Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár družstev mládeže

Praha - Strahov (8. 12. 2012)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.00
2= Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 1.85
2= Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.85
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.75
5 Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.70
6 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.70
7 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.65
8= Michal BurešMichal Bureš
AC ČáslavAC Čáslav
96 1.65
8= Alexandr RodriguezAlexandr Rodriguez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.65
8= Radek KřížRadek Kříž
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.65
11 Josef HromádkaJosef Hromádka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.50
12 Vilém SarvašVilém Sarvaš
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.50
13 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
99 1.45
14 Matěj BrabecMatěj Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
99 1.40
15 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
00 1.30
16 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
99 1.30
MS Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 1.80
MS Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.35
Daniel KadrleDaniel Kadrle
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNP
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 DNP
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.70
2 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.45
3 Jana SlavíkováJana Slavíková
AC ČáslavAC Čáslav
97 1.45
4 Kristýna TulachováKristýna Tulachová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.45
5 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40
6 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.40
7 Anna KvětoňováAnna Květoňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 1.40
8= Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 1.35
8= Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.35
10 Barbora PecinováBarbora Pecinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.35
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNP
Celkem 11 závodníků