 Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 28.64
Lukáš HodanLukáš Hodan 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice NP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.00 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.88 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.20 7.00
4 Kristýna BradováKristýna Bradová 99 AC DomažliceAC Domažlice 23.15
Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 22.02 8.00
2 Kateřina Šafránková Kateřina Šafránková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.27 4.50
Lenka Kuberková Lenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.27 4.50
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.52 2.00
5 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.54 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 22.24 6.00
2 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.34 3.00
3 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.76
4 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice 23.06
5 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.34
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.34
2 Vanesa ČernáVanesa Černá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.54
3 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.14
4 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.54
Michaela MrázkováMichaela Mrázková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 23.54
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC DomažliceAC Domažlice 24.67
3 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.76
4 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.31
5 Michaela HammerováMichaela Hammerová 00 AK SokolovAK Sokolov 29.84
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LorenzDavid Lorenz 99 AC DomažliceAC Domažlice 43.61 11.00
2 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 46.20 9.00
3 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 46.76 8.00
4 Karel RohmKarel Rohm 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 47.21 7.00
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 47.40 6.00
6 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 51.06 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav SemerádJaroslav Semerád 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 50.29 5.00
2 Jakub Karlach Jakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.16 3.00
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 51.28 2.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 53.05 1.00
5 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 57.40
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 58.27
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel NaxeraKarel Naxera 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 55.58
2 Patrik DudaPatrik Duda 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 55.86
3 Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 59.98
4 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 60.85
Matěj SchwobMatěj Schwob 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Lukáš HodanLukáš Hodan 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNP
Poznámky:
DQ zavodnik Schwob - přeběhnutí do jiné dráhy
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka Urbánková Štěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.21 11.00
2 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 49.51 9.00
3 Lenka Kuberková Lenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.94 8.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 49.98 7.00
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 51.47 5.00
6 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.67 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 51.33 6.00
2 Tereza HynkováTereza Hynková 01 AC DomažliceAC Domažlice 53.39 3.00
3 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.67 2.00
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 56.87 1.00
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 61.24
6 Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LeščinskáAneta Leščinská 00 AK SokolovAK Sokolov 58.58
2 Petra Pelíšková Petra Pelíšková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 61.14
3 Anežka BajgarováAnežka Bajgarová 00 AC DomažliceAC Domažlice 65.04
Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov DNP
Dominika MellenováDominika Mellenová 99 AK SokolovAK Sokolov DNP
Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof KrsKryštof Krs 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:30.75 11.00
2 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:45.25 8.00
3 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:45.77 6.00
4 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:48.06 5.00
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:51.24 4.00
6 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:56.20 1.00
7 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:10.90
8 Daniel NguyenDaniel Nguyen 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:14.64
Daniel RolínekDaniel Rolínek 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro NP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav WohlmutVáclav Wohlmut 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:44.20 9.00
2 Jan SuchýJan Suchý 01 AC DomažliceAC Domažlice 2:45.73 7.00
3 Pavel StupkaPavel Stupka 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:53.73 3.00
4 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:54.00 2.00
5 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 2:58.71
6 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:02.50
7 Karel NaxeraKarel Naxera 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:03.87
8 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC DomažliceAC Domažlice 3:31.24
9 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:42.47
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:43.98 11.00
