Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo středoškolského CORNY poháru

Opava (18. - 18. 9. 2012)

400-300-200-100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beňovič, Tomas, Lazecký, Beneš Beňovič, Tomas, Lazecký, Beneš MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 2:17.90
2 Lacko, Mürh, Kardaš, Turek Lacko, Mürh, Kardaš, Turek Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 2:23.28
Bašarin, Onderka, Sekela, Rippel Bašarin, Onderka, Sekela, Rippel SOU stavební OpavaSOU stavební Opava DNP
Zemánek, Uvíra, Drexler, Bajer Zemánek, Uvíra, Drexler, Bajer OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava DNP
Blahut, Musila, Klinger, Konečný Blahut, Musila, Klinger, Konečný Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vystrk, Němec, Tesař, Rusek Vystrk, Němec, Tesař, Rusek Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava 2:06.28
2 Skalka, Kratochvíl, Kummer, Hoza Skalka, Kratochvíl, Kummer, Hoza Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům... 2:14.09
3 Mrůzek, Moša, Kupka, Witoszek Mrůzek, Moša, Kupka, Witoszek OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 2:15.14
4 Kolarčík, Jurečka, Pristaš, Škrobánek Kolarčík, Jurečka, Pristaš, Škrobánek SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava 2:16.61
5 Malchárek, Zíka, Raus, Beneš Malchárek, Zíka, Raus, Beneš MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 2:17.59
6 Kuča, Janoš, Vaňátko, Kantor Kuča, Janoš, Vaňátko, Kantor Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 2:22.74
7 Holčápek, Lavrovič, Vopálka, Červený Holčápek, Lavrovič, Vopálka, Červený SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 2:27.54
8 Říman, Staníček, Stoczek, Pluške Říman, Staníček, Stoczek, Pluške SOU stavební OpavaSOU stavební Opava 2:34.41
Celkem 8 závodníků

400-300-200-100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schweiderová, Blahutová, Vavrečková, Hluchá Schweiderová, Blahutová, Vavrečková, Hluchá Slezské gymnázium OpavaSlezské gymnázium Opava 2:38.60
2 Němcová, Zemanová, Klapetková, Kašpárková Němcová, Zemanová, Klapetková, Kašpárková Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava 2:47.96
3 A: Režnarová, Březinová, Franková, Sobotíková A: Režnarová, Březinová, Franková, Sobotíková MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 2:51.40
4 Drtilová, Ledvoňová, Osadniková, Kuklová Drtilová, Ledvoňová, Osadniková, Kuklová Střední zdravotnická školaStřední zdravotnická škola 2:52.57
5 Nováková, Tesařová, Tesařová, Jandová Nováková, Tesařová, Tesařová, Jandová Gymnázium HlučínGymnázium Hlučín 2:56.88
6 B: Mlčáková, Káčová, Brandysová, Stošková B: Mlčáková, Káčová, Brandysová, Stošková MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava 2:57.06
7 Žídková, Halošková, Galová, Šťastná Žídková, Halošková, Galová, Šťastná OA a SOŠ logistická, OpavaOA a SOŠ logistická, Opava 3:07.41
8 Věntusová, Halfarová, Boháčová, Mališová Věntusová, Halfarová, Boháčová, Mališová SŠHS a Vyšší odborná škola OpavaSŠHS a Vyšší odborná škola ... 3:58.44
Celkem 8 závodníků