výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XXI. ročník Běhu Smolnickým kopcem

Chodov (14. 10. 2012)

Přespolní běh - Muži (Běh)

Běh (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 0:18:14
2 Jan KubíčekJan Kubíček 80 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:18:16
3 Jakub CoufalJakub Coufal 86 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 0:19:00
4 Martin SzewieczekMartin Szewieczek 86 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:19:49
5 Jan KožákJan Kožák 89 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:20:50
6 Jiří StehlíkJiří Stehlík 74 HZS Karlovy VaryHZS Karlovy Vary 0:21:10
7 František BrožekFrantišek Brožek 73 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:21:22
8 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:21:35
9 Michal MartínekMichal Martínek 91 AK SokolovAK Sokolov 0:21:36
10 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:21:38
11 Stanislav HanzlStanislav Hanzl 90 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:24:17
12 Radek HavlíčekRadek Havlíček 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:24:17
13 Petr BalážPetr Baláž 74 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 0:24:53
14 Lukáš ZichLukáš Zich 92 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:25:02
15 Patrik GottschierPatrik Gottschier 73 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:25:47
16 Jiří HůrkaJiří Hůrka 73 Ultrasport SokolovUltrasport Sokolov 0:27:11
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ervin BeshirErvin Beshir 64 SK ZDICESK ZDICE 0:19:08
2 Milan KožákMilan Kožák 65 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:19:14
3 Jiří WallenfelsJiří Wallenfels 72 ACES TEAM Karlovy VaryACES TEAM Karlovy Vary 0:21:10
4 Kamil KovárKamil Kovár 67 SPOKATO SokolovSPOKATO Sokolov 0:21:24
5 Roman SladkýRoman Sladký 72 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:22:06
6 Jindřich MikešJindřich Mikeš 64 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:22:42
7 Robert FrancRobert Franc 72 Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy Vary 0:24:46
8 Marcel ChládekMarcel Chládek 68 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:30:22
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ValjentJiří Valjent 62 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 0:22:34
2 Pavel KriegerPavel Krieger 59 AK SokolovAK Sokolov 0:22:51
3 Karel VrbaKarel Vrba 62 HabartovHabartov 0:26:09
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Manfred KrassaManfred Krassa 44 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:25:33
2 Jiří PudaJiří Puda 51 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:26:55
3 František NádvorníkFrantišek Nádvorník 48 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 0:29:50
4 Bohuslav VáclavekBohuslav Václavek 47 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:30:56
5 Vladimír ZounarVladimír Zounar 42 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:36:06
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Junioři (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 0:19:52
2 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 0:19:54
3 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:24:08
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub FicenecJakub Ficenec 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:13:21
2 Robin BeshirRobin Beshir 95 SK ZDICESK ZDICE 0:13:29
3 Hannsmann Johan Hannsmann Johan 95 LK Jasan AšLK Jasan Aš 0:13:45
4 Jakub HorákJakub Horák 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:14:17
5 Filip NovákFilip Novák 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:14:27
6 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0:14:38
7 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:14:51
8 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:14:55
9 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:15:01
10 Vitalij BismakVitalij Bismak 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:15:04
11 Leo VuillienLeo Vuillien 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:17:05
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hannsmann Petr Hannsmann Petr 98 LK Jasan AšLK Jasan Aš 0:06:31
2 Jan MikeskaJan Mikeska 97 AK SokolovAK Sokolov 0:06:47
3 Filip RundFilip Rund 97 AK SokolovAK Sokolov 0:07:00
4 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0:07:06
5 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:07:11
6 Vojtěch KočíVojtěch Kočí 97 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:07:17
7 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:07:25
8 Arno SeidlArno Seidl 97 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 0:07:26
9 Jakub FoltýnJakub Foltýn 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0:07:31
10 Daniel PravecDaniel Pravec 97 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 0:07:35
11 Jan RozhonJan Rozhon 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:07:36
12 Bajcár Filip Bajcár Filip 98 LK Jasan AšLK Jasan Aš 0:07:43
13 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:07:49
14 Dominik BížeDominik Bíže 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0:07:51
Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0:07:51
16 Ondřej KrejbichOndřej Krejbich 97 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 0:09:06
17 Patrik FraiPatrik Frai 98 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 0:09:20
18 Hejzek Bryan Hejzek Bryan 98 LK Jasan AšLK Jasan Aš 0:10:28
19 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:11:11
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:26:00
2 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 LK Slovan Karlovy VaryLK Slovan Karlovy Vary 3:50:00
3 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:54:00
4 Aleš JiskraAleš Jiskra 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:56:00
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:56:00
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:01:00
7 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:08:00
8 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:10:00
