výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (23. - 24. 2. 2013)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:00.14
2 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:01.79
3 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:02.61
4 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:03.69
5 Michal PinkasMichal Pinkas 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:06.41
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:07.84
7 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:08.76
8 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:09.26
9 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 4:10.16
10 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:10.83
11 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:12.24
12 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:14.12
13 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:15.37
14 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:17.78
15 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:17.91
16 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:26.22
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 13:34) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:10.58
2 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:20.30
3 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:20.70
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:21.71
5 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:23.97
6 Vojtěch SommerVojtěch Sommer 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:24.62
7 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:24.92
8 Madik SafarievMadik Safariev 97 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4:26.16
9 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:26.46
10 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:27.20
11 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:28.69
12 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:30.87
13 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 4:32.29
Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
František KoukalFrantišek Koukal 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 13:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:52.55
2 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:54.21
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 4:59.28
4 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:04.67
5 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:05.92
6 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:06.10
Pavla HorováPavla Horová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 13:13) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.26
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 4:50.38
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:54.43
4 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:54.65
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:00.63
6 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:01.41
7 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:02.08
8 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:04.55
9 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 5:05.07
10 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:08.49
11 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 5:08.90
12 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:09.13
13 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:33.06
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 14 závodníků