Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo středoškolského CORNY poháru

Opava (18. - 18. 9. 2012)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek 93 SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava 12.04
2 Daniel SolnýDaniel Solný 93 MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 12.10
3 Marián JanošMarián Janoš 96 Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 12.23
4 Jakub StaníčekJakub Staníček 96 SOU stavební OpavaSOU stavební Opava 12.29
5 Zdeněk ŘímanZdeněk Říman 94 SOU stavební OpavaSOU stavební Opava 12.60
6 Tomáš KučaTomáš Kuča 95 Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 13.12
7 Patrik VopálkaPatrik Vopálka 95 SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 13.15
8 Petr ČervenýPetr Červený 95 SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 13.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MrůzekJan Mrůzek 93 OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 12.02 647
2 Jakub KupkaJakub Kupka 96 OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 12.43 569
3 Vojtěch KantorVojtěch Kantor 95 Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 12.58 541
4 Josef MazurJosef Mazur 93 MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 12.60 538
5 Adam KardašAdam Kardaš 95 Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 12.96 475
6 Jakub SvětlíkJakub Světlík 96 OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 13.12 448
7 Martin PavlíkMartin Pavlík 97 Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 14.30 271
8 Jiří RichtaJiří Richta 95 SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 15.80 105
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava 11.48 757
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava 11.82 687
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům... 11.85 681
4 Václav JurečkaVáclav Jurečka 94 SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava 12.09 633
5 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 12.16 620
6 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům... 12.22 608
7 Roman HonRoman Hon 96 SOU stavební OpavaSOU stavební Opava 13.28 421
Jakub RusekJakub Rusek 96 Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava DQ
Celkem 8 závodníků