Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva, 37. ročník

Praha (15. 12. 2012)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 08.82
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.19
Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.16
2 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.42
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.47
4 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.61
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.81
6 Lukáš BečkaLukáš Bečka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.32
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.64
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.96
4 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.55
5 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.78
6 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39
2 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.77
3 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.99
4 Mikoláš VoborskýMikoláš Voborský 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.24
5 Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 11.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.43
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.35
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.39
4 Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.18
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.65
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 09.09
5 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.12
6 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.54
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.30
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
3 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.58
4 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.65
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.08
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.47
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.82
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.37
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.38
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.60
4 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.69
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.82
3 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 10.12
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.48
6 Lucie ZelenkováLucie Zelenková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.92
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.54
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.62
5 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 10.91
6 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.81
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.51
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.65
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.27
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.61
Sára MusilováSára Musilová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.89
2 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.08
3 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.12
4 Jasmína VoborskáJasmína Voborská 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.42
5 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.89
6 Zuzana BendováZuzana Bendová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.15
2 Tereza KonejlováTereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.18
Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Eliška HorováEliška Horová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.83
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.04
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.16
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.26
5 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.43
6 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.61
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.65
4 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.70
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.81
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků