KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královéhradeckého kraje
Litomyšl (6. - 7. 10. 2012)800 m - Ml. žáci
(so, 6.10.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŠváhaPetr Šváha | 99 | Atletika Chrudim | 2:23.41 | 565 | ||||||||||||||
2 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 2:24.10 | 557 | ||||||||||||||
3 | Jakub SobotkaJakub Sobotka | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:27.76 | 516 | ||||||||||||||
4 | Filip HegerFilip Heger | 99 | TJ Jiskra Litomyšl | 2:29.36 | 499 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav NěmecJaroslav Němec | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:39.87 | 392 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ParubekOndřej Parubek | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 2:49.23 | 306 | ||||||||||||||
7 | Miloš PokornýMiloš Pokorný | 01 | TJ Jilemnice | 2:54.44 | 263 | ||||||||||||||
8 | David RůžičkaDavid Růžička | 00 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:00.94 | 213 | ||||||||||||||
9 | Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček | 99 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:03.47 | 195 | ||||||||||||||
10 | David ViktorinDavid Viktorin | 99 | Atletika Chrudim | 3:09.92 | 152 | ||||||||||||||
11 | Martin PokornýMartin Pokorný | 99 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:11.75 | 141 | ||||||||||||||
12 | Jan BroulíkJan Broulík | 99 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:18.12 | 105 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Dorostenky
(ne, 7.10.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 2:38.87 | 586 | ||||||||||||||
2 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 95 | AC Pardubice | 2:46.34 | 502 | ||||||||||||||
3 | Eliška KubištováEliška Kubištová | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 3:02.32 | 344 | ||||||||||||||
4 | Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská | 96 | SK Nové Město nad Metují | 3:13.45 | 250 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žákyně
(ne, 7.10.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3:01.80 | 349 | ||||||||||||||
Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 6.10.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma PokornáEmma Pokorná | 01 | TJ Jilemnice | 2:38.18 | 594 | ||||||||||||||
2 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:40.55 | 567 | ||||||||||||||
3 | Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová | 99 | TJ Jilemnice | 2:42.41 | 546 | ||||||||||||||
4 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 2:47.91 | 486 | ||||||||||||||
5 | Michaela HájkováMichaela Hájková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:50.28 | 461 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŠebelováKarolína Šebelová | 99 | TJ Svitavy | 2:52.53 | 438 | ||||||||||||||
7 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:53.92 | 424 | ||||||||||||||
8 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 2:59.25 | 372 | ||||||||||||||
9 | Klára HronováKlára Hronová | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 3:00.32 | 362 | ||||||||||||||
10 | Barbora KalousováBarbora Kalousová | 99 | Atletika Chrudim | 3:03.34 | 335 | ||||||||||||||
11 | Lucie TruhlářováLucie Truhlářová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 3:04.81 | 322 | ||||||||||||||
12 | Nela ŠustrováNela Šustrová | 99 | Atletika Chrudim | 3:07.87 | 296 | ||||||||||||||
13 | Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 3:08.15 | 293 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (so, 6.10.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HynkováJana Hynková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:55.31 | 410 | ||||||||||||||
2 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:55.94 | 404 | ||||||||||||||
3 | Marie KovaříkováMarie Kovaříková | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:56.61 | 397 | ||||||||||||||
4 | Lucie BurešováLucie Burešová | 01 | TJ Svitavy | 3:00.08 | 364 | ||||||||||||||
5 | Magdalena FišerováMagdalena Fišerová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3:01.43 | 352 | ||||||||||||||
6 | Eva ŠpatenkováEva Špatenková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3:05.64 | 315 | ||||||||||||||
7 | Eliška PaukertováEliška Paukertová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 3:12.53 | 258 | ||||||||||||||
8 | Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková | 01 | TJ Svitavy | 3:13.16 | 253 | ||||||||||||||
9 | Adéla ZikováAdéla Ziková | 01 | TJ Svitavy | 3:13.19 | 252 | ||||||||||||||
10 | Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | AC Pardubice | 3:14.51 | 242 | ||||||||||||||
11 | Lenka KaralováLenka Karalová | 00 | TJ Svitavy | 3:15.00 | 238 | ||||||||||||||
12 | Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová | 00 | TJ Svitavy | 3:29.81 | 138 | ||||||||||||||
13 | Magdalena PůlpánováMagdalena Půlpánová | 03 | TJ Jilemnice | 3:30.64 | 133 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |