Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezinárodní utkání žactva

Jablonec nad Nisou (10. 11. 2012)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.37
2 Bartosz BednarzBartosz Bednarz
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
97 6.03
3 Kamil GrzechowskiKamil Grzechowski
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
97 5.68
4 Tim SchieferTim Schiefer
BerlinBerlin
98 5.52
5 Max WeberMax Weber
LeipzigLeipzig
98 5.19
6 Norbert RdzanekNorbert Rdzanek
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
97 5.08
7 Symann LorenzSymann Lorenz
BerlinBerlin
97 4.91
8 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.82
9 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.72
Benjamin CarowBenjamin Carow
LeipzigLeipzig
97 DNP
Ric ProchaskaRic Prochaska
ZittauZittau
97 DNP
Marten SelonnyMarten Selonny
ZittauZittau
97 DNP
Lucas HausslesLucas Haussles
LeipzigLeipzig
98 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TeichmanDavid Teichman
BerlinBerlin
99 5.10
2 Friedrich ZernickeFriedrich Zernicke
BerlinBerlin
99 5.03
3 Tomasz RogowskiTomasz Rogowski
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
99 4.99
4 Kacper BadoraKacper Badora
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
99 4.98
5 Pawel JaniakPawel Janiak
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
99 4.67
6 Dominik KasperDominik Kasper
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.34
7 Felix BergmannFelix Bergmann
LeipzigLeipzig
99 4.29
8 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.21
9 Andreas HärtelAndreas Härtel
BerlinBerlin
99 3.75
10 Pavel SchindlerPavel Schindler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.61
11 Felix JänschFelix Jänsch
ZittauZittau
00 3.39
12 Martin StiehlerMartin Stiehler
ZittauZittau
99 3.26
13 Billy MatthesBilly Matthes
ZittauZittau
99 2.93
Fabian NetscherFabian Netscher
LeipzigLeipzig
99 DNP
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.12
2 Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.55
3 Paula StubbemannPaula Stubbemann
BerlinBerlin
97 4.44
4 Kamila GutkowskaKamila Gutkowska
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
97 4.44
5 Cina Sophie WerchauCina Sophie Werchau
LeipzigLeipzig
98 4.42
6 Gina BeierGina Beier
BerlinBerlin
98 4.38
7 Johanna RückertJohanna Rückert
ZittauZittau
98 4.36
8 Maria MahloMaria Mahlo
LeipzigLeipzig
98 4.36
9 Lydia LauLydia Lau
ZittauZittau
98 4.16
10 Sophie EhrigSophie Ehrig
ZittauZittau
98 4.15
11 Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.07
12 Tanja WaldowTanja Waldow
BerlinBerlin
98 4.05
13 Karolina DurakKarolina Durak
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
97 4.02
14 Natalie JähnNatalie Jähn
LeipzigLeipzig
99 3.72
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina KämpfeNina Kämpfe
BerlinBerlin
99 4.80
2 Laura FelskiLaura Felski
BerlinBerlin
00 4.46
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.42
4 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.37
5 Nikola KrólNikola Król
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
99 4.29
6 Nicola DietrichNicola Dietrich
LeipzigLeipzig
99 4.24
7 Tina WalterTina Walter
ZittauZittau
99 4.12
8 Nancy KünnelNancy Künnel
LeipzigLeipzig
00 4.12
9 Marta BobrowskaMarta Bobrowska
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
99 3.86
10 Barbora BradováBarbora Bradová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.84
11 Nathaly KeichelNathaly Keichel
ZittauZittau
99 3.75
12 Martyna MagnovskaMartyna Magnovska
MKS Osa ZgorzelecMKS Osa Zgorzelec
99 3.62
13 Karen LietzbergKaren Lietzberg
LeipzigLeipzig
00 3.54
14 Nicole TrautweinNicole Trautwein
BerlinBerlin
00 3.44
15 Melissa KofnerMelissa Kofner
ZittauZittau
02 3.36
Celkem 15 závodníků