Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladenský desetiboj a sedmiboj

Kladno (6. - 7. 10. 2012)
100 m - Muži (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.88 675
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.97 657
3 Petr HálaPetr Hála 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.32 589
100 m - Junioři (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.39 576
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.67 525
100 m - Dorostenci (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58 736
2 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72 707
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.62 534
200 m - Ženy (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.52 590
200 m - Juniorky (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.27 690
200 m - Dorostenky (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.99 632
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.84 425
400 m - Muži (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.30 756
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.69 695
3 Petr HálaPetr Hála 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.40 623
400 m - Junioři (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.21 590
2 Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.85 418
400 m - Dorostenci (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.49 619
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.81 491
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.51 430
800 m - Ženy (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
800 m - Juniorky (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
800 m - Dorostenky (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.89 330
1500 m - Muži (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:36.57 702
2 Petr HálaPetr Hála 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:40.09 680
3 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:44.78 650
1500 m - Junioři (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:43.71 657
2 Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:29.63 401
1500 m - Dorostenci (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:29.04 404
100 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.67 249
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.93 397
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 6.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.90 400
2 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.42 268
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.69 657
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.85 640
3 Jakub KamešJakub Kameš 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.66 463
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.15 510
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.53 238
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 7.10.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
2 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
3 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.66 772