Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Ostrava (15. 12. 2012)

skok daleký - Žáci

(so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 5.73
2 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.66
3 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.56
4 Adam SmolkaAdam Smolka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 5.39
5 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.38
6 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.28
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.20
8 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.20
9 Adam KristinAdam Kristin
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 4.70
10 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 4.69
11 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4.58
12 Filip KotásekFilip Kotásek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.57
13 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.49
Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 NM
Jiří PoledníkJiří Poledník
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Marek FluxaMarek Fluxa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Robin LassekRobin Lassek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 DNP
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.57
2 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.00
3 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.73
4 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.73
5 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.67
6 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 4.46
7 Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.45
8 Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.42
9 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.30
10 Vendula VacurováVendula Vacurová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.22
11 Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.16
12 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 4.02
13 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.01
14 Kristýna HavlickáKristýna Havlická
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.99
15 Šárka HelusováŠárka Helusová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.44
Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Veronika KubenkováVeronika Kubenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Denisa GrygarováDenisa Grygarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Barbora LazarováBarbora Lazarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 DNP
Barbora MikováBarbora Miková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 DNP
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 DNP
Celkem 22 závodníků