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:45.44 9.00
3 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.56 8.00
4 Kateřina KertisováKateřina Kertisová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:04.39 2.00
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:06.32
6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 3:06.71
7 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:10.88
8 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:13.08
9 Terezie HofmanováTerezie Hofmanová 00 AK SokolovAK Sokolov 3:22.67
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 2:49.93 7.00
2 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2:52.51 6.00
3 Tereza HynkováTereza Hynková 01 AC DomažliceAC Domažlice 2:53.09 5.00
4 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:57.95 4.00
5 Vanesa ČernáVanesa Černá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:03.79 3.00
6 Jana KohoutováJana Kohoutová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:05.25 1.00
7 Jessica SaksonováJessica Saksonová 99 AK SokolovAK Sokolov 3:18.47
8 Petra Pelíšková Petra Pelíšková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:32.08
9 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:39.60
Barbora HynkováBarbora Hynková 01 AC DomažliceAC Domažlice NP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:14.54 11.00
2 Martin Šilhavý Martin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:34.71 9.00
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:39.54 8.00
4 Jan Vosejpka Jan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:40.91 7.00
5 Radek Dojčar Radek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:42.33 6.00
6 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:44.61 5.00
7 Jan ŠtychJan Štych 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:45.67 4.00
8 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:06.99 3.00
9 Marek MundilMarek Mundil 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:14.72 2.00
10 Tomáš Mrázek Tomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:16.64 1.00
11 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:31.17
Jakub VrbaJakub Vrba 01 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:34.89 11.00
2 Aneta Alexandrová Aneta Alexandrová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:34.97 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:53.71 8.00
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 5:58.57 7.00
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6:02.99 6.00
6 Lucie SvinčákováLucie Svinčáková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:06.23 5.00
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 6:06.76 4.00
8 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 6:08.31 3.00
9 Aneta LeščinskáAneta Leščinská 00 AK SokolovAK Sokolov 6:28.15 2.00
10 Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 6:46.41 1.00
11 Adéla KrabcováAdéla Krabcová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:49.19
12 Klára VoštováKlára Voštová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:50.30
13 Veronika JansováVeronika Jansová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7:20.90
14 Renata DoušováRenata Doušová 99 AC DomažliceAC Domažlice 7:44.29
Aneta Veselá Aneta Veselá 00 AC DomažliceAC Domažlice NP
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrien Fajfr Adrien Fajfr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.08 11.00
2 Jiří VáchalJiří Váchal 99 AC DomažliceAC Domažlice 11.24 9.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.46 8.00
4 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.79 7.00
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.08 5.00
6 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.75 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.03 6.00
2 Josef TkadlečekJosef Tkadleček 00 AC DomažliceAC Domažlice 12.68 4.00
3 Václav WohlmutVáclav Wohlmut 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.91 2.00
4 Adam Bauer Adam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.12 1.00
5 Jiří Brabec Jiří Brabec 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.62
6 Patrik DudaPatrik Duda 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.07
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 11.02 11.00
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 11.23 9.00
3 Štěpánka Urbánková Štěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.43 8.00
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 11.61 7.00
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.09 4.00
6 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.25 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.83 6.00
2 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.92 5.00
3 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.12 3.00
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 12.34 1.00
5 Michaela MatúšováMichaela Matúšová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12.80
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.43
2 Barbora PetránkováBarbora Petránková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.64
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 13.85
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.06
5 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.28
6 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 15.68
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Všetička M., Rolínek, Vyšín, Semerád A Všetička M., Rolínek, Vyšín, Semerád TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 35.30 11.00
2 A Had, Petrikovič, Duda, Růžička A Had, Petrikovič, Duda, Růžička SKP Union ChebSKP Union Cheb 36.83 9.00
3 A Rottenborn O., Rottenborn Š., Rubáš, Kresl A Rottenborn O., Rottenborn Š., Rubáš, Kresl AC DomažliceAC Domažlice 37.70 8.00
4 A Šaroch, Brabec, Dubovksý, Gurban A Šaroch, Brabec, Dubovksý, Gurban ŠAK ChodovŠAK Chodov 38.23 7.00
5 A Ferenčík, Naxera V., Štych, Krýsl A Ferenčík, Naxera V., Štych, Krýsl ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 39.02 3.00
6 A Fikrle, Šilhavý, Vosejpka, Karlach A Fikrle, Šilhavý, Vosejpka, Karlach TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.36
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Weber, Stupka, Sutnar, Hašek B Weber, Stupka, Sutnar, Hašek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.58 6.00
2 C Všetička T., Mundil, Davidík, Krejčí C Všetička T., Mundil, Davidík, Krejčí TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 38.92 5.00
3 B Andrle, Matulka, Kertis, Sůva B Andrle, Matulka, Kertis, Sůva TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 38.97 4.00
4 B Mlýnek, Sussenbeck, Slavík, Loschmidt B Mlýnek, Sussenbeck, Slavík, Loschmidt ŠAK ChodovŠAK Chodov 42.11 2.00
5 B Hamadaj, Liška, Vrba, Svoboda V. B Hamadaj, Liška, Vrba, Svoboda V. AC DomažliceAC Domažlice 44.35 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Křeválková, Čečková, Gabčová, Kertisová A Křeválková, Čečková, Gabčová, Kertisová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 35.21 11.00
2 A Adlerová, Alexandrová, Fialová, Lokajíčková A Adlerová, Alexandrová, Fialová, Lokajíčková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.28 9.00
3 A Šafařiková J, Trefancová, Kantová, Černá A Šafařiková J, Trefancová, Kantová, Černá Atletika KlatovyAtletika Klatovy 36.70 7.50
4 A Nohejlová, Poláková, Maydlová, Speierlová A Nohejlová, Poláková, Maydlová, Speierlová SKP Union ChebSKP Union Cheb 38.30 5.00
5 A Leščinkská, Saksonová, Bohmová, Levová A Leščinkská, Saksonová, Bohmová, Levová AK SokolovAK Sokolov 38.65 3.00
6 A Ledvinová, Gerberová, Kelemenová, Hynková T. A Ledvinová, Gerberová, Kelemenová, Hynková T. AC DomažliceAC Domažlice 39.94 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Štefanicková, Boltíková, Dedková, Vargová B Štefanicková, Boltíková, Dedková, Vargová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 36.70 7.50
2 B Ledvinová, Řezníková, Veselá, Svinčáková B Ledvinová, Řezníková, Veselá, Svinčáková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 37.82 6.00
3 B Pelíšková, Baranová, Egersdorfová, Pelešková B Pelíšková, Baranová, Egersdorfová, Pelešková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.63 4.00
4 B Bajgarová, Doušová, Pivoňková, Hynková B. B Bajgarová, Doušová, Pivoňková, Hynková B. AC DomažliceAC Domažlice 41.20
5 B Navrátilová, Sládková, Hammerová, Trnková B Navrátilová, Sládková, Hammerová, Trnková AK SokolovAK Sokolov 41.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Furstová, Krabcová, Jansová, Švagrová C Furstová, Krabcová, Jansová, Švagrová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 39.45 2.00
2 C Vlachová, Kohoutová, Schwarzová, Voštová C Vlachová, Kohoutová, Schwarzová, Voštová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 42.29
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.341.371.401.431.461.50 Body
1 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.50 XXX 11.00
2 Matyáš JandaMatyáš Janda
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.40 XXX 9.00
3 Luboš MastnyLuboš Mastny
AC DomažliceAC Domažlice
99 1.34 XXX 8.00
4= Kryštof Linhart Kryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.31 XXX 6.50
4= Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.31 XXX 6.50
6 Pavel HodanPavel Hodan
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 1.31 XXX 5.00
7 Karel RohmKarel Rohm
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.31 XXX 4.00
8= Jan SuchýJan Suchý
AC DomažliceAC Domažlice
01 1.31 XXX 2.50
8= Matěj HoraMatěj Hora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.31 XXX 2.50
10 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.23 XXX 1.00
11= Tomáš Mrázek Tomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.15 XXX
11= Josef TkadlečekJosef Tkadleček
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.15 XXX
13 Aleš Sutnar Aleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 NZV XXX
14 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 NZV XXX
15 Vojtěch MészárosVojtěch Mészáros
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.331.361.391.411.45 Body
1 Lenka Kuberková Lenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.41 OXXOXXX 11.00
2 Irena PešulováIrena Pešulová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.36 OXXOXXX 9.00
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 1.33 OXXOXXX 8.00
4 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.33 OXXOXXX 7.00
5 Valérie TrefancováValérie Trefancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.30 OXXOXXX 6.00
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1.26 OXXOXXX 5.00
7 Hana ŠtefaniskováHana Štefanisková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.26 OXXOXXX 4.00
8 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.26 OXXOXXX 3.00
9 Barbora PetránkováBarbora Petránková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 1.26 OXXOXXX 2.00
10 Kristýna BradováKristýna Bradová
AC DomažliceAC Domažlice
99 1.22 OXXOXXX 1.00
11 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková
AC DomažliceAC Domažlice
99 1.22 OXXOXXX
12 Michaela MrázkováMichaela Mrázková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 1.18 OXXOXXX
13 Adriana VlachováAdriana Vlachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.18 OXXOXXX
14 Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.14 OXXOXXX
15 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 1.14 OXXOXXX
16 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.14 OXXOXXX
Dominika MellenováDominika Mellenová
AK SokolovAK Sokolov
99 NP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.68 11.00
2 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.61 9.00
3 Ondřej SlámaOndřej Sláma
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.59 8.00
4 Kryštof KrsKryštof Krs
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 4.37 7.00
5 Matěj Fremr Matěj Fremr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.22 6.00
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 4.20 5.00
7 Pavel HodanPavel Hodan
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 4.08 4.00
8 Kryštof Linhart Kryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.01 3.00
9 Adam LillAdam Lill
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.98 2.00
10 Michael RohmMichael Rohm
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.96 1.00
11 Adam Bauer Adam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 3.86
12 Josef TkadlečekJosef Tkadleček
AC DomažliceAC Domažlice
00 3.82
13 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.79
14 Jiří DykJiří Dyk
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.78
15 Michael RubášMichael Rubáš
AC DomažliceAC Domažlice
01 3.71
16 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.70
17 Jiří Brabec Jiří Brabec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.59
18 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.44
19 Tomáš Mrázek Tomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.43
20 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 2.85
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.49 11.00
2 Kateřina Šafránková Kateřina Šafránková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.28 9.00
3 Karolína PoubováKarolína Poubová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.24 8.00
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.23 7.00
5 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.21 6.00
6 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.15 5.00
7 Hana ŠtefaniskováHana Štefanisková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.10 4.00
8 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.07 3.00
9 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 4.03 2.00
10 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.98 1.00
11 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.93
12 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.85
13 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 3.79
14 Lucie SvinčákováLucie Svinčáková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.77
15 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.73
16 Natálie KřeválkováNatálie Křeválková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.67
17 Michaela MrázkováMichaela Mrázková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 3.63
18 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 3.52
19 Jessica SaksonováJessica Saksonová
AK SokolovAK Sokolov
99 3.41
20 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
02 3.17
21 Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 3.04
22 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.00
23 Kateřina VolfíkováKateřina Volfíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 2.97
24 Michaela HammerováMichaela Hammerová
AK SokolovAK Sokolov
00 2.86
Barbora PetránkováBarbora Petránková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 0
Lucie AdlerováLucie Adlerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 NP
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam LillAdam Lill
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 10.73 11.00
2 Michael RohmMichael Rohm
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 09.62 9.00
3 Jiří VáchalJiří Váchal
AC DomažliceAC Domažlice
99 09.59 8.00
4 Radek Dojčar Radek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 09.03 7.00
5 Michal ŠtefflMichal Šteffl
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 08.80 6.00
6 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 08.78 5.00
7 Karel RohmKarel Rohm
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 08.16 4.00
8 Adrien Fajfr Adrien Fajfr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 08.09 3.00
9 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 08.06 2.00
10 Michal KreslMichal Kresl
AC DomažliceAC Domažlice
99 07.65 1.00
11 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 07.29
12 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 07.16
13 Tomáš RegnerTomáš Regner
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 07.12
14 Václav SvobodaVáclav Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 07.02
15 Václav WohlmutVáclav Wohlmut
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 06.83
16 Jan SvobodaJan Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 06.72
17 Marek DubovskýMarek Dubovský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 06.40
18 Lukáš LiškaLukáš Liška
AC DomažliceAC Domažlice
00 06.11
19 Karel NaxeraKarel Naxera
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 06.10
20 Aleš Sutnar Aleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 05.96
21 Jan ŠtenglJan Štengl
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 05.56
22 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 04.59
Daniel RolínekDaniel Rolínek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 NP
Vojtěch MészárosVojtěch Mészáros
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 NP
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PoubováKarolína Poubová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 08.36 11.00
2 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 07.92 9.00
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 07.52 8.00
4 Adriana VlachováAdriana Vlachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 07.36 7.00
5 Irena PešulováIrena Pešulová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 07.26 6.00
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 07.23 5.00
7 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 06.90 4.00
8 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 06.61 3.00
9 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 06.36 2.00
10 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 06.27 1.00
11 Terezie HofmanováTerezie Hofmanová
AK SokolovAK Sokolov
00 06.25
12 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 06.19
13 Dominika ŘezníkováDominika Řezníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 05.81
14 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 05.42
15 Anežka BajgarováAnežka Bajgarová
AC DomažliceAC Domažlice
00 05.38
16 Eliška TrnkováEliška Trnková
AK SokolovAK Sokolov
00 05.15
17 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 04.80
18 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 04.59
19 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 04.22
20 Klementýna KepkováKlementýna Kepková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 03.86
21 Barbora HynkováBarbora Hynková
AC DomažliceAC Domažlice
01 03.51
Aneta Veselá Aneta Veselá
AC DomažliceAC Domažlice
00 NP
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David LorenzDavid Lorenz
AC DomažliceAC Domažlice
99 62.96 11.00
2 Adam LillAdam Lill
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 62.28 9.00
3 Michal ŠtefflMichal Šteffl
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 59.17 8.00
4 Jiří DykJiří Dyk
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 49.02 7.00
5 Jan LališJan Lališ
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 47.46 6.00
6 Matěj Fremr Matěj Fremr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 46.88 5.00
7 Kryštof Linhart Kryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 46.83 4.00
8 Michael RohmMichael Rohm
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 45.36 3.00
9 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 45.33 2.00
10 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 45.25 1.00
11 Radek Dojčar Radek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 44.29
12 Kryštof KrsKryštof Krs
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
99 43.83
13 Jiří VáchalJiří Váchal
AC DomažliceAC Domažlice
99 42.49
14 Michal KreslMichal Kresl
AC DomažliceAC Domažlice
99 41.08
15 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 40.29
16 Martin Šilhavý Martin Šilhavý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 40.22
17 Daniel NguyenDaniel Nguyen
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 39.69
18 Tomáš RegnerTomáš Regner
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 38.30
19 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 37.59
20 Jan ŠtenglJan Štengl
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 37.42
21 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn
AC DomažliceAC Domažlice
00 37.14
22 Marek DubovskýMarek Dubovský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 35.77
23 Matěj SchwobMatěj Schwob
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 35.57
24 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 35.28
25 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 34.39
26 Matěj HoraMatěj Hora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 33.46
27 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 28.53
28 Lukáš LiškaLukáš Liška
AC DomažliceAC Domažlice
00 27.94
29 Jan SvobodaJan Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 25.92
30 Václav SvobodaVáclav Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 25.09
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PoubováKarolína Poubová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 49.92 11.00
2 Irena PešulováIrena Pešulová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 44.30 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 41.89 8.00
4 Dominika ŘezníkováDominika Řezníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 41.29 7.00
5 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 38.71 6.00
6 Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 38.70 5.00
7 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 37.51 4.00
8 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 37.27 3.00
9 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 35.58 2.00
10 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 34.95 1.00
11 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 33.39
12 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 33.05
13 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 32.98
14 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 32.78
15 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 30.63
16 Adéla KrabcováAdéla Krabcová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 29.90
17 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 25.79
18 Eliška TrnkováEliška Trnková
AK SokolovAK Sokolov
00 25.72
19 Adéla LiškováAdéla Lišková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
02 15.90
Aneta Veselá Aneta Veselá
AC DomažliceAC Domažlice
00 NP
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 167.00
2 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 107.50
3 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 106.00
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 098.50
5 PREST PREST ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 098.00
6 UNICH UNICH SKP Union ChebSKP Union Cheb 039.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 800 m, 300 m, 150 m, 60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 170.00
2 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 164.50
3 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 094.00
4 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 078.50
5 UNICH UNICH SKP Union ChebSKP Union Cheb 055.00
6 AKSOK AKSOK AK SokolovAK Sokolov 054.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 800 m, 300 m, 150 m, 150 m, 60 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků