výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích žactva a žen Pardubického a Královehradeckého kraje

Litomyšl (6. - 7. 10. 2012)

Skok daleký - Žáci

(ne, 7.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 5.02 386
2 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 4.98 378
3 Petr JirásekPetr Jirásek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 4.53 295
4 Jan TomšůJan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.50 290
5 Filip SlanýFilip Slaný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
97 4.20 239
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.99 380
2 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.82 348
3 Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 4.57 303
4 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.51 292
5 Filip HegerFilip Heger
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 4.35 264
6 David ViktorinDavid Viktorin
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.16 232
7 Ondřej ParubekOndřej Parubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 3.92 193
8 Martin PokornýMartin Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 3.81 176
9 Jaroslav NěmecJaroslav Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.64 150
10 Miloš PokornýMiloš Pokorný
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 3.46 125
11 Jan BroulíkJan Broulík
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 3.41 118
12 David RůžičkaDavid Růžička
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 3.18 88
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 7.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 4.99 557
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.59 451
3 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.43 411
4 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 4.31 381
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 7.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 4.64 464
Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 6.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.67 472
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.60 454
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
99 4.34 388
4 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.33 386
5 Emma PokornáEmma Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 4.17 347
6 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.97 301
7 Eliška PaukertováEliška Paukertová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 3.96 299
8 Klára HronováKlára Hronová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3.94 294
9 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.92 290
10 Sabina UžachovováSabina Užachovová
AC PardubiceAC Pardubice
00 3.87 279
11 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3.86 276
12 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.85 274
13 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.73 248
14 Iva SkalickáIva Skalická
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 3.69 239
15 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.68 237
16 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.67 235
17 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 3.61 223
18 Marie KovaříkováMarie Kovaříková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3.59 218
19 Magdalena PůlpánováMagdalena Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 3.57 214
20 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.54 208
21= Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.50 200
21= Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.50 200
23 Lenka KaralováLenka Karalová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 3.43 186
24 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 3.39 178
25 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.33 167
26 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 2.87 86
Celkem 26 závodníků