Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a žákyň

Zlín (7. 10. 2012)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.60 11.00
2 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.91 9.00
3 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.10 8.00
4 Petr HavierPetr Havier 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.15 7.00
5 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.52 6.00
6 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.85
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Hlavinka Tomáš Hlavinka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.57 5.00
2 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.41 1.00
3 Vojtěch NajmanVojtěch Najman 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.43
4 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 11.44
5 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.71
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.65 4.00
2 Přemysl Vajda Přemysl Vajda 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.02 3.00
3 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.04 2.00
4 Marcel PérezMarcel Pérez 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.81
5 Kryštof KozumplíkKryštof Kozumplík 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.54
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.10.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HolýFilip Holý 00 BYAC BrnoBYAC Brno 12.30
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 12.33
3 Richard StloukalRichard Stloukal 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.19
4 Adam FrancAdam Franc 00 BYAC BrnoBYAC Brno 13.25
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.10.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.06 11.00
2 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.42 9.00
3 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.65 8.00
4 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.71 7.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.82 6.00
6 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.33 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KlossováKristýna Klossová 99 JAC BrnoJAC Brno 11.21 5.00
2 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.24 4.00
3 Eliška LarvováEliška Larvová 99 AC ProstějovAC Prostějov 11.63 2.00
4 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková 99 JAC BrnoJAC Brno 11.76
5 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.92
6 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 11.64 1.00
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.86
3 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.12
4 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.66
5 Nikol MaťováNikol Maťová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.28
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HromkováLucie Hromková 00 AC ProstějovAC Prostějov 12.93
2 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 13.32
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.35
4 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.32
Klára ZemanováKlára Zemanová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.10.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona HorákováIlona Horáková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.43
2 Klára VranovaKlára Vranova 99 JAC BrnoJAC Brno 12.71
3 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC ProstějovAC Prostějov 12.99
4 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.82
5 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 13.88
Celkem 5 závodníků