Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (23. - 24. 2. 2013)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:37.97
2 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:40.41
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:42.02
4 Michal PinkasMichal Pinkas 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 08:42.88
5 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:59.42
6 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:59.82
7 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09:00.16
8 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 09:05.42
9 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 09:15.76
10 František LinduškaFrantišek Linduška 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:24.66
11 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09:26.25
12 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:29.41
13 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:31.43
14 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:41.91
15 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:54.83
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:10.17
2 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:11.31
3 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:11.92
4 Vojtěch SommerVojtěch Sommer 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:17.30
5 František KoukalFrantišek Koukal 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09:20.13
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:27.02
7 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:28.19
8 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 09:41.23
9 Jiří BlahutJiří Blahut 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:48.60
10 Jakub ZechaJakub Zecha 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:54.12
11 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10:05.87
12 Madik SafarievMadik Safariev 97 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10:08.30
13 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:09.93
Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín DQ
Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:05.43
2 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:29.76
3 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:50.07
4 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:57.55
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 11:12.31
6 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:15.65
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PardubiceAC Pardubice 11:39.40
8 Pavla HorováPavla Horová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:55.64
9 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:29.68
Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Kateřina ChromáKateřina Chromá 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.2.2013 - 17:18) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 10:18.12
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:29.33
3 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:33.04
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:35.43
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10:37.49
6 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:42.59
7 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 10:54.72
8 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:55.50
9 Eva TrčkováEva Trčková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:05.93
10 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:18.08
11 Marie HroudováMarie Hroudová 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:22.68
12 Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:42.58
13 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK ŠternberkAK Šternberk 11:53.38
14 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11:56.34
15 Hana LolkováHana Lolková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 12:15.49
Celkem 15 závodníků