Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (8. - 10. 2. 2013)

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07 0.154 964
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.17 0.170 939
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.24 0.139 922
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26 0.125 917
5 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.51 0.152 858
6 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.57 0.139 843
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52 0.148 855
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72 0.202 809
3 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.73 0.132 806
4 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85 0.188 779
5 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85 0.166 779
6 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95 0.194 757
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07 0.154 964
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.17 0.170 939
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.24 0.139 922
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26 0.125 917
5 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.51 0.152 858
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52 0.148 855
7 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.57 0.139 843
8 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72 0.202 809
9 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.73 0.132 806
10 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85 0.188 779
11 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85 0.166 779
12 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95 0.194 757

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.22 0.119 927
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.64 0.176 827
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.75 0.157 802
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.79 0.156 793
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 08.90 0.168 768
6 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05 0.173 735
Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.17 709
2 František NikodémFrantišek Nikodém 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.18 707
3 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 09.19 704
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36 668
5 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42 656
6 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.71 597
Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.22 0.119 927
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.64 0.176 827
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.75 0.157 802
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.79 0.156 793
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 08.90 0.168 768
6 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05 0.173 735
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.17 709
8 František NikodémFrantišek Nikodém 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.18 707
9 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 09.19 704
10 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36 668
11 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42 656
12 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.71 597
Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most DNP
Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.44 0.144 874
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44 0.157 874
3 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63 0.175 829
4 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.67 0.166 820
5 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.69 0.187 816
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74 0.156 804
7 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.02 0.157 741
8 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.32 0.177 677
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69 0.179 816
2 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.71 0.151 811
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75 0.219 802
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.83 0.228 784
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.95 0.162 757
6 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.99 0.139 748
7 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.07 0.192 730
8 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 09.19 0.204 704
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 09.18 0.132 707
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.19 0.184 704
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.40 0.145 660
4 Marek PurmMarek Purm 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.43 0.162 654
5 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.53 0.165 633
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.68 0.154 603
7 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.69 0.149 601
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.44 0.144 874
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44 0.157 874
3 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63 0.175 829
4 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.67 0.166 820
5 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.69 0.187 816
6 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69 0.179 816
7 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.71 0.151 811
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74 0.156 804
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75 0.219 802
10 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.83 0.228 784
11 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.95 0.162 757
12 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.99 0.139 748
13 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.02 0.157 741
14 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.07 0.192 730
15 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 09.18 0.132 707
16 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 09.19 0.204 704
17 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.19 0.184 704
18 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.32 0.177 677
19 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.40 0.145 660
20 Marek PurmMarek Purm 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.43 0.162 654
21 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.53 0.165 633
22 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.68 0.154 603
23 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.69 0.149 601

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2013 - 11:01) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55 848
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.60 836
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.63 829
=4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 08.67 820
=4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.67 820
6 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99 748
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.26 690
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32 677
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.36 668
4 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.39 662
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.63 613
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.65 609
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.2.2013 - 11:07) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59 621
=2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.60 619
=2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.60 619
4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93 554
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.97 547
Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55 848
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.60 836
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.63 829
4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 08.67 820
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.67 820
6 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99 748
7 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.26 690
8 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32 677
9 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.36 668
10 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.39 662
11 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59 621
12 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.60 619
12 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.60 619
14 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.63 613
15 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.65 609
16 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93 554
17 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.97 547
Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2013 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61 0.170 993
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.62 0.150 991
3 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 08.67 0.156 980
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.67 0.183 980
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.80 0.188 952
6 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.82 0.214 948
7 Spinola Vanessa CheferSpinola Vanessa Chefer 90 BrasilBrasil 08.91 0.147 929
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2013 - 11:34) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30 0.262 848
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46 0.176 816
3 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.87 0.241 737
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.14 0.183 686
5 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.38 0.213 643
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61 0.170 993
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.62 0.150 991
3 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 08.67 0.156 980
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.67 0.183 980
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.80 0.188 952
6 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.82 0.214 948
7 Spinola Vanessa CheferSpinola Vanessa Chefer 90 BrasilBrasil 08.91 0.147 929
8 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30 0.262 848
9 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46 0.176 816
10 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.87 0.241 737
11 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.14 0.183 686
12 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.38 0.213 643

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2013 - 11:17) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.06 0.201 897
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.14 0.147 881
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30 0.175 848
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.42 0.192 824
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.47 0.190 814
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2013 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.70 0.163 769
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC PardubiceAC Pardubice 09.85 0.243 740
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.30 0.200 657
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.74 0.165 580
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.06 0.201 897
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.14 0.147 881
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30 0.175 848
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.42 0.192 824
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.47 0.190 814
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.70 0.163 769
7 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC PardubiceAC Pardubice 09.85 0.243 740
8 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.30 0.200 657
9 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.74 0.165 580

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.80 952
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84 944
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.91 929
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.98 914
5 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.44 820
6 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.61 787
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94 723
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.51 806
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67 775
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.96 720
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.05 703
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.11 692
Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 09.79 752
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.83 744
3 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.98 716
4 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.02 708
5 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.39 641
6 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.04 530
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.80 952
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84 944
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.91 929
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.98 914
5 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.44 820
6 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.51 806
7 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.61 787
8 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67 775
9 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 09.79 752
10 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.83 744
11 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94 723
12 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.96 720
13 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.98 716
14 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.02 708
15 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.05 703
16 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.11 692
17 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.39 641
18 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.04 530
Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.80 952
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.07 895
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.10 889
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.27 854
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.40 828
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.49 810
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.44 820
2 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52 804
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.57 794
4 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.63 783
5 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.63 783
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.91 729
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79 752
2 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.80 750
3 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.96 720
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 09.99 714
5 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.37 644
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.37 644
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.80 952
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.07 895
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.10 889
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.27 854
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.40 828
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.44 820
7 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.49 810
8 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52 804
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.57 794
10 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.63 783
11 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.63 783
12 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79 752
13 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.80 750
14 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.91 729
15 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.96 720
16 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 09.99 714
17 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.37 644
18 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.37 644