Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár družstev mládeže

Praha - Strahov (8. 12. 2012)
skok vysoký - Muži (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.00
2= Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1.85
2= Lukáš PokornýLukáš Pokorný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.85
skok vysoký - Ženy (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.70
2 Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 1.45
skok o tyči - Muži (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš BečkaLukáš Bečka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.30
2 Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 2.40
3 Damián HrubanDamián Hruban 95 AC ČáslavAC Čáslav 2.20
skok o tyči - Ženy (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.51
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.10
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.60
skok daleký - Muži (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.33
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.31
3 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 6.17
skok daleký - Ženy (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.79
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.75
3 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.73
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ČeřovskýJan Čeřovský 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.05
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie RokosováLucie Rokosová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.71
2 Nikola KuklováNikola Kuklová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.15
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.56
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.81
2 Luboš HlavaLuboš Hlava 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45
3 Vadim KucheraVadim Kuchera 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.40
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.86
2 Pavel ZolmanPavel Zolman 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.70
3 Damián HrubanDamián Hruban 95 AC ČáslavAC Čáslav 09.80
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 8.12.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan NovákJan Novák 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.91
2 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.66