Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (22. 9. 2012)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GröplTomáš Gröpl 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.78 9.00
2 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.89 7.00
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 AK HodonínAK Hodonín 11.94 6.00
4 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.41 3.00
MB Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 12.31
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MachoOndřej Macho 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.71 11.00
2 Patrik MucskaPatrik Mucska 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.85 8.00
3 Jiří KrevňákJiří Krevňák 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.05 5.00
4 Jakub ŠlampaJakub Šlampa 94 AK HodonínAK Hodonín 12.29 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.24 11.00
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.60 9.00
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.67 8.00
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.68 7.00
5 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.71 6.00
6 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.25 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.19 5.00
2 Tomáš HelmaTomáš Helma 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.46 3.00
3 Jakub GulecJakub Gulec 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.49 2.00
4 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.53 1.00
5 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.06
6 Jakub RichterJakub Richter 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.71
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.34 11.00
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 12.49 9.00
3 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.53 8.00
4 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 12.81 7.00
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.82 6.00
6 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.80 3.00
7 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.13 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 13.12 5.00
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.24 4.00
3 Alžběta KrejčíAlžběta Krejčí 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.42 1.00
MB Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.98
MB Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.02
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.18 11.00
2 Leona MaletinskáLeona Maletinská 95 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 14.58 9.00
MB Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.30
Celkem 3 závodníků