Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (23. - 24. 2. 2013)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 15:44) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.31 Q
2 Vít MačákVít Mačák 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:01.64 Q
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:02.36
4 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.65
5 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.99
6 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:05.55
7 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013 - 15:48) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:00.52 Q
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:00.81 Q
3 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.36
4 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:03.08
5 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.91
6 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.30
7 Jakub CozlJakub Cozl 94 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:10.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.54 Q
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.66 Q
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.90 q
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:59.92 q
5 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.18
6 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.54 Q
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.66 Q
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.90 q
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:59.92 q
5 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.18
6 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:00.52 Q
7 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:00.81 Q
8 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.31 Q
9 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.36
10 Vít MačákVít Mačák 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:01.64 Q
11 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:02.36
12 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.42
13 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.65
14 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:03.08
15 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.91
16 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.99
17 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.30
18 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:05.55
19 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.70
20 Jakub CozlJakub Cozl 94 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:10.46

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:55.38
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.59
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:56.95
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:57.11
5 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.67
6 Vít MačákVít Mačák 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:59.56
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.56
8 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:59.92
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 15:29) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:04.40 Q
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:05.89 Q
3 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.48
4 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:08.39
5 Tomáš RudolskýTomáš Rudolský 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:09.09
6 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:14.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013 - 15:33) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:06.34 Q
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.94 Q
3 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:07.26
4 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:08.40
5 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:12.18
6 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:14.05
Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.29 Q
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:04.77 Q
3 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.85 q
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:05.53 q
5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.21
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.39
7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:14.04
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.29 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:04.40 Q
3 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:04.77 Q
4 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.85 q
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:05.53 q
6 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:05.89 Q
7 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:06.34 Q
8 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.48
9 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.94 Q
10 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:07.26
11 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.21
12 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:08.39
13 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:08.40
14 Tomáš RudolskýTomáš Rudolský 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:09.09
15 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:12.18
16 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.39
17 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:14.04
18 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:14.04
19 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:14.05
Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 11:19) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.72
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.87
3 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.99
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:02.65
5 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.19
6 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:09.60
7 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.60
8 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:15.60
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 11:09) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.57
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.08
3 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.73
4 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:23.92
5 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:25.23
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:25.75
7 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.30
8 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:29.29
9 Tereza LinhartováTereza Linhartová 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:32.28
10 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.58
11 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.41
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 11:03) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc MR 2:12.10
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:12.46
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.93
4 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.05
5 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:23.19
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.39
7 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.23
8 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:30.30
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 15:03) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.35 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:22.68 Q
3 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:23.37 q
4 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:28.33
5 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:31.82
6 Hana HrašováHana Hrašová 96 AC PardubiceAC Pardubice 2:39.24
7 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:46.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.30 Q
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:27.71 Q
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.50
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:29.06
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:51.19
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013 - 15:08) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.08 Q
2 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.67 Q
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:26.90 q
4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.78
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.49
6 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:36.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.35 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:22.68 Q
3 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.08 Q
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:23.37 q
5 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.67 Q
6 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:26.90 q
7 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.30 Q
8 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:27.71 Q
9 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.78
10 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:28.33
11 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.50
12 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:29.06
13 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:31.82
14 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.49
15 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:36.17
16 Hana HrašováHana Hrašová 96 AC PardubiceAC Pardubice 2:39.24
17 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:46.61
18 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:51.19
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DQ