Finále přeboru LKAS družstev mladšího žactva
Turnov (23. 9. 2012)60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále 1 (ne, 23.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 10.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán VránekŠtěpán Vránek | 00 | AC SYNER Turnov | 13.04 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Sebastian ŠkůrekSebastian Škůrek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.61 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub LipavskýJakub Lipavský | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.78 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 23.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MikulaMarek Mikula | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.01 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.13 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Janis MahbouliJanis Mahbouli | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.86 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HrehaJan Hreha | 00 | AC SYNER Turnov | 12.91 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel StrnádekPavel Strnádek | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.52 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále 1 (ne, 23.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠálkováBarbora Šálková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.17 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 11.67 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna VeseláMagdaléna Veselá | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.34 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková | 99 | AC SYNER Turnov | 12.58 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.66 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 23.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nicole CinkováNicole Cinková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.43 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina AckermannováSabina Ackermannová | 99 | TJ Jilemnice | 12.49 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza BubeníkováTereza Bubeníková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.65 | |||||||||||||||
5 | Lucie GombárováLucie Gombárová | 00 | AC SYNER Turnov | 14.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 3 (ne, 23.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NovákováKateřina Nováková | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.52 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.81 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.78 | |||||||||||||||
4 | Natálie KůtkováNatálie Kůtková | 00 | AC SYNER Turnov | 12.93 | |||||||||||||||
5 | Nela KobosováNela Kobosová | 00 | TJ Jilemnice | 14.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |