Vánoční hala žactva, 37. ročník
Praha (15. 12. 2012)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.12 | |||||||||||||||
2 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 07.18 | |||||||||||||||
3 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.51 | |||||||||||||||
4 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 07.54 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička | 97 | Atletika Jihlava | 07.58 | |||||||||||||||
David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 07.54 | |||||||||||||||
3 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.55 | |||||||||||||||
4 | Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | 07.66 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 07.83 | |||||||||||||||
6 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DlouhýDominik Dlouhý | 98 | SC Radotín Praha | 07.67 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 07.71 | |||||||||||||||
3 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 07.84 | |||||||||||||||
4 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 98 | A. C. TEPO Kladno | 07.92 | |||||||||||||||
5 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 07.98 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SvatošFilip Svatoš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.17 | |||||||||||||||
2 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Jakub KocuraJakub Kocura | 97 | TJ Spartak Vlašim | 08.30 | |||||||||||||||
4 | Luboš KemrLuboš Kemr | 98 | AK Most | 08.32 | |||||||||||||||
Dominik MarešDominik Mareš | 98 | TJ Nová Včelnice | DNP | ||||||||||||||||
Jan LazarekJan Lazarek | 97 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 08.28 | |||||||||||||||
1= | Michal ŠímaMichal Šíma | 97 | ASK Slavia Praha | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.34 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠvarcJakub Švarc | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.35 | |||||||||||||||
Jan LazarekJan Lazarek | 97 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarafiátJakub Karafiát | 99 | ASK Slavia Praha | 08.18 | |||||||||||||||
2 | Filip MairingerFilip Mairinger | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 08.68 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Jan KárníkJan Kárník | 98 | ASK Slavia Praha | 08.64 | |||||||||||||||
3 | David ZítkoDavid Zítko | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Roman TůšaRoman Tůša | 98 | ASK Slavia Praha | 08.86 | |||||||||||||||
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan KottJan Kott | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Jakub MachovecJakub Machovec | 99 | AK Most | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Jan FojtíkJan Fojtík | 98 | ASK Slavia Praha | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch MüllerVojtěch Müller | 99 | ASK Slavia Praha | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 9 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ČermákAdam Čermák | 97 | ASK Slavia Praha | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Mikoláš VoborskýMikoláš Voborský | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HoffmanTomáš Hoffman | 99 | ASK Slavia Praha | 10.57 | |||||||||||||||
Jan JarošJan Jaroš | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Filip JarolímekFilip Jarolímek | 97 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 10 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš AndrleTomáš Andrle | 97 | AC Pardubice | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Van NguyenVan Nguyen | 99 | AC Vysoké Mýto | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Martin CviklMartin Cvikl | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Martin ŘíhaMartin Říha | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.38 | |||||||||||||||
Karel RusýKarel Rusý | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.11 | |||||||||||||||
2 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 07.26 | |||||||||||||||
3 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 07.49 | |||||||||||||||
4 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.50 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 07.51 | |||||||||||||||
Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička | 97 | Atletika Jihlava | 07.51 | |||||||||||||||
2 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.52 | |||||||||||||||
3 | Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | |||||||||||||||
4 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 07.64 | |||||||||||||||
5 | Dominik DlouhýDominik Dlouhý | 98 | SC Radotín Praha | 07.65 | |||||||||||||||
6 | Tomáš AndrleTomáš Andrle | 97 | AC Pardubice | 07.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.03 | |||||||||||||||
3 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.15 | |||||||||||||||
4 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.48 | |||||||||||||||
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Dominika KohoutkováDominika Kohoutková | 97 | Atletika Jihlava | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.49 | |||||||||||||||
4 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 08.54 | |||||||||||||||
5 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08.75 | |||||||||||||||
Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Kristýna FilipovskáKristýna Filipovská | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.72 | |||||||||||||||
Soňa VejražkováSoňa Vejražková | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | DNP | ||||||||||||||||
Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Josefína HrabákováJosefína Hrabáková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.72 | |||||||||||||||
5 | Jana ZápotočnáJana Zápotočná | 98 | Atletika Jihlava | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Michaela ŠimerováMichaela Šimerová | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Helena DobiášováHelena Dobiášová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.95 | |||||||||||||||
Jana DanihelkováJana Danihelková | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Michaela SvobodováMichaela Svobodová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Monika JirouškováMonika Jiroušková | 99 | AC Vysoké Mýto | 09.22 | |||||||||||||||
Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | TJ Nová Včelnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SlabochováBarbora Slabochová | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Klára VodičkováKlára Vodičková | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.83 | |||||||||||||||
Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.83 | ||||||||||||||||
6 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Markéta RichterováMarkéta Richterová | 98 | ASK Slavia Praha | 09.12 | |||||||||||||||
Veronika KousalováVeronika Kousalová | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelli HoškováNelli Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Barbora DuškováBarbora Dušková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Dora SoučkováDora Součková | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.02 | |||||||||||||||
Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Karolína GemelováKarolína Gemelová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 11 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Justýna HolubováJustýna Holubová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Eliška PaukertováEliška Paukertová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Lucie KunartováLucie Kunartová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.60 | |||||||||||||||
5 | Františka DvořákováFrantiška Dvořáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 12.20 | |||||||||||||||
6 | Kristýna TužilováKristýna Tužilová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 12 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ValešováVeronika Valešová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Jasmína VoborskáJasmína Voborská | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková | 98 | ASK Slavia Praha | 09.36 | |||||||||||||||
Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Eliška RadováEliška Radová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 13 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina JežkováSabina Ježková | 98 | AC Vysoké Mýto | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Šárka VeseláŠárka Veselá | 98 | Atletika Jihlava | 09.81 | |||||||||||||||
5 | Andrea KozákováAndrea Kozáková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 10.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 14 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 09.01 | |||||||||||||||
Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.02 | |||||||||||||||
3 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 08.16 | |||||||||||||||
4 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.18 | |||||||||||||||
5 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.19 | |||||||||||||||
6 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 08.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.18 | |||||||||||||||
2 | Dominika KohoutkováDominika Kohoutková | 97 | Atletika Jihlava | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 16.96 | |||||||||||||||
2 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 17.29 | |||||||||||||||
3 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 17.86 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 17.58 | |||||||||||||||
2 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 17.78 | |||||||||||||||
3 | Vít HartychVít Hartych | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 18.02 | |||||||||||||||
2 | Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | 18.07 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík | 99 | AK Bílina | 18.50 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 18.59 | |||||||||||||||
2 | David JarošDavid Jaroš | 97 | TJ Nová Včelnice | 18.72 | |||||||||||||||
3 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 18.89 | |||||||||||||||
Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 98 | A. C. TEPO Kladno | 18.71 | |||||||||||||||
2 | Metoděj ŠíchaMetoděj Šícha | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.88 | |||||||||||||||
3 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.21 | |||||||||||||||
Tomáš MudraTomáš Mudra | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 18.85 | |||||||||||||||
2 | Daniel StrasserDaniel Strasser | 97 | AC Praha 1890 | 19.15 | |||||||||||||||
3 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 19.26 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 20.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.67 | |||||||||||||||
2 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 18.79 | |||||||||||||||
3 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.20 | |||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 19.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.32 | |||||||||||||||
2 | Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 19.39 | |||||||||||||||
3 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 19.97 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 21.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠímaMichal Šíma | 97 | ASK Slavia Praha | 19.86 | |||||||||||||||
2 | Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.96 | |||||||||||||||
3 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 20.42 | |||||||||||||||
4 | Jan KárníkJan Kárník | 98 | ASK Slavia Praha | 20.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 20.14 | |||||||||||||||
2 | Jan KottJan Kott | 98 | ASK Slavia Praha | 20.61 | |||||||||||||||
3 | Jan FojtíkJan Fojtík | 98 | ASK Slavia Praha | 20.98 | |||||||||||||||
4 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 97 | Spartak Praha 4 | 21.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 19.23 | |||||||||||||||
2 | Roman TůšaRoman Tůša | 98 | ASK Slavia Praha | 21.34 | |||||||||||||||
3 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 21.49 | |||||||||||||||
Lukáš LauberLukáš Lauber | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 17.79 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 20.48 | |||||||||||||||
3 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 21.52 | |||||||||||||||
Jan JarošJan Jaroš | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PoláčekLukáš Poláček | 98 | AC Praha 1890 | 21.40 | |||||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 21.70 | |||||||||||||||
Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karel RusýKarel Rusý | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
2 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 19.81 | |||||||||||||||
3 | Jan ČeřovskýJan Čeřovský | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 22.84 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ZítkoDavid Zítko | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 20.85 | |||||||||||||||
2 | Van NguyenVan Nguyen | 99 | AC Vysoké Mýto | 21.67 | |||||||||||||||
Dominik BohataDominik Bohata | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 18.52 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 19.09 | |||||||||||||||
3 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 19.37 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.57 | |||||||||||||||
2 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | 20.10 | |||||||||||||||
Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 19.65 | |||||||||||||||
2= | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 20.44 | |||||||||||||||
2= | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 20.44 | |||||||||||||||
Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 20.08 | |||||||||||||||
2 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.27 | |||||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.35 | |||||||||||||||
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 20.25 | |||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 20.59 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.84 | |||||||||||||||
4 | Zuzana SkácelováZuzana Skácelová | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 20.09 | |||||||||||||||
2 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.37 | |||||||||||||||
3 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.61 | |||||||||||||||
Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 20.21 | |||||||||||||||
2 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 20.34 | |||||||||||||||
Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20.70 | |||||||||||||||
2 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 21.28 | |||||||||||||||
3 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.46 | |||||||||||||||
Tereza PeřinováTereza Peřinová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 20.66 | |||||||||||||||
2 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 20.86 | |||||||||||||||
3 | Sabina JežkováSabina Ježková | 98 | AC Vysoké Mýto | 21.28 | |||||||||||||||
4 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 21.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | TJ Nová Včelnice | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.80 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠimerováMichaela Šimerová | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.41 | |||||||||||||||
4 | Michaela HájkováMichaela Hájková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 21.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SlabochováBarbora Slabochová | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 20.96 | |||||||||||||||
2 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 21.51 | |||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.54 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 20.96 | |||||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.06 | |||||||||||||||
3 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 21.39 | |||||||||||||||
4 | Eliška MichálkováEliška Michálková | 97 | AK Bílina | 22.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 21.42 | |||||||||||||||
2 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 21.85 | |||||||||||||||
3 | Barbora DuškováBarbora Dušková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.00 | |||||||||||||||
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.84 | |||||||||||||||
2 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 21.89 | |||||||||||||||
Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 16 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SchőnpflugováKristýna Schőnpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 20.82 | |||||||||||||||
2 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 21.55 | |||||||||||||||
3 | Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 21.77 | |||||||||||||||
4 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 17 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | 22.49 | |||||||||||||||
2 | Monika JirouškováMonika Jiroušková | 99 | AC Vysoké Mýto | 23.47 | |||||||||||||||
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Aneta JavorskáAneta Javorská | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 18 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MarešováKristýna Marešová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 22.68 | |||||||||||||||
2 | Anežka KlárováAnežka Klárová | 00 | SK Kotlářka Praha | 22.71 | |||||||||||||||
3 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 23.20 | |||||||||||||||
Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 19 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PaukertováEliška Paukertová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 23.73 | |||||||||||||||
2 | Lenka PanýrkováLenka Panýrková | 99 | AC Praha 1890 | 25.08 | |||||||||||||||
Sára MusilováSára Musilová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Eliška RadováEliška Radová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 20 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HlouškováTereza Hloušková | 97 | AC Pardubice | 21.56 | |||||||||||||||
2 | Nelli HoškováNelli Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.06 | |||||||||||||||
3 | Natálie ŽeleznáNatálie Železná | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 22.33 | |||||||||||||||
4 | Šárka VeseláŠárka Veselá | 98 | Atletika Jihlava | 24.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.64 | |||||||||||||||
2 | Adéla SlámováAdéla Slámová | 99 | SC Radotín Praha | 22.18 | |||||||||||||||
3 | Klára KaplanováKlára Kaplanová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 24.31 | |||||||||||||||
4 | Lucie KunartováLucie Kunartová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 29.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 36.05 | |||||||||||||||
2 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 38.19 | |||||||||||||||
David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 38.02 | |||||||||||||||
2 | Vít HartychVít Hartych | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 38.06 | |||||||||||||||
3 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 39.15 | |||||||||||||||
4 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 39.18 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 38.53 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 38.74 | |||||||||||||||
3 | Dominik DlouhýDominik Dlouhý | 98 | SC Radotín Praha | 44.12 | |||||||||||||||
Tomáš MudraTomáš Mudra | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LedvinkaJakub Ledvinka | 98 | A. C. TEPO Kladno | 40.70 | |||||||||||||||
2 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 42.01 | |||||||||||||||
3 | Jakub KocuraJakub Kocura | 97 | TJ Spartak Vlašim | 43.70 | |||||||||||||||
4 | Jiří StašekJiří Stašek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 45.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ČermákAdam Čermák | 97 | ASK Slavia Praha | 45.45 | |||||||||||||||
2 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 46.31 | |||||||||||||||
3 | Jan HoráčekJan Horáček | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 48.41 | |||||||||||||||
4 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 48.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 39.64 | |||||||||||||||
2 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 42.10 | |||||||||||||||
3 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | 45.25 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 41.32 | |||||||||||||||
2 | Josef HromádkaJosef Hromádka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 42.48 | |||||||||||||||
Mikoláš VoborskýMikoláš Voborský | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 43.70 | |||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 43.91 | |||||||||||||||
Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 43.72 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 44.10 | |||||||||||||||
3 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 44.55 | |||||||||||||||
Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 44.34 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 46.05 | |||||||||||||||
Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | DNP | ||||||||||||||||
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.16 | |||||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 46.42 | |||||||||||||||
3 | Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 48.46 | |||||||||||||||
Dora SoučkováDora Součková | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:porušení pravidla 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 45.91 | |||||||||||||||
2 | Martina BaboučkováMartina Baboučková | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 47.82 | |||||||||||||||
3 | Iveta KundrátováIveta Kundrátová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 48.39 | |||||||||||||||
4 | Jasmína VoborskáJasmína Voborská | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 48.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KonejlováTereza Konejlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 48.37 | |||||||||||||||
2 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 49.50 | |||||||||||||||
Karolína GemelováKarolína Gemelová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | DNP | ||||||||||||||||
Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 47.57 | |||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 48.43 | |||||||||||||||
3 | Šárka VečeřováŠárka Večeřová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 49.15 | |||||||||||||||
4 | Nikola MacháčkováNikola Macháčková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 50.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MědílkováAnna Mědílková | 98 | AC Vysoké Mýto | 46.02 | |||||||||||||||
2 | Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 47.49 | |||||||||||||||
3 | Klára VodičkováKlára Vodičková | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 47.69 | |||||||||||||||
4 | Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 50.75 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková | 98 | AC Vysoké Mýto | 47.58 | |||||||||||||||
2 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 48.13 | |||||||||||||||
3 | Petra MelicherováPetra Melicherová | 99 | SC Radotín Praha | 51.74 | |||||||||||||||
Veronika ValešováVeronika Valešová | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HorníčekPavel Horníček | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:03.60 | |||||||||||||||
