výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Utkání sportovních tříd

Pardubice (22. 11. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.5
2 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.6
3 Jakub KřížJakub Kříž 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.6
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.7
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.5
2 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.6
3 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.7
4 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.4
2 Lukáš PilnýLukáš Pilný 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.8
3 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.9
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.9
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek VejrVítek Vejr 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.5
2 Petr NovotnýPetr Novotný 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.7
3 David ViktorinDavid Viktorin 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.7
4 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.2
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KozákJakub Kozák 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.5
2 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
3 Lukáš KrejzekLukáš Krejzek 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
4 Michael CepekMichael Cepek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.5
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.4
2 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.8
3 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MenšíkDaniel Menšík 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.4
2 Vojtěch DrašnarVojtěch Drašnar 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
3 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.2
4 Jan MatějíčekJan Matějíček 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.9
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StodolaMartin Stodola 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.2
2 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.5
3 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.6
4 Michal FlicMichal Flic 99 PardubicePardubice 09.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.6
2 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.1
3 Pavel VacekPavel Vacek 97 PardubicePardubice 08.7
4 Michal ČervenkaMichal Červenka 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.1
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.3
2 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.4
3 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.6
4 Vítek VejrVítek Vejr 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.9
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.4
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.5
3 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.6
4 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.8
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.1
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.4
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 Hradec KrálovéHradec Králové 08.4
4 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.2
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.3
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.3
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.3
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.5
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MalinováLenka Malinová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.4
2 Pavla SvatošováPavla Svatošová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.2
3 Tereza SovováTereza Sovová 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.2
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.9
2 Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7
3 Aneta KrámováAneta Krámová 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8
4 Kristýna TužilováKristýna Tužilová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.2
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠenecováVeronika Šenecová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.1
2 Karla ZárubováKarla Zárubová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.6
3 Karolína KynclováKarolína Kynclová 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.7
4 Karolína VetíškováKarolína Vetíšková 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoudováMonika Doudová 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.1
2 Michaela VančurováMichaela Vančurová 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.3
3 Natálie FranclováNatálie Franclová 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.4
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta ZborníkováŽaneta Zborníková 98 KolínKolín 09.7
2 Simona JandákováSimona Jandáková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.7
3 Nikola ZadražilováNikola Zadražilová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.9
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.8
2 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.9
3 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1
4 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.4
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.3
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.4
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 Hradec KrálovéHradec Králové 08.5
4 Lenka MalinováLenka Malinová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.6
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.2
2 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.0
3 Viktor BeranViktor Beran 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.0
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.3
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.5
2 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.1
3 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.7
4 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.1
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.5
2 Lenka MalinováLenka Malinová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.6
3 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.5
4 Adéla GlückováAdéla Glücková 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.5
5 Petra KratochvílováPetra Kratochvílová 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.5
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.66
2 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.60
3 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.55
4 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.55
5 Petr JirásekPetr Jirásek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.55
6 Josef HromádkaJosef Hromádka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.45
7 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.45
8 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.40
9 Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.40
10 Viktor BeranViktor Beran
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.40
11 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.30
12 David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.20
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie FranclováNatálie Franclová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 1.50
2 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.45
3 Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.40
3 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 1.40
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.40
6 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.40
7 Monika DoudováMonika Doudová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 1.30
8 Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.20
9 Michaela VančurováMichaela Vančurová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 1.20
10 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.10
MS Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 1.25
MS Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.25
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 5.51
2 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 5.10
3 Petr NovotnýPetr Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.97
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.87
5 Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.86
6 Vítek VejrVítek Vejr
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.73
7 Ondřej KollárikOndřej Kollárik
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.57
8 Josef ChmelařJosef Chmelař
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.47
9 David ViktorinDavid Viktorin
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.46
10 Jakub KozákJakub Kozák
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 4.42
11 Jakub KřížJakub Kříž
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 4.42
12 Daniel MenšíkDaniel Menšík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.36
13 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.31
14 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.22
15 Dominik FajmonDominik Fajmon
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 4.18
16 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 4.15
17 Adam SalfickýAdam Salfický
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 4.10
18 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.08
19 Michal ČervenkaMichal Červenka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 3.96
20 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.95
21 David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.93
22 Michael CepekMichael Cepek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.66
23 Vojtěch DrašnarVojtěch Drašnar
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 3.25
24 Jan MatějíčekJan Matějíček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 3.08
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 22.11.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.61
2 Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.61
3 Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.53
4 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.53
5 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.45
6 Tereza SovováTereza Sovová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 4.14
7 Lenka MalinováLenka Malinová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.13
8 Myroslava MytryukMyroslava Mytryuk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.11
9 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.02
10 Nelly HoškováNelly Hošková
Hradec KrálovéHradec Králové
99 4.01
11 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.01
12 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 3.90
13 Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.81
14 Nikola MatulováNikola Matulová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.80
15 Kristýna TužilováKristýna Tužilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.69
16 Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 3.64
17 Nikola ZadražilováNikola Zadražilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.62
18 Petra KratochvílováPetra Kratochvílová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 3.59
19 Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 3.42
20 Pavla SvatošováPavla Svatošová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.42
21 Žaneta ZborníkováŽaneta Zborníková
KolínKolín
98 3.40
22 Simona JandákováSimona Jandáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.30
Celkem 22 závodníků