výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje

Litomyšl (6. - 7. 10. 2012)

800 m - Ml. žáci

(so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:23.41 565
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:24.10 557
3 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.76 516
4 Filip HegerFilip Heger 99 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:29.36 499
5 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.87 392
6 Ondřej ParubekOndřej Parubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.23 306
7 Miloš PokornýMiloš Pokorný 01 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:54.44 263
8 David RůžičkaDavid Růžička 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:00.94 213
9 Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček 99 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:03.47 195
10 David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:09.92 152
11 Martin PokornýMartin Pokorný 99 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:11.75 141
12 Jan BroulíkJan Broulík 99 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:18.12 105
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 7.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:38.87 586
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:46.34 502
3 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:02.32 344
4 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:13.45 250
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 7.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:01.80 349
Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma PokornáEmma Pokorná 01 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:38.18 594
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:40.55 567
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:42.41 546
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:47.91 486
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:50.28 461
6 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:52.53 438
7 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:53.92 424
8 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:59.25 372
9 Klára HronováKlára Hronová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:00.32 362
10 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:03.34 335
11 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:04.81 322
12 Nela ŠustrováNela Šustrová 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:07.87 296
13 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:08.15 293
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:55.31 410
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:55.94 404
3 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:56.61 397
4 Lucie BurešováLucie Burešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:00.08 364
5 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:01.43 352
6 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:05.64 315
7 Eliška PaukertováEliška Paukertová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:12.53 258
8 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:13.16 253
9 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:13.19 252
10 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3:14.51 242
11 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:15.00 238
12 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:29.81 138
13 Magdalena PůlpánováMagdalena Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:30.64 133
Celkem 13 závodníků