2 | David KotekDavid Kotek | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:04.11 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:11.24 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 2:11.55 | |||||||||||||||
5 | Filip MairingerFilip Mairinger | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:13.84 | |||||||||||||||
6 | Geron StewartGeron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 2:19.79 | |||||||||||||||
7 | Martin ČvančaraMartin Čvančara | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:26.57 | |||||||||||||||
Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | DNP | ||||||||||||||||
Josef HromádkaJosef Hromádka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JarošDavid Jaroš | 97 | TJ Nová Včelnice | 2:17.73 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠmejkalMichal Šmejkal | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:18.88 | |||||||||||||||
3 | Pavel SlavíčekPavel Slavíček | 98 | ASK Slavia Praha | 2:20.14 | |||||||||||||||
4 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Vysoké Mýto | 2:20.96 | |||||||||||||||
5 | Michal MyškaMichal Myška | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:21.82 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:26.45 | |||||||||||||||
7 | Filip SvatošFilip Svatoš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:28.92 | |||||||||||||||
8 | Matěj VišňaMatěj Višňa | 99 | SC Radotín Praha | 2:31.98 | |||||||||||||||
9 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:34.85 | |||||||||||||||
Josef ŘíhaJosef Říha | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HausenblasŠimon Hausenblas | 98 | ASK Slavia Praha | 2:20.31 | |||||||||||||||
2 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:24.96 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 99 | AC Vysoké Mýto | 2:34.13 | |||||||||||||||
4 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2:46.38 | |||||||||||||||
5 | Jan HoráčekJan Horáček | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:47.53 | |||||||||||||||
6 | Martin ŘíhaMartin Říha | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:48.00 | |||||||||||||||
7 | Filip PeškaFilip Peška | 99 | AC Vysoké Mýto | 2:50.37 | |||||||||||||||
8 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:51.75 | |||||||||||||||
9 | Michal ChudobaMichal Chudoba | 00 | AC Praha 1890 | 2:58.25 | |||||||||||||||
10 | David PolákDavid Polák | 00 | SC Radotín Praha | 2:58.47 | |||||||||||||||
11 | Tomáš HoffmanTomáš Hoffman | 99 | ASK Slavia Praha | 3:05.84 | |||||||||||||||
Kamil VeberKamil Veber | 97 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 2:25.58 | |||||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:25.59 | |||||||||||||||
3 | Lucie VolkováLucie Volková | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:27.11 | |||||||||||||||
4 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:31.49 | |||||||||||||||
5 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:34.89 | |||||||||||||||
6 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 2:35.71 | |||||||||||||||
7 | Jana ProzrováJana Prozrová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:35.85 | |||||||||||||||
8 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 2:36.21 | |||||||||||||||
9 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 2:37.72 | |||||||||||||||
10 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:59.01 | |||||||||||||||
Valerie MistrováValerie Mistrová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Michaela KučerováMichaela Kučerová | 97 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrejčíKateřina Krejčí | 00 | PSK Olymp Praha | 2:40.19 | |||||||||||||||
2 | Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:40.84 | |||||||||||||||
3 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:41.06 | |||||||||||||||
4 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 2:45.78 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:46.26 | |||||||||||||||
6 | Adéla TrousilováAdéla Trousilová | 99 | AC Praha 1890 | 2:49.32 | |||||||||||||||
7 | Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3:08.97 | |||||||||||||||
Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Dominika ZemanováDominika Zemanová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | AK Most | 09.19 | |||||||||||||||
Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.42 | |||||||||||||||
3 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.61 | |||||||||||||||
5 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 09.81 | |||||||||||||||
6 | Lukáš BečkaLukáš Bečka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.32 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.64 | |||||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 09.96 | |||||||||||||||
4 | Josef ŘíhaJosef Říha | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.55 | |||||||||||||||
5 | Jiří StašekJiří Stašek | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 10.78 | |||||||||||||||
6 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 11.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 10.39 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 10.77 | |||||||||||||||
3 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 10.99 | |||||||||||||||
4 | Mikoláš VoborskýMikoláš Voborský | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.24 | |||||||||||||||
5 | Jakub MachovecJakub Machovec | 99 | AK Most | 11.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.43 | |||||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.35 | |||||||||||||||
3 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.39 | |||||||||||||||
4 | Marek VladařMarek Vladař | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 12.18 | |||||||||||||||
