Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Olomouc (6. 10. 2012)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HorníčekPavel Horníček 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:03.58 11.00
2 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.84 9.00
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.56 8.00
4 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.16 7.00
5 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:11.40 6.00
6 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.51 5.00
7 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.63 4.00
8 Jan SvatošJan Svatoš 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:15.54 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:19.24 2.00
2 Jan ZbořilJan Zbořil 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:19.72 1.00
3 Kryštof KarelKryštof Karel 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.36
4 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.22
5 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:23.78
6 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:32.27
7 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.47
8 Jan KolomazníkJan Kolomazník 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:46.33
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 JAC BrnoJAC Brno 2:20.18 11.00
2 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:21.71 9.00
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.21 8.00
4 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.28 7.00
5 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:26.55 6.00
6 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:28.13 5.00
7 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:29.36 3.00
8 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 JAC BrnoJAC Brno 2:29.68 2.00
9 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:29.87 1.00
10 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:30.22
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.17 4.00
2 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:32.59
3 Eva LančováEva Lančová 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.84
4 Jana VrtělováJana Vrtělová 98 JAC BrnoJAC Brno 2:37.27
5 Michaela ProkopováMichaela Prokopová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:39.88
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:42.45
7 Viktorie GrussmannováViktorie Grussmannová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:54.32
Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 9 závodníků