Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo 31.ročníku CORNY středoškolského poháru

Opava (25. 9. 2012)

skok daleký - Junioři

(út, 25.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KlingerDominik Klinger
Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava
95 6.49
2 Roman StoklasaRoman Stoklasa
SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava
95 6.47
3 Jakub RusekJakub Rusek
Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava
96 6.21
4 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Gymnázium Olgy Havlové, OstravaGymnázium Olgy Havlové, Ost...
95 6.08
5 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům...
93 6.03
6 Tomáš KummerTomáš Kummer
Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům...
95 5.94
7 Lukáš HozaLukáš Hoza
Střední škola umělecko průmyslováStřední škola umělecko prům...
95 5.86
9 Marek KauerMarek Kauer
Všeobecné a sportovní gymnázium, BruntálVšeobecné a sportovní gymná...
93 5.51
10 Patrik JanczPatrik Jancz
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
96 5.42
11 Tomáš SzotkowskiTomáš Szotkowski
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
94 5.41
12 Matěj BálekMatěj Bálek
SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava
94 5.38
13 Stefan NowakStefan Nowak
Gymnázium s pol. jaz. vyuč., Český TěšínGymnázium s pol. jaz. vyuč....
93 5.32
15 Tomáš KrumpholzTomáš Krumpholz
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
97 5.26
16 Ondřej TesařOndřej Tesař
SPŠ stavební OpavaSPŠ stavební Opava
93 5.10
18 Jan HašaJan Haša
Gymnázium Olgy Havlové, OstravaGymnázium Olgy Havlové, Ost...
93 4.96
19 Erik TacinaErik Tacina
Gymnázium s pol. jaz. vyuč., Český TěšínGymnázium s pol. jaz. vyuč....
94 4.90
20 Marek OhnoutkaMarek Ohnoutka
Všeobecné a sportovní gymnázium, BruntálVšeobecné a sportovní gymná...
95 4.81
21 Matěj HauptMatěj Haupt
Gymnázium Olgy Havlové, OstravaGymnázium Olgy Havlové, Ost...
95 4.77
22 Patrik ThomasPatrik Thomas
Všeobecné a sportovní gymnázium, BruntálVšeobecné a sportovní gymná...
93 4.74
MS Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 7.08
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Juniorky

(út, 25.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PejškováLucie Pejšková
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
96 4.71
2 Karolína ChřibkováKarolína Chřibková
Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava
96 4.62
Kateřina FrantováKateřina Frantová
Střední prům. škola chem., OstravaStřední prům. škola chem., ...
97 4.62
4 Karolína PančochováKarolína Pančochová
Gymnázium a SOŠ, Nový JičínGymnázium a SOŠ, Nový Jičín
93 4.61
5 Vendula MolinováVendula Molinová
Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava
96 4.56
6 Kateřina VitováKateřina Vitová
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
96 4.55
7 Beata FirlaBeata Firla
Gymnázium s pol. jaz. vyuč., Český TěšínGymnázium s pol. jaz. vyuč....
96 4.53
8 Lucie BrandysováLucie Brandysová
MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava
94 4.45
9 Monika KáčováMonika Káčová
MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava
97 4.41
Barbora HouškováBarbora Houšková
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
94 4.41
11 Monika MrozkováMonika Mrozková
Gymnázium s pol. jaz. vyuč., Český TěšínGymnázium s pol. jaz. vyuč....
96 4.39
12 Kateřina VoloveckáKateřina Volovecká
Slezské gymnázium OpavaSlezské gymnázium Opava
96 4.31
14 Nikola ZvrtkováNikola Zvrtková
SPgŠ a SZŠ, KrnovSPgŠ a SZŠ, Krnov
94 4.29
15 Tereza SolnáTereza Solná
Slezské gymnázium OpavaSlezské gymnázium Opava
97 4.09
16 Nikola KlasováNikola Klasová
Střední prům. škola chem., OstravaStřední prům. škola chem., ...
95 4.06
Hana BřezinováHana Březinová
MSŠZe a VOŠ, OpavaMSŠZe a VOŠ, Opava
94 4.06
19 Markéta SkýpalováMarkéta Skýpalová
Mendelovo gymnasium OpavaMendelovo gymnasium Opava
94 3.97
20 Pavla UrbanskáPavla Urbanská
SPgŠ a SZŠ, KrnovSPgŠ a SZŠ, Krnov
97 3.96
21 Eliška FabiánováEliška Fabiánová
SPgŠ a SZŠ, KrnovSPgŠ a SZŠ, Krnov
95 3.79
22 Markéta ValuškováMarkéta Valušková
Slezské gymnázium OpavaSlezské gymnázium Opava
95 3.78
23 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Střední prům. škola chem., OstravaStřední prům. škola chem., ...
96 3.36
Celkem 21 závodníků