Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Ostrava (15. 12. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.67
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.79
3 Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.84
Jiří PoledníkJiří Poledník 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.48
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.80
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.29
4 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.11
Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
1 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.29
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.42
4 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.48
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.86
2 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.08
3 Kryštof MalíkKryštof Malík 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.24
Jiří PoledníkJiří Poledník 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.44
2 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.64
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.79
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.83
5 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.07
6 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.16
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MalíkKryštof Malík 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.28
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.42
3 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.44
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.47
2 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.25
3 Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.32
4 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.94
Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.75
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.14
3 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70
4 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.01
5 Karolína KuchařováKarolína Kuchařová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
6 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.51
2 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.83
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.90
4 Klára KvardováKlára Kvardová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.73
5 Manal BatihováManal Batihová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.92
Michelle MichalíkováMichelle Michalíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.36
2 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.77
3 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.08
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.20
5 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.52
Denisa GrygarováDenisa Grygarová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.72
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.08
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.43
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.52
5 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.60
6 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.71
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.72
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.76
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
4 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.10
5 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.21
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků