3. kolo soutěže družstev staršího žactva
Zlín (18. 9. 2012)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ShánělVáclav Sháněl | 97 | AK PSK Zlín | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Daniel KolskýDaniel Kolský | 97 | AK PSK Zlín | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Martin DostálekMartin Dostálek | 97 | AK Kroměříž | 08.13 | |||||||||||||||
4 | Josef BrhelJosef Brhel | 97 | AK PSK Zlín | 08.23 | |||||||||||||||
5 | Šimon ObdržálekŠimon Obdržálek | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Petr BřezinaPetr Březina | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš MajchrákAleš Majchrák | 97 | AK Kroměříž | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Marcel RaclavskýMarcel Raclavský | 97 | AK Kroměříž | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Petr TkadlecPetr Tkadlec | 98 | AK PSK Zlín | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Ondřej JuřenaOndřej Juřena | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠohajekMartin Šohajek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.86 | |||||||||||||||
Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík | 98 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | AK PSK Zlín | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Dominik VečeřaDominik Večeřa | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Jan JermakovJan Jermakov | 98 | AK PSK Zlín | 08.90 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KašíkOndřej Kašík | 99 | AK Kroměříž | 08.97 | |||||||||||||||
5 | Lukáš ChytilLukáš Chytil | 98 | AK PSK Zlín | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KolskýDaniel Kolský | 97 | AK PSK Zlín | 08.01 | 11 | ||||||||||||||
2 | Václav ShánělVáclav Sháněl | 97 | AK PSK Zlín | 08.08 | 9 | ||||||||||||||
3 | Martin DostálekMartin Dostálek | 97 | AK Kroměříž | 08.12 | 8 | ||||||||||||||
4 | Aleš MajchrákAleš Majchrák | 97 | AK Kroměříž | 08.29 | 7 | ||||||||||||||
Josef BrhelJosef Brhel | 97 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 18.9.2012) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel RaclavskýMarcel Raclavský | 97 | AK Kroměříž | 08.43 | 4 | ||||||||||||||
2 | Šimon ObdržálekŠimon Obdržálek | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.51 | 3 | ||||||||||||||
3 | Petr TkadlecPetr Tkadlec | 98 | AK PSK Zlín | 08.61 | 2 | ||||||||||||||
4 | Ondřej JuřenaOndřej Juřena | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.77 | 1 | ||||||||||||||
5 | Dominik VečeřaDominik Večeřa | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Martin ŠohajekMartin Šohajek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Eva ŠvehlákováEva Švehláková | 98 | AK PSK Zlín | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Ester SyslováEster Syslová | 98 | AK Kroměříž | 08.89 | |||||||||||||||
5 | Tereza OubělickáTereza Oubělická | 97 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Alena PatrmanováAlena Patrmanová | 97 | AK Kroměříž | 09.73 | |||||||||||||||
7 | Eva KlementováEva Klementová | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BrázdilováTereza Brázdilová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Veronika MuchováVeronika Muchová | 98 | AK Kroměříž | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Tereza MolkováTereza Molková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Jana ŠrámkováJana Šrámková | 98 | AK PSK Zlín | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Klára NavrátilováKlára Navrátilová | 98 | AK PSK Zlín | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Petra ChalupováPetra Chalupová | 98 | AK Kroměříž | 10.10 | |||||||||||||||
7 | Petra JuřenováPetra Juřenová | 98 | AK PSK Zlín | 10.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.34 | 11 | ||||||||||||||
2 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.38 | 9 | ||||||||||||||
3 | Tereza BrázdilováTereza Brázdilová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.59 | 8 | ||||||||||||||
4 | Veronika MuchováVeronika Muchová | 98 | AK Kroměříž | 08.88 | 7 | ||||||||||||||
5 | Tereza MolkováTereza Molková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.90 | 6 | ||||||||||||||