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále A (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 08.76 | |||||||||||||||
4 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.12 | |||||||||||||||
6 | Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | AK Most | 09.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 09.56 | |||||||||||||||
3 | Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.65 | |||||||||||||||
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Zdeněk KubátZdeněk Kubát | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 12.82 | |||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.69 | |||||||||||||||
Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.66 | |||||||||||||||
2 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.82 | |||||||||||||||
3 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 09.94 | |||||||||||||||
4 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 10.12 | |||||||||||||||
5 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 10.48 | |||||||||||||||
6 | Lucie ZelenkováLucie Zelenková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 10.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 09.71 | |||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 09.92 | |||||||||||||||
3 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.54 | |||||||||||||||
4 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 10.62 | |||||||||||||||
5 | Eliška MichálkováEliška Michálková | 97 | AK Bílina | 10.91 | |||||||||||||||
6 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 09.81 | |||||||||||||||
2 | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 10.51 | |||||||||||||||
3 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 10.65 | |||||||||||||||
4 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.27 | |||||||||||||||
5 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 12.61 | |||||||||||||||
Sára MusilováSára Musilová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.89 | |||||||||||||||
2 | Iveta KundrátováIveta Kundrátová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.08 | |||||||||||||||
3 | Martina SládkováMartina Sládková | 98 | ASK Slavia Praha | 11.12 | |||||||||||||||
4 | Jasmína VoborskáJasmína Voborská | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.42 | |||||||||||||||
5 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 11.89 | |||||||||||||||
6 | Zuzana BendováZuzana Bendová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 11.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.15 | |||||||||||||||
2 | Tereza KonejlováTereza Konejlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 12.18 | |||||||||||||||
Tereza PeřinováTereza Peřinová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | ||||||||||||||||
Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Eliška HorováEliška Horová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 09.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.61 | |||||||||||||||
2 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 09.64 | |||||||||||||||
3 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.65 | |||||||||||||||
4 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.81 | |||||||||||||||
Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Hartych, Šícha, Kašparová, Chrpová A - Hartych, Šícha, Kašparová, Chrpová | Univerzitní sportovní klub ... | 1:45.38 | ||||||||||||||||
2 | B - Havel, Brejcha, Rákosníková, Duchoňová B - Havel, Brejcha, Rákosníková, Duchoňová | ASK Slavia Praha | 1:48.75 | ||||||||||||||||
3 | A - Maitinger, SvatošHošková, Koldinská A - Maitinger, SvatošHošková, Koldinská | TJ Sokol Hradec Králové | 1:53.18 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patočková, štěpánek, Maoucha, Jirmanová Patočková, štěpánek, Maoucha, Jirmanová | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 1:45.38 | ||||||||||||||||
2 | B - Oberdörfer, Večeřa, Filipovská, Jehličková A. B - Oberdörfer, Večeřa, Filipovská, Jehličková A. | Univerzitní sportovní klub ... | 1:46.09 | ||||||||||||||||
3 | JArolímek, Prozrovcí, Rajmonová, Hřebíček JArolímek, Prozrovcí, Rajmonová, Hřebíček | Spartak Praha 4 | 1:50.72 | ||||||||||||||||
4 | Švec, Kaplánek, Marešová, Pertlíková Švec, Kaplánek, Marešová, Pertlíková | Atletika Jihlava | 1:54.22 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Urbánek, Mach, Herynková, Kopecká A - Urbánek, Mach, Herynková, Kopecká | ASK Slavia Praha | 1:45.24 | ||||||||||||||||
2 | Šimerová, Hulmák, Novotná, Gocala Šimerová, Hulmák, Novotná, Gocala | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:46.29 | ||||||||||||||||
3 | Hamerníková, Nemešová, Jedlička, Klár Hamerníková, Nemešová, Jedlička, Klár | SK Kotlářka Praha | 1:50.38 | ||||||||||||||||
4 | C - Vyskočil, Tran, Jehličková B., Kundrátová C - Vyskočil, Tran, Jehličková B., Kundrátová | Univerzitní sportovní klub ... | 1:50.53 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horníček, Procházka, Minářová, Skalická Horníček, Procházka, Minářová, Skalická | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 1:45.50 | ||||||||||||||||
2 | Hrabáková, Kocura, Vobecká, Svoboda Hrabáková, Kocura, Vobecká, Svoboda | TJ Spartak Vlašim | 1:50.07 | ||||||||||||||||
3 | B - Ryba, Halíř, šantrůčková, Tomášková B - Ryba, Halíř, šantrůčková, Tomášková | TJ Sokol Hradec Králové | 1:56.33 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.82 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 1.76 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
4 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.65 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
6 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK Bílina |
99 | 1.60 | ||||||||||||||||
7= |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 1.55 | ||||||||||||||||
7= |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 1.55 | ||||||||||||||||
9 |
Josef HromádkaJosef Hromádka
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.55 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 1.50 | ||||||||||||||||
Jakub ŠvarcJakub Švarc
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | NM | |||||||||||||||||
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | NM | |||||||||||||||||
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 1.55 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 1.50 | ||||||||||||||||
5 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA Praha |
99 | 1.50 | ||||||||||||||||
6 |
Natálie FranclováNatálie Franclová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
7 |
Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.40 | ||||||||||||||||
9 |
Eliška MichálkováEliška Michálková
AK Bílina |
97 | 1.40 | ||||||||||||||||
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.40 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.00 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 3.00 | ||||||||||||||||
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | NM | |||||||||||||||||
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia Praha |
97 | NM | |||||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | NM | |||||||||||||||||
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.40 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza HlouškováTereza Hloušková
AC Pardubice |
97 | 3.10 | ||||||||||||||||
3= |
Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 3.00 | ||||||||||||||||
3= |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.00 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 2.90 | ||||||||||||||||
6 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 2.50 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie SoučkováLucie Součková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 2.40 | ||||||||||||||||
8 |
Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová Včelnice |
99 | 2.30 | ||||||||||||||||
9 |
Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka Praha |
98 | 2.00 | ||||||||||||||||
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik MüllerDominik Müller
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 6.12 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK Bílina |
99 | 5.91 | ||||||||||||||||
3 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.68 | ||||||||||||||||
4 |
Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO Kladno |
97 | 5.63 | ||||||||||||||||
5 |
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
97 | 5.46 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 5.41 | ||||||||||||||||
7 |
Dominik KrivákDominik Krivák
AK Most |
99 | 5.32 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš AndrleTomáš Andrle
AC Pardubice |
97 | 4.96 | ||||||||||||||||
9 |
Luboš KemrLuboš Kemr
AK Most |
98 | 4.94 | ||||||||||||||||
10 |
Jan KárníkJan Kárník
ASK Slavia Praha |
98 | 4.93 | ||||||||||||||||
11 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.84 | ||||||||||||||||
12 |
David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 4.77 | ||||||||||||||||
13 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 4.66 | ||||||||||||||||
14 |
Filip BromFilip Brom
Spartak Praha 4 |
99 | 4.66 | ||||||||||||||||
15 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 4.27 | ||||||||||||||||
16 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 4.20 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.14 | ||||||||||||||||
18 |
Jan FojtíkJan Fojtík
ASK Slavia Praha |
98 | 4.08 | ||||||||||||||||
19 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.05 | ||||||||||||||||
20 |
Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.04 | ||||||||||||||||
21 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 3.98 | ||||||||||||||||
22 |
Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3.92 | ||||||||||||||||
23 |
Roman TůšaRoman Tůša
ASK Slavia Praha |
98 | 3.86 | ||||||||||||||||
24 |
Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3.70 | ||||||||||||||||
25 |
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 3.69 | ||||||||||||||||
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA Plzeň |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Jan KottJan Kott
ASK Slavia Praha |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Dominik BohataDominik Bohata
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová Včelnice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia Praha |
97 | DNP | |||||||||||||||||
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Martin PazourekMartin Pazourek
SK Aritma Praha |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Jan LazarekJan Lazarek
SK Aritma Praha |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 39 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.59 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.58 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 5.37 | ||||||||||||||||
4 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 5.21 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 5.15 | ||||||||||||||||
6 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla Praha |
97 | 4.92 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.92 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice |
97 | 4.85 | ||||||||||||||||
9 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.82 | ||||||||||||||||
10 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.78 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.74 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.66 | ||||||||||||||||
13 |
Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová Včelnice |
99 | 4.66 | ||||||||||||||||
14 |
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | 4.63 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.62 | ||||||||||||||||
16 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4.62 | ||||||||||||||||
17 |
Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4.59 | ||||||||||||||||
18 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA Praha |
99 | 4.50 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 4.46 | ||||||||||||||||
20 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 4.43 | ||||||||||||||||
21 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 4.40 | ||||||||||||||||
22 |
Jana ZápotočnáJana Zápotočná
Atletika Jihlava |
98 | 4.39 | ||||||||||||||||
23 |
Helena DobiášováHelena Dobiášová
ASK Slavia Praha |
97 | 4.35 | ||||||||||||||||
24 |
Anna MědílkováAnna Mědílková
AC Vysoké Mýto |
98 | 4.35 | ||||||||||||||||
25 |
Barbora SlabochováBarbora Slabochová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
99 | 4.35 | ||||||||||||||||
26 |
Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 4.32 | ||||||||||||||||
27 |
Adéla SlámováAdéla Slámová
SC Radotín Praha |
99 | 4.29 | ||||||||||||||||
28 |
Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 4.28 | ||||||||||||||||
29 |
Barbora DuškováBarbora Dušková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 4.28 | ||||||||||||||||
30 |
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.25 | ||||||||||||||||
31 |
Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika Jihlava |
97 | 4.25 | ||||||||||||||||
32 |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.25 | ||||||||||||||||
33 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 4.13 | ||||||||||||||||
34 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.07 | ||||||||||||||||
35 |
Josefína HrabákováJosefína Hrabáková
TJ Spartak Vlašim |
98 | 4.05 | ||||||||||||||||
36 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4.02 | ||||||||||||||||
37 |
Nelli HoškováNelli Hošková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.98 | ||||||||||||||||
38 |
Františka DvořákováFrantiška Dvořáková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3.94 | ||||||||||||||||
39 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 3.92 | ||||||||||||||||
40 |
Kristýna TužilováKristýna Tužilová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 3.88 | ||||||||||||||||
41 |
Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka Praha |
98 | 3.87 | ||||||||||||||||
42 |
Martina SládkováMartina Sládková
ASK Slavia Praha |
98 | 3.73 | ||||||||||||||||
43 |
Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 3.69 | ||||||||||||||||
44 |
Zuzana BendováZuzana Bendová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 3.68 | ||||||||||||||||
45 |
Eliška HyťhováEliška Hyťhová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3.65 | ||||||||||||||||
Celkem 45 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 11.92 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 11.87 | ||||||||||||||||
3 |
Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová Včelnice |
99 | 11.46 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 10.64 | ||||||||||||||||
5 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 10.52 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 09.99 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková
ASK Slavia Praha |
98 | 09.57 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 09.54 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola ProchováNikola Prochová
AK Bílina |
97 | 08.72 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
98 | 08.61 | ||||||||||||||||
11 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 08.52 | ||||||||||||||||
12 |
Markéta SchonpflugováMarkéta Schonpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 08.48 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta KopeckáAneta Kopecká
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 08.44 | ||||||||||||||||
14 |
Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia Praha |
99 | 08.38 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna FilipovskáKristýna Filipovská
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 08.00 | ||||||||||||||||
16 |
Eliška HyťhováEliška Hyťhová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 07.83 | ||||||||||||||||
17 |
Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 07.54 | ||||||||||||||||
18 |
Dora SoučkováDora Součková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 07.34 | ||||||||||||||||
19 |
Klára KaplanováKlára Kaplanová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 06.98 | ||||||||||||||||
20 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 06.32 | ||||||||||||||||
21 |
Andrea KozákováAndrea Kozáková
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 04.38 | ||||||||||||||||
Hana ČermákováHana Čermáková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK Chodov |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 15.12.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 16.25 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 13.21 | ||||||||||||||||
3 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 13.18 | ||||||||||||||||
4 |
Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 12.29 | ||||||||||||||||
5 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 11.78 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 10.94 | ||||||||||||||||
7 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 10.70 | ||||||||||||||||
8 |
Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 08.04 | ||||||||||||||||
9 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 07.41 | ||||||||||||||||
10 |
Martin CviklMartin Cvikl
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 07.00 | ||||||||||||||||
11 |
Martin ŘíhaMartin Říha
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 05.23 | ||||||||||||||||
David KoblischkeDavid Koblischke
ASK Lovosice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Kamil VeberKamil Veber
AK ŠKODA Plzeň |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |