Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Ostrava (15. 12. 2012)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.01
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.04
4 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.00
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.68
Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.76
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.67
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59
Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.92
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.26
2 Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.94
3 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.17
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.56
Robin LassekRobin Lassek 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.70
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.84
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.85
4 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.05
Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.04
2 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.01
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.10
4 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.23
5 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.55
Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.57
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.25
3 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.70
4 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.17
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.28
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.60
4 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.87
Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.22
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.28
3 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.56
4 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.16
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 15.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.81
2 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.17
Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 3 závodníků