6 | Eva ŠvehlákováEva Švehláková | 98 | AK PSK Zlín | 09.02 | 5 | ||||||||||||||
7 | Ester SyslováEster Syslová | 98 | AK Kroměříž | 09.11 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza OubělickáTereza Oubělická | 97 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.96 | MB | ||||||||||||||
2 | Jana ŠrámkováJana Šrámková | 98 | AK PSK Zlín | 09.07 | 3 | ||||||||||||||
3 | Klára NavrátilováKlára Navrátilová | 98 | AK PSK Zlín | 09.22 | 2 | ||||||||||||||
4 | Alena PatrmanováAlena Patrmanová | 97 | AK Kroměříž | 09.54 | 1 | ||||||||||||||
5 | Petra ChalupováPetra Chalupová | 98 | AK Kroměříž | 10.03 | |||||||||||||||
6 | Petra JuřenováPetra Juřenová | 98 | AK PSK Zlín | 10.10 | |||||||||||||||
7 | Eva KlementováEva Klementová | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.15 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KolskýDaniel Kolský | 97 | AK PSK Zlín | 19.47 | 8 | ||||||||||||||
2 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.25 | 7 | ||||||||||||||
3 | Ondřej JuřenaOndřej Juřena | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.85 | 5 | ||||||||||||||
4 | Šimon ObdržálekŠimon Obdržálek | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.98 | 4 | ||||||||||||||
5 | Jiří FormanJiří Forman | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.83 | 1 | ||||||||||||||
Josef BrhelJosef Brhel | 97 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ShánělVáclav Sháněl | 97 | AK PSK Zlín | 19.22 | 11 | ||||||||||||||
2 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 19.35 | 9 | ||||||||||||||
3 | Petr TkadlecPetr Tkadlec | 98 | AK PSK Zlín | 20.83 | 6 | ||||||||||||||
4 | Radek UherekRadek Uherek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 21.32 | 3 | ||||||||||||||
Dominik VečeřaDominik Večeřa | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 21.82 | 2 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.02 | 11 | ||||||||||||||
2 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.03 | 9 | ||||||||||||||
3 | Tereza OubělickáTereza Oubělická | 97 | TJ Jiskra Otrokovice | 21.75 | MB | ||||||||||||||
4 | Jana ŠrámkováJana Šrámková | 98 | AK PSK Zlín | 22.77 | 7 | ||||||||||||||
5 | Ivana PatíkováIvana Patíková | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 24.45 | MB | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BrázdilováTereza Brázdilová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.91 | 8 | ||||||||||||||
2 | Barbara HavlíkováBarbara Havlíková | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 21.51 | MB | ||||||||||||||
3 | Jana LudvíkováJana Ludvíková | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 22.50 | MB | ||||||||||||||
4 | Klára NavrátilováKlára Navrátilová | 98 | AK PSK Zlín | 23.77 | 6 | ||||||||||||||
Sabina HajdajováSabina Hajdajová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin VizinaRobin Vizina | 97 | AK PSK Zlín | 40.58 | 11 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | AK PSK Zlín | 40.83 | 9 | ||||||||||||||
3 | Jan ZívalíkJan Zívalík | 97 | AK PSK Zlín | 45.43 | 8 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠohajekMartin Šohajek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 49.09 | 7 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ChytilLukáš Chytil | 98 | AK PSK Zlín | 49.42 | 6 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš BartošíkMikuláš Bartošík | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 49.65 | 5 | ||||||||||||||
3 | Jiří FormanJiří Forman | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 50.25 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PetříkováKateřina Petříková | 98 | AK Kroměříž | 49.95 | 9 | ||||||||||||||
2 | Ludmila PompováLudmila Pompová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 51.77 | MB | ||||||||||||||
3 | Klára FlíborováKlára Flíborová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 52.35 | 5 | ||||||||||||||
4 | Žaneta BajerováŽaneta Bajerová | 97 | AK Kroměříž | 58.37 | 3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína TeimerováKarolína Teimerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 51.56 | 6 | ||||||||||||||
2 | Marie SlovákováMarie Slováková | 98 | AK PSK Zlín | 52.58 | 4 | ||||||||||||||
3 | Adéla DoležálkováAdéla Doležálková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 62.68 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 47.29 | 11 | ||||||||||||||
2 | Tereza MolkováTereza Molková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 49.96 | 8 | ||||||||||||||
3 | Veronika MuchováVeronika Muchová | 98 | AK Kroměříž | 50.00 | 7 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin VizinaRobin Vizina | 97 | AK PSK Zlín | 2:16.31 | 11 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KašíkOndřej Kašík | 99 | AK Kroměříž | 2:36.53 | 9 | ||||||||||||||
3 | Matyáš MislerMatyáš Misler | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:38.36 | 8 | ||||||||||||||
4 | Dan UrbánekDan Urbánek | 98 | AK PSK Zlín | 2:47.03 | 7 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HeimováKateřina Heimová | 97 | AK PSK Zlín | 2:41.35 | 11 | ||||||||||||||
2 | Markéta KřižkováMarkéta Křižková | 98 | AK PSK Zlín | 2:42.01 | 9 | ||||||||||||||
3 | Kateřina PetříkováKateřina Petříková | 98 | AK Kroměříž | 2:45.30 | 8 | ||||||||||||||
4 | Sabina HajdajováSabina Hajdajová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:48.77 | 7 | ||||||||||||||
5 | Renáta OhnoutkováRenáta Ohnoutková | 99 | AK PSK Zlín | 2:49.87 | MB | ||||||||||||||
6 | Žaneta BajerováŽaneta Bajerová | 97 | AK Kroměříž | 2:58.16 | 6 | ||||||||||||||
7 | Alena PatrmanováAlena Patrmanová | 97 | AK Kroměříž | 2:58.54 | 5 | ||||||||||||||
8 | Ludmila PompováLudmila Pompová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3:00.31 | MB | ||||||||||||||
9 | Ester SyslováEster Syslová | 98 | AK Kroměříž | 3:14.23 | 4 | ||||||||||||||
10 | Petra ChalupováPetra Chalupová | 98 | AK Kroměříž | 3:14.77 | 3 | ||||||||||||||
11 | Eva KlementováEva Klementová | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:20.93 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav StaněkVáclav Staněk | 98 | AK PSK Zlín | 4:35.03 | 11 | ||||||||||||||
2 | Marcel RaclavskýMarcel Raclavský | 97 | AK Kroměříž | 5:13.53 | 9 | ||||||||||||||
3 | Jiří ChromekJiří Chromek | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5:14.74 | 8 | ||||||||||||||
4 | Patrik VeselýPatrik Veselý | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 6:35.39 | 7 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nnamdi OkongwoNnamdi Okongwo | 98 | AK PSK Zlín | 16.53 | 11 | ||||||||||||||
2 | Martin TrefilíkMartin Trefilík | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 17.69 | 9 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VavrušaDominik Vavruša | 98 | AK PSK Zlín | 19.40 | 8 | ||||||||||||||
2 | Jan JermakovJan Jermakov | 98 | AK PSK Zlín | 19.71 | 7 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva ŠvehlákováEva Švehláková | 98 | AK PSK Zlín | 17.32 | 11 | ||||||||||||||
3 | Zuzana VagalováZuzana Vagalová | 97 | AK Kroměříž | 18.24 | 8 | ||||||||||||||
Eliška MachanováEliška Machanová | 97 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 17.98 | 9 | ||||||||||||||
2 | Adéla TotkováAdéla Totková | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 20.11 | MB | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(út, 18.9.2012) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 31.30 | 11 | ||||||||||||||
2 | Martin TrefilíkMartin Trefilík | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 33.24 | 9 | ||||||||||||||
3 | Petr TkadlecPetr Tkadlec | 98 | AK PSK Zlín | 34.54 | 8 | ||||||||||||||
4 | Dominik VavrušaDominik Vavruša | 98 | AK PSK Zlín | 36.48 | 7 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MachanováEliška Machanová | 97 | AK PSK Zlín | 34.86 | 11 | ||||||||||||||
2 | Zuzana VagalováZuzana Vagalová | 97 | AK Kroměříž | 35.35 | 9 | ||||||||||||||
3 | Markéta KřižkováMarkéta Křižková | 98 | AK PSK Zlín | 36.98 | 7 | ||||||||||||||
1 | Adéla TotkováAdéla Totková | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 37.34 | MB | ||||||||||||||
2 | Karolína TeimerováKarolína Teimerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 40.28 | 5 | ||||||||||||||
3 | Klára FlíborováKlára Flíborová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 43.04 | 3 | ||||||||||||||
1 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 36.10 | 8 | ||||||||||||||
2 | Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková | 98 | AK Kroměříž | 39.82 | 6 | ||||||||||||||
3 | Veronika MuchováVeronika Muchová | 98 | AK Kroměříž | 40.36 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
4 x 60 m - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brhel, Mazurek, Staněk, Zívalík Brhel, Mazurek, Staněk, Zívalík | AK PSK Zlín | 30.82 | 11 | |||||||||||||||
Jelínek, Obdržálek, Chromek, Bartošík Jelínek, Obdržálek, Chromek, Bartošík | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNF | |||||||||||||||||
Večeřa, Misler, Veselý, Foltýnek Večeřa, Misler, Veselý, Foltýnek | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vávrová, Sedláčková, Molková, Hajdajová Vávrová, Sedláčková, Molková, Hajdajová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 32.92 | 11 | |||||||||||||||
1 | Hanáková, Kašpárková, Vlčková, Hromadníková Hanáková, Kašpárková, Vlčková, Hromadníková | AK PSK Zlín-B | 33.82 | MB | |||||||||||||||
3 | Křižková, Machanová, Švehláková, Juřenová Křižková, Machanová, Švehláková, Juřenová | AK PSK Zlín-A | 34.63 | 9 | |||||||||||||||
4 | Flíborová, Teimerová, Mikulová, Rybnikářová Flíborová, Teimerová, Mikulová, Rybnikářová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 36.55 | 8 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 1.76 | MB | |||||||||||||||
2 |
Daniel KolskýDaniel Kolský
AK PSK Zlín |
97 | 1.60 | 11 | |||||||||||||||
3 |
Nnamdi OkongwoNnamdi Okongwo
AK PSK Zlín |
98 | 1.50 | 9 | |||||||||||||||
4 |
Václav ShánělVáclav Sháněl
AK PSK Zlín |
97 | 1.50 | 8 | |||||||||||||||
5 |
Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.45 | 7 | |||||||||||||||
6 |
Martin TrefilíkMartin Trefilík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 1.45 | 6 | |||||||||||||||
7 |
David GrunikDavid Grunik
AK PSK Zlín |
98 | 1.40 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.30 | 4 | |||||||||||||||
9 |
Mikuláš BartošíkMikuláš Bartošík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.30 | 3 | |||||||||||||||
10 |
Jiří FormanJiří Forman
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.25 | 2 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž |
97 | 1.54 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
AK PSK Zlín |
97 | 1.42 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.42 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK Zlín |
00 | 1.39 | MB | |||||||||||||||
5 |
Ester SyslováEster Syslová
AK Kroměříž |
98 | 1.36 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Jana LudvíkováJana Ludvíková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 1.36 | MB | |||||||||||||||
7 |
Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK Kroměříž |
98 | 1.36 | 6 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 3.70 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 3.40 | MB | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK Zlín |
95 | 2.60 | MB | |||||||||||||||
2 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 2.50 | MB | |||||||||||||||
3 |
Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
AK PSK Zlín |
97 | 2.40 | 11 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina HeimováKateřina Heimová
AK PSK Zlín |
97 | 2.10 | 9 | |||||||||||||||
5 |
Vendula HanákováVendula Hanáková
AK PSK Zlín |
00 | 2.10 | MB | |||||||||||||||
6 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK Zlín |
00 | 2.10 | MB | |||||||||||||||
7 |
Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK Zlín |
99 | 2.10 | MB | |||||||||||||||
8 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 2.00 | MB | |||||||||||||||
9 |
Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
99 | 2.00 | MB | |||||||||||||||
10 |
Karolína KarasováKarolína Karasová
AK PSK Zlín |
00 | 1.70 | MB | |||||||||||||||
11 |
Monika ZámečníkováMonika Zámečníková
AK PSK Zlín |
00 | 1.60 | MB | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nnamdi OkongwoNnamdi Okongwo
AK PSK Zlín |
98 | 5.14 +0.3 m/s | 11 | |||||||||||||||
2 |
Martin DostálekMartin Dostálek
AK Kroměříž |
97 | 5.09 +1.1 m/s | 9 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín |
97 | 5.01 +0.3 m/s | 8 | |||||||||||||||
4 |
Aleš MajchrákAleš Majchrák
AK Kroměříž |
97 | 4.72 -1.0 m/s | 7 | |||||||||||||||
5 |
Marcel RaclavskýMarcel Raclavský
AK Kroměříž |
97 | 4.44 +1.1 m/s | 6 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík
AK Kroměříž |
98 | 4.44 +0.8 m/s | 5 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej JuřenaOndřej Juřena
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.41 -0.9 m/s | 4 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej KašíkOndřej Kašík
AK Kroměříž |
99 | 4.38 +1.7 m/s | 3 | |||||||||||||||
9 |
Jan JermakovJan Jermakov
AK PSK Zlín |
98 | 4.13 +0.6 m/s | 2 | |||||||||||||||
10 |
Petr BřezinaPetr Březina
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 4.06 +0.6 m/s | 1 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš ChytilLukáš Chytil
AK PSK Zlín |
98 | 3.88 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Dan UrbánekDan Urbánek
AK PSK Zlín |
98 | 3.84 +2.1 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Matyáš MislerMatyáš Misler
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 3.83 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Jiří ChromekJiří Chromek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 3.76 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
Martin ŠohajekMartin Šohajek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 5.00 +0.0 m/s | 11 | |||||||||||||||
2 |
Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
AK PSK Zlín |
97 | 4.58 +0.6 m/s | 9 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.56 +0.0 m/s | 8 | |||||||||||||||
4 |
Alena PatrmanováAlena Patrmanová
AK Kroměříž |
97 | 4.29 +0.0 m/s | 7 | |||||||||||||||
5 |
Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.26 +0.0 m/s | 6 | |||||||||||||||
6 |
Jana ŠrámkováJana Šrámková
AK PSK Zlín |
98 | 4.07 -0.3 m/s | 5 | |||||||||||||||
7 |
Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž |
98 | 4.03 +0.0 m/s | 4 | |||||||||||||||
8 |
Klára NavrátilováKlára Navrátilová
AK PSK Zlín |
98 | 3.87 -0.5 m/s | 3 | |||||||||||||||
9 |
Adéla TotkováAdéla Totková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 3.85 +0.0 m/s | MB | |||||||||||||||
10 |
Petra ChalupováPetra Chalupová
AK Kroměříž |
98 | 3.68 -0.1 m/s | 2 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK Kroměříž |
98 | 3.63 +0.9 m/s | 1 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška LabudováEliška Labudová
AK Kroměříž |
97 | 10.05 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Denisa LysákováDenisa Lysáková
AK Kroměříž |
97 | 09.41 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK Zlín |
99 | 08.58 | MB | |||||||||||||||
4 |
Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 08.40 | 8 | |||||||||||||||
5 |
Žaneta BajerováŽaneta Bajerová
AK Kroměříž |
97 | 08.06 | 7 | |||||||||||||||
6 |
Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK Zlín |
98 | 07.95 | 6 | |||||||||||||||
7 |
Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK Kroměříž |
98 | 07.63 | 5 | |||||||||||||||
8 |
Monika MikulováMonika Mikulová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 07.59 | 4 | |||||||||||||||
9 |
Adéla DoležálkováAdéla Doležálková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 05.55 | 3 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 12.27 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Šimon KošárekŠimon Košárek
AK PSK Zlín |
98 | 11.06 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 10.69 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín |
97 | 10.49 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Martin DostálekMartin Dostálek
AK Kroměříž |
97 | 10.28 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Petr BřezinaPetr Březina
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 09.10 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Jan RochlaJan Rochla
AK PSK Zlín |
97 | 08.92 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík
AK Kroměříž |
98 | 08.90 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Aleš MajchrákAleš Majchrák
AK Kroměříž |
97 | 08.83 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Jakub FoltýnekJakub Foltýnek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 08.81 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Radek UherekRadek Uherek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 08.45 | ||||||||||||||||
12 |
Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 08.21 | ||||||||||||||||
13 |
David GrunikDavid Grunik
AK PSK Zlín |
98 | 07.12 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 37.20 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Jan RochlaJan Rochla
AK PSK Zlín |
97 | 29.42 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Šimon KošárekŠimon Košárek
AK PSK Zlín |
98 | 25.44 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 24.87 | 7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška LabudováEliška Labudová
AK Kroměříž |
97 | 22.28 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK Zlín |
99 | 21.42 | MB | |||||||||||||||
3 |
Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 19.85 | 9 | |||||||||||||||
4 |
Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK Kroměříž |
98 | 18.40 | 8 | |||||||||||||||
5 |
Denisa LysákováDenisa Lysáková
AK Kroměříž |
97 | 14.68 | 7 | |||||||||||||||
6 |
Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž |
98 | 13.00 | 6 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK Zlín |
99 | 30.28 | MB | |||||||||||||||
2 |
Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 21.81 | 11 | |||||||||||||||
3 |
Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž |
98 | 21.26 | 9 | |||||||||||||||
4 |
Denisa LysákováDenisa Lysáková
AK Kroměříž |
97 | 21.18 | 8 | |||||||||||||||
5 |
Eliška LabudováEliška Labudová
AK Kroměříž |
97 | 19.39 | 7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RochlaJan Rochla
AK PSK Zlín |
97 | 32.22 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Šimon KošárekŠimon Košárek
AK PSK Zlín |
98 | 27.41 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 26.63 | 8 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbara HavlíkováBarbara Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 30.95 | MB | |||||||||||||||
2 |
Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK Zlín |
98 | 28.48 | 11 | |||||||||||||||
3 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 27.34 | 9 | |||||||||||||||
4 |
Ivana PatíkováIvana Patíková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 24.69 | MB | |||||||||||||||
5 |
Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK Kroměříž |
98 | 23.68 | 8 | |||||||||||||||
6 |
Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
99 | 19.34 | MB | |||||||||||||||
7 |
Monika MikulováMonika Mikulová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 17.75 | 7 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina PetříkováKateřina Petříková
AK Kroměříž |
98 | 12.09 | 6 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín |
97 | 44.63 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 40.28 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Jan ZívalíkJan Zívalík
AK PSK Zlín |
97 | 33.41 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Jakub FoltýnekJakub Foltýnek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 29.31 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KolskýDaniel Kolský
AK PSK Zlín |
97 | 29.12 | MB | |||||||||||||||
6 |
Radek UherekRadek Uherek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 28.22 | 6 | |||||||||||||||
7 |
Patrik VeselýPatrik Veselý
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 23.00 | 5 | |||||||||||||||
8 |
Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 18.05 | 4 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AK PSK Zlín AK PSK Zlín | AK PSK Zlín | 323 | ||||||||||||||||
2 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 195 | ||||||||||||||||
3 | AK Kroměříž AK Kroměříž | AK Kroměříž | 78 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 231 | ||||||||||||||||
2 | AK Kroměříž AK Kroměříž | AK Kroměříž | 224 | ||||||||||||||||
3 | AK PSK Zlín AK PSK Zlín | AK PSK Zlín | 148 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |