Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev mladšího žactva, Moravskoslezký kraj, 4.kolo

Třinec (20. 9. 2012)
60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtubaMatěj Štuba 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.27 11.00
2 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.34 9.00
3 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.88 8.00
60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25 4.00
2 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.41 3.00
3 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.42 2.00
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.58 11.00
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.67 9.00
3 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.95 8.00
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta ZvrtkováMarkéta Zvrtková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.14 4.00
2 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.32 3.00
3 Nikol BaranováNikol Baranová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.37 2.00
150 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.17 11.00
2 Matěj ŠtrbaňMatěj Štrbaň 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.30 9.00
3 Filip SzotkowskiFilip Szotkowski 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.47 8.00
300 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 50.71 11.00
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.30 9.00
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.36 8.00
800 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SzotkowskiFilip Szotkowski 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.48 11.00
2 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.17 9.00
3 Ondřej DemelOndřej Demel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:03.75 8.00
800 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.83 11.00
2 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.90 9.00
3 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:49.07 8.00
1500 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ZapletalJakub Zapletal 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5:36.68 11.00
2 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:24.34 9.00
4 x 60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 20.9.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A-Motyčka,Buzek,Kašpelík,Hruzík A-Motyčka,Buzek,Kašpelík,Hruzík Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 35.51 11.00
2 A-Vaněk,Píšek,Agel,Mičúnek A-Vaněk,Píšek,Agel,Mičúnek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.62 9.00
3 B-Kunc,Šindler,Daniel,Vantuch B-Kunc,Šindler,Daniel,Vantuch Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.98 8.00