výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (16. - 17. 2. 2013)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 15.16 14.6614.9814.6914.9814.8914.9515.16
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 15.15 14.6714.5314.8714.8714.5214.9515.15
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.99 14.1714.4314.5714.5712.9914.6114.99
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.77 14.23X14.2514.2514.4614.7014.77
5 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14.44 14.00X14.4114.4113.1614.3314.44
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.38 13.6214.3814.1914.38X14.2514.32
7 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 14.33 14.1814.33X14.33X-X
8 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 14.22 X14.0514.2214.22XXX
9 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.96 13.7413.9613.8913.96
10 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 13.73 13.5713.7313.7113.73
11 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 13.61 X-13.6113.61
12 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 13.51 X13.4813.5113.51
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana VelďákováDana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 13.55 13.55X13.5513.55
2 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.12 12.6312.9013.1213.1212.9013.1112.97
3 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 PB 12.68 X12.3012.6312.63X12.6812.37
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 PB 12.51 12.2212.1011.8812.2211.8412.0312.51
5 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 =PB 12.34 12.1912.27X12.2712.18X12.34
6 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 PB 11.93 11.1611.9011.9311.9311.6511.9311.76
7 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 PB 11.86 11.7511.77X11.77X11.86X
8 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.82 11.4411.8211.6811.8211.3711.4211.29
9 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 PB 11.79 X11.73X11.7311.79XX
10 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.59 11.4711.59X11.59
11 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 PB 11.57 XX11.5711.57
12 Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.54 11.4911.5411.4211.54
13 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 PB 11.35 X11.35X11.35
Celkem 13 závodníků