Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink

Jablonec nad Nisou (8. 12. 2012)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.68
2 Mateusz TofilMateusz Tofil
MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec
99 4.68
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 4.65
4 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.62
5 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.54
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.51
7 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.31
8 Matěj PánekMatěj Pánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.06
9 Lukáš BajerLukáš Bajer
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.98
10 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 3.96
11 Dan KomlóDan Komló
TJ DesnáTJ Desná
00 3.72
12 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 3.69
13 Jakub SzymoniakJakub Szymoniak
SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna
00 3.21
14 Josef ZemanJosef Zeman
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.20
15 Kamil SieradzkiKamil Sieradzki
SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna
00 3.11
16 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2.60
Adam DubskýAdam Dubský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Antonín NavrátilAntonín Navrátil
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 DNP
Jan ŠoufekJan Šoufek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika KwaszczDominika Kwaszcz
MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec
99 5.14
2 Johanna SchweenJohanna Schween
LAV RibnitzLAV Ribnitz
00 4.77
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
99 4.40
4 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.39
5 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.36
6 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.35
7 Julia UlbrichtJulia Ulbricht
LAV RibnitzLAV Ribnitz
00 4.31
8 Karolína HornováKarolína Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.13
9 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.10
10 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.04
11 Lada HallmanováLada Hallmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.01
12 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.00
Simona MarcziováSimona Marcziová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 4.00
14 Dominika ZemanováDominika Zemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.95
15 Vendula ŠírováVendula Šírová
Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor.
00 3.92
16 Michaela JindrákováMichaela Jindráková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 3.88
17 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 3.86
18 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 3.81
19 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.78
20 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.76
21 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.73
22 Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.60
23 Barbora BradováBarbora Bradová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.56
24 darina Stránskádarina Stránská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 3.54
25 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 3.48
26 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 3.43
27 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
ZŠ Hodkovice nad MohelkouZŠ Hodkovice nad Mohelkou
99 3.42
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.42
29 Adéla JanusováAdéla Janusová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.35
30 Adéla MitrusováAdéla Mitrusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
00 3.12
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 DNP
Šárka HulmákováŠárka Hulmáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 DNP
Kateřina NovotnáKateřina Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Sarah WolframSarah Wolfram
LAV RibnitzLAV Ribnitz
97 DNP
Celkem 34 závodníků