9 Novotný Jan Novotný Jan 99 LK Jasan AšLK Jasan Aš 4:15:00
10 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:17:00
Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:17:00
12 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:30:00
13 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:34:00
14 Petr Kugler Petr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:09:00
15 Jaroslav ŠťastnýJaroslav Šťastný 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:22:00
16 Adam SolomkoAdam Solomko 00 Karlovy Vary neregistrovaniKarlovy Vary neregistrovani 5:47:00
17 David GavendaDavid Gavenda 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:14:00
18 Dominik ErbenDominik Erben 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:31:00
19 Václav DrabčákVáclav Drabčák 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:34:00
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Běh)

Běh (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karmen BeshirovaKarmen Beshirova 92 SK ZDICESK ZDICE 0:13:41
2 Barbora HruškováBarbora Hrušková 83 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 0:16:24
3 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:18:16
4 Klára MachkováKlára Machková 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:18:18
5 Lucie VeseláLucie Veselá 91 ACES TEAM Karlovy VaryACES TEAM Karlovy Vary 0:20:30
6 Dagmar HůrkováDagmar Hůrková 73 Ultrasport SokolovUltrasport Sokolov 0:21:27
Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:16:14
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Romana LubinováRomana Lubinová 69 LK Slovan Karlovy VaryLK Slovan Karlovy Vary 0:17:28
2 Šplinarová JanaŠplinarová Jana 64 LK Slovan Karlovy VaryLK Slovan Karlovy Vary 0:18:17
3 Eva MachkováEva Machková 67 Nové HamryNové Hamry 0:18:18
4 Hana BrožkováHana Brožková 77 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 0:18:59
5 Lucie VeseláLucie Veselá 70 ACES TEAM Karlovy VaryACES TEAM Karlovy Vary 0:19:17
6 Helena BabelováHelena Babelová 66 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:21:51
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:17:20
2 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 0:20:15
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 7:50:00
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 8:23:00
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 8:33:00
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 4:21:00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:31:00
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 4:41:00
4 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 4:52:00
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:58:00
6 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:13:00
Nikola LejskováNikola Lejsková 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:13:00
8 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 5:26:00
9 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 5:27:00
Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNF
Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNF
Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNF
Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:11:00
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:18:00
3 Hemplová Jindřiška Hemplová Jindřiška 00 LK Jasan AšLK Jasan Aš 4:30:00
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:33:00
5 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:38:00
Jana DivišováJana Divišová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:38:00
7 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:39:00
8 Kamila ŠimkováKamila Šimková 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:44:00
9 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:48:00
10 Eliška Markofová Eliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:49:00
Eliška VrbováEliška Vrbová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:49:00
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 4:50:00
13 Veronika KosováVeronika Kosová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:04:00
14 Simona BláhováSimona Bláhová 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:07:00
15 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 5:09:00
Barbora BlahutováBarbora Blahutová 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:09:00
Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:09:00
18 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:30:00
19 Jana VašíčkováJana Vašíčková 00 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:45:00
20 Martina LhotkováMartina Lhotková 99 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 7:15:00
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
2 Šimon ŠilhanŠimon Šilhan 07 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
3 Jiří VrbaJiří Vrba 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
5 Jonáš KonvalinaJonáš Konvalina 07 SKP Union ChebSKP Union Cheb
6 Martin HokeMartin Hoke 07 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
7 František KarbulaFrantišek Karbula 08 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
8 Václav KarbulaVáclav Karbula 08 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
9 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK ChodovŠAK Chodov
10 Stanislav KantnerStanislav Kantner 10 ŠAK ChodovŠAK Chodov
11 David ŠebestaDavid Šebesta 10 ŠAK ChodovŠAK Chodov
12 Vendelín JindraVendelín Jindra 10 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kevin LeupoldKevin Leupold 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:34:00
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:36:00
3 Matěj ZemanMatěj Zeman 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:37:00
4 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0:38:00
5 Jan SlezákJan Slezák 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:39:00
6 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:39:00
7 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:39:00
8 Štěpán SauerŠtěpán Sauer 06 LK Jasan AšLK Jasan Aš 0:40:00
9 Jakub LaušmanJakub Laušman 05 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 0:40:00
