Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a žákyň

Zlín (7. 10. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.16
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20
3 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.29
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.59
6 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.61
7 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.92
8 Filip ZvojFilip Zvoj 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KachyňaAdam Kachyňa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.29
2 Vojtěch WalaVojtěch Wala 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.55
3 Šimon HronŠimon Hron 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.78
4 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 08.90
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.93
6 Pavel KalčíkPavel Kalčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.94
7 David KovaříkDavid Kovařík 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.14
8 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.75
2 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.79
3 Filip JančíkFilip Jančík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.05
4 Martin KrátkýMartin Krátký 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.07
5 Erik PazdírekErik Pazdírek 99 BYAC BrnoBYAC Brno 09.29
6 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.42
7 Vojtěch MatějíčekVojtěch Matějíček 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NešporDavid Nešpor 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.54
2 Tomáš OppeltTomáš Oppelt 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.23
3 Adam KocourekAdam Kocourek 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.63
4 Simon RapantSimon Rapant 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.19
5 Patrik JanečekPatrik Janeček 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.94
Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Hlavinka Tomáš Hlavinka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.73
2 Lukáš ČerníkLukáš Černík 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.82
3 Jan SloukaJan Slouka 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.28
4 Jakub KotekJakub Kotek 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.63
5 Adam ŠenkeříkAdam Šenkeřík 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.87
David RašíkDavid Rašík 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.07 11.00
2 Adam KachyňaAdam Kachyňa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20 9.00
3 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.30 8.00
4 David NešporDavid Nešpor 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.50 7.00
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.58 6.00
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.55 4.00
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.57 3.00
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.73 2.00
4 Tomáš Hlavinka Tomáš Hlavinka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.74 1.00
5 Šimon HronŠimon Hron 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.78
Vojtěch WalaVojtěch Wala 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.10.2012) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.37
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.66
3 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.75
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.82
5 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.90
6 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.98
7 Marie SlanáMarie Slaná 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.02
8 Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.05
9 Tereza ŠvédíkováTereza Švédíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.33
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.75
Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.61
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.84
5 Tereza Boráková Tereza Boráková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.92
6 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.08
7 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.11
8 Tereza PogányováTereza Pogányová 01 JAC BrnoJAC Brno 09.27
9 Jana PavlíčkováJana Pavlíčková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.84
Celkem 9 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.10.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.77
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.90
3 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.91
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.13
5 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.25
6 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.33
7 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.52
8 Markéta BalážováMarkéta Balážová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.79
Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 9 závodníků
Rozběh 4 (ne, 7.10.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa SvětlíkováVanessa Světlíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.26
2 Veronika SestrienkováVeronika Sestrienková 99 JAC BrnoJAC Brno 09.35
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.38
4 Nikol MaťováNikol Maťová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.71
5 Anna PoláškováAnna Polášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.74
6 Tereza HanušováTereza Hanušová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.76
7 Klára MinxováKlára Minxová 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.79
8 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.90
9 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.48
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.31 11.00
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.61 9.00
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.68 8.00
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.85 7.00
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.99 6.00
6 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová 99 JAC BrnoJAC Brno 09.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.69 4.00
2 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88 3.00
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.99 2.00
4 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.02 1.00
5 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.06
6 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.10
Celkem 6 závodníků