Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo středoškolského CORNY poháru

Opava (18. - 18. 9. 2012)

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BřemekMichal Břemek 95 Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 4:48.45 628
2 Petr UvíraPetr Uvíra 94 OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 4:54.73 590
3 Stanislav LavrovičStanislav Lavrovič 95 SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 4:56.04 583
4 David DrexlerDavid Drexler 94 OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 4:56.98 577
5 Marián JanošMarián Janoš 96 Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 4:57.00 577
6 Josef LazeckýJosef Lazecký 95 MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 4:59.76 561
7 Daniel VčelkaDaniel Včelka 96 OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 5:04.81 532
8 Michal MichalíkMichal Michalík 97 Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 5:05.77 527
9 Lukáš DardaLukáš Darda 94 SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava 5:10.98 498
10 Lukáš MührLukáš Mühr 94 Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 5:25.13 424
11 David NguyenDavid Nguyen 96 Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 5:52.12 297
12 Vítěslav ZednikVítěslav Zednik 96 SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 5:52.68 295
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava 4:23.01 791
2 Petr MusilaPetr Musila 95 Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava 4:31.58 734
3 Jan TurekJan Turek 96 Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 4:33.33 723
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 4:33.41 722
5 Adam RausAdam Raus 93 MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 4:41.61 670
6 Jiří BlahutJiří Blahut 96 Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava 4:44.12 655
7 Václav JurečkaVáclav Jurečka 94 SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava 4:46.66 639
8 Jiří SkalkaJiří Skalka 95 Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům... 4:47.45 634
9 Denis CsémiDenis Csémi 94 Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům... 5:10.56 500
10 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 SOU stavební OpavaSOU stavební Opava 5:23.52 432
Robin ChvějaRobin Chvěja 93 SOU stavební OpavaSOU stavební Opava DNP
Sangram KrumpholcSangram Krumpholc 93 SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... DNP
Celkem 12 závodníků