Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva, 37. ročník

Praha (15. 12. 2012)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.96
2 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.29
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.86
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.58
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.78
3 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.80
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.02
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.07
3 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 18.50
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 18.59
2 David JarošDavid Jaroš 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.72
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.89
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.71
2 Metoděj ŠíchaMetoděj Šícha 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.88
3 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.21
Tomáš MudraTomáš Mudra 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.85
2 Daniel StrasserDaniel Strasser 97 AC Praha 1890AC Praha 1890 19.15
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.26
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.09
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.67
2 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.79
3 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.20
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.52
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.32
2 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.39
3 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.97
4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.27
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.86
2 Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.96
3 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.42
4 Jan KárníkJan Kárník 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.63
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.14
2 Jan KottJan Kott 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.61
3 Jan FojtíkJan Fojtík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.98
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.01
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.23
2 Roman TůšaRoman Tůša 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.34
3 Martin MelmukaMartin Melmuka 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.49
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.79
2 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.48
3 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.52
Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PoláčekLukáš Poláček 98 AC Praha 1890AC Praha 1890 21.40
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.70
Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Karel RusýKarel Rusý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.81
3 Jan ČeřovskýJan Čeřovský 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.84
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.85
2 Van NguyenVan Nguyen 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.67
Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.52
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.09
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.37
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.57
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.10
Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.65
2= Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.44
2= Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.44
Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.08
2 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.27
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.35
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.25
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.59
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.84
4 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.40
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 20.09
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.37
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.61
Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.21
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.34
Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.70
2 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.28
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.46
Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.66
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.86
3 Sabina JežkováSabina Ježková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.28
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.68
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.64
2 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.80
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.41
4 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.61
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 20.96
2 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.24
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.51
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.54
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.96
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.06
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.39
4 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 22.25
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.42
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.85
3 Barbora DuškováBarbora Dušková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.00
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.84
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.89
Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchőnpflugováKristýna Schőnpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.82
2 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.55
3 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.77
4 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.08
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 22.49
2 Monika JirouškováMonika Jiroušková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 23.47
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Aneta JavorskáAneta Javorská 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.68
2 Anežka KlárováAnežka Klárová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.71
3 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.20
Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PaukertováEliška Paukertová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.73
2 Lenka PanýrkováLenka Panýrková 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.08
Sára MusilováSára Musilová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Eliška RadováEliška Radová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková 97 AC PardubiceAC Pardubice 21.56
2 Nelli HoškováNelli Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.06
3 Natálie ŽeleznáNatálie Železná 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.33
4 Šárka VeseláŠárka Veselá 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.36
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.64
2 Adéla SlámováAdéla Slámová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.18
3 Klára KaplanováKlára Kaplanová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.31
4 Lucie KunartováLucie Kunartová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.53
Celkem 4 závodníků