10 Václav JírovecVáclav Jírovec 05 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 0:41:00
11 Jiří ČervenkaJiří Červenka 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:41:00
12 František ObešloFrantišek Obešlo 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:41:00
13 Martin GrilloMartin Grillo 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:42:00
14 David Tošovský David Tošovský 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:43:00
15 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:43:00
16 Ondřej KoněmalýOndřej Koněmalý 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:44:00
17 Jakub HatašJakub Hataš 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:45:00
19 Matouš HůrkaMatouš Hůrka 06 Ultrasport SokolovUltrasport Sokolov 0:45:00
19 Vojtěch JeřábekVojtěch Jeřábek 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:46:00
20 Lehotský Jakub Lehotský Jakub 05 LK Jasan AšLK Jasan Aš 0:47:00
22 Kryštof BatlaKryštof Batla 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:47:00
22 Viktor HavlíčekViktor Havlíček 06 AK SokolovAK Sokolov 1:27:00
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ChlupFilip Chlup 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:09:00
2 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:12:00
3 Štecher Filip Štecher Filip 03 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:13:00
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2:13:00
5 Petr SuchanPetr Suchan 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:15:00
6 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:16:00
7 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:17:00
8 Šimon BílekŠimon Bílek 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:18:00
9 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:21:00
Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:21:00
11 David OčenášekDavid Očenášek 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:23:00
Marek JesipčukMarek Jesipčuk 04 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 2:23:00
13 Bedecs Matěj Bedecs Matěj 03 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:30:00
14 Jakub BednářJakub Bednář 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:31:00
15 Mario SuchyMario Suchy 04 AK SokolovAK Sokolov 2:32:00
16 Oldřich KohoutekOldřich Kohoutek 03 KOB SokolovKOB Sokolov 2:33:00
17 Filip FloriánFilip Florián 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:34:00
18 Matšj LaušmanMatšj Laušman 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:36:00
19 Tadeáš ChlapecTadeáš Chlapec 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:37:00
20 Albert HavlíčekAlbert Havlíček 03 AK SokolovAK Sokolov 2:38:00
Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:38:00
Tomáš MinaříkTomáš Minařík 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:38:00
23 Lukáš DostálLukáš Dostál 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:39:00
24 Lukáš HamataLukáš Hamata 04 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 2:40:00
25 Pavel StřelecPavel Střelec 03 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 2:45:00
26 Ladislav ZezulaLadislav Zezula 03 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 2:46:00
27 David SitekDavid Sitek 03 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 2:49:00
28 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:50:00
29 Tomáš PěnkavaTomáš Pěnkava 03 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 2:52:00
30 Josef HornákJosef Hornák 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:53:00
31 David FerencDavid Ferenc 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:57:00
32 Karel FerencKarel Ferenc 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:59:00
33 Adam BartoňAdam Bartoň 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:02:00
34 David NeškrabalDavid Neškrabal 04 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 3:04:00
35 Robert BlovskýRobert Blovský 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 3:09:00
36 Martin HolmanMartin Holman 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:35:00
37 Karel KrausKarel Kraus 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:54:00
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Novotný Jindřích Novotný Jindřích 02 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:01:00
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:03:00
3 Novotný David Novotný David 02 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:04:00
4 Marek LiškaMarek Liška 02 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 2:07:00
5 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:08:00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:09:00
7 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:10:00
8 Adam Bauer Adam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:12:00
9 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:18:00
10 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:19:00
11 Matěj JirovecMatěj Jirovec 01 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 2:29:00
12 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:31:00
13 Jiří LorenzJiří Lorenz 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:32:00
14 Mario HolubMario Holub 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:34:00
15 Roman ČechRoman Čech 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:37:00
16 Daniel ŠalplachtaDaniel Šalplachta 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:37:00
17 Marek DědekMarek Dědek 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:37:00
18 Pavel GárskýPavel Gárský 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:38:00
19 Matěj PolákMatěj Polák 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:39:00
20 Kryštof SzaboKryštof Szabo 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39:00
21 Mikuláš PintířMikuláš Pintíř 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:42:00
22 Radek BurešRadek Bureš 01 TJ PLAMEN ChodovTJ PLAMEN Chodov 2:43:00
23 Petr HuttnerPetr Huttner 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:44:00
24 Adam ZaoralAdam Zaoral 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:45:00
25 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:47:00
26 Milan ŠandorMilan Šandor 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:54:00
27 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:56:00
28 Kristian BalogKristian Balog 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:13:00
Celkem 28 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:18:00
2 Rychlíková Anna Rychlíková Anna 03 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:19:00
Rychlíková Marie Rychlíková Marie 03 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:19:00
4 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:20:00
5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:25:00
6 Petra KřivánkováPetra Křivánková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:30:00
7 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:32:00
Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 2:32:00
9 Kristýna KřivánkováKristýna Křivánková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:36:00
10 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39:00
11 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:40:00
12 Julia HavlínJulia Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42:00
13 Walchetsederová Lind Walchetsederová Lind 04 ACES TEAM Karlovy VaryACES TEAM Karlovy Vary 2:43:00
14 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:46:00
15 Alena MertlováAlena Mertlová 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:49:00
16 Karolína RyzákováKarolína Ryzáková 04 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:51:00
17 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:54:00
18 Krystýna SklenářováKrystýna Sklenářová 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:57:00
19 Jindráková Nikola Jindráková Nikola 04 ACES TEAM Karlovy VaryACES TEAM Karlovy Vary 3:02:00
20 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:16:00
Eva ŠanderováEva Šanderová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:16:00
22 Klára ErbenováKlára Erbenová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:45:00
Poznámky:
,
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ZaoralováSára Zaoralová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
2 Lucie LochsmidtováLucie Lochsmidtová 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov
3 Lucie MinaříkováLucie Minaříková 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov
4 Julie ČervenkováJulie Červenková 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov
5 Tereza OčenáškováTereza Očenášková 07 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
6 Michaela RyzákováMichaela Ryzáková 07 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
7 Madla HofmanováMadla Hofmanová 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov
8 Michaela KuglerováMichaela Kuglerová 09 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
9 Anežka HorňákováAnežka Horňáková 09 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
10 Anežka ŠimralováAnežka Šimralová 08 ŠAK ChodovŠAK Chodov
11 Eliška ŠimralováEliška Šimralová 08 ŠAK ChodovŠAK Chodov
12 Natálie ŠirochmanováNatálie Širochmanová 10 ŠAK ChodovŠAK Chodov
13 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
14 Pavla HolečkováPavla Holečková 11 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 05 SKP Union ChebSKP Union Cheb 0:35:00
2 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:36:00
3 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:37:00
4 Alex BohmováAlex Bohmová 05 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0:37:00
5 Zuzka PeřinováZuzka Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:39:00
6 Adriana DesenskáAdriana Desenská 05 SKP Union ChebSKP Union Cheb 0:39:00
7 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:42:00
8 Tereza LaušmanováTereza Laušmanová 05 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 0:43:00
9 Klárka KohoutkováKlárka Kohoutková 06 KOB SokolovKOB Sokolov 0:45:00
10 Filipa VoborskáFilipa Voborská 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:45:00
11 Veronika HoszůVeronika Hoszů 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:47:00
12 Barboar JindrováBarboar Jindrová 05 NEREGISTROVANÍ ostatníNEREGISTROVANÍ ostatní 1:01:00
Poznámky:
číslo 44 = 8.místo s časem 0:42:00
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 14.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:00:00
2 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:01:00
3 Hana Zápotocká Hana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:05:00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:08:00
5 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:14:00
6 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:18:00
7 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:19:00
8 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:19:00
9 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:24:00
Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:24:00
11 Lucie VítováLucie Vítová 02 KOB SokolovKOB Sokolov 2:25:00
Zuzana FicenecováZuzana Ficenecová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:25:00
13 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:26:00
Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:26:00
15 Martina BurešováMartina Burešová 02 KOB SokolovKOB Sokolov 2:27:00
16 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:30:00
17 Tesařová Aneta Tesařová Aneta 02 LK Jasan AšLK Jasan Aš 2:31:00
18 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:32:00
19 Jana SlachováJana Slachová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:34:00
20 Eliška BorsíkováEliška Borsíková 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:35:00
21 Barbora BlovskáBarbora Blovská 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:36:00
22 Romana DvořákováRomana Dvořáková 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:47:00
23 Natálie ProškováNatálie Prošková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:57:00
24 Dominika BílaDominika Bíla 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:25:00
Celkem 24 závodníků