Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (23. - 24. 2. 2013)

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 16:46) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.29 Q 0.208
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.46 q 0.216
3 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 51.71 0.254
4 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.94 0.175
5 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.39 0.158
Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013 - 16:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 50.39 Q 0.234
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.64 0.195
3 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.08 0.210
4 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.70 0.180
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 53.77 0.175
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF 0.288
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013 - 16:54) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.73 Q 0.222
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.78 0.232
3 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 51.02 0.188
4 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.72 0.224
5 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 51.80 0.199
6 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.84 0.179
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2013 - 16:59) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.49 Q 0.173
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.20 q 0.152
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 50.98 0.209
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.75 0.269
5 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 52.66 0.164
Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.49 Q 0.173
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.20 q 0.152
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.29 Q 0.208
4 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 50.39 Q 0.234
5 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.46 q 0.216
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.64 0.195
7 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.73 Q 0.222
8 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.78 0.232
9 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 50.98 0.209
10 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 51.02 0.188
11 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.08 0.210
12 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.70 0.180
13 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 51.71 0.254
14 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.72 0.224
15 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.75 0.269
16 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 51.80 0.199
17 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.94 0.175
18 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 52.66 0.164
19 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.84 0.179
20 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.39 0.158
21 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 53.77 0.175
Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF 0.288
Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 12:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.89 0.241
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.70 0.219
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.30 0.140
4 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.50 0.151
5 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 50.68 0.264
6 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.76 0.179
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 16:32) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 52.06 Q 0.201
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.17 q 0.183
3 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.21 0.190
4 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.09 0.186
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 56.90 0.164
6 Adam MüllerAdam Müller 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.12 0.140
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013 - 16:36) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.30 Q 0.187
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.56 q 0.216
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.76 q 0.208
4 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.24 0.174
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013 - 16:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.97 Q 0.202
2 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 54.41 0.164
3 Ondřej DžubaOndřej Džuba 97 AK HodonínAK Hodonín 55.16 0.214
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 55.44 0.164
5 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 55.85 0.199
Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ 0.261
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.30 Q 0.187
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.97 Q 0.202
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 52.06 Q 0.201
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.56 q 0.216
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.76 q 0.208
6 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.17 q 0.183
7 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.21 0.190
8 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.09 0.186
9 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.24 0.174
10 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 54.41 0.164
11 Ondřej DžubaOndřej Džuba 97 AK HodonínAK Hodonín 55.16 0.214
12 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 55.44 0.164
13 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 55.85 0.199
14 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 56.90 0.164
15 Adam MüllerAdam Müller 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.12 0.140
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ 0.261

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 12:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.42 0.206
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.41 0.253
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.10 0.197
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.75 0.169
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.31 0.222
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DQ
Poznámky:
dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 16:19) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.66 Q 0.164
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 60.31 0.216
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 60.52 0.246
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 60.93 0.228
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.42 0.198
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013 - 16:23) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.91 Q 0.235
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.74 q 0.210
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.09 q 0.200
4 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.18 0.188
5 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.74 0.175
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013 - 16:27) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.43 Q 0.240
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.38 q 0.273
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.33 0.185
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.51 0.168
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 65.48 0.168
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.66 Q 0.164
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.91 Q 0.235
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.43 Q 0.240
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.74 q 0.210
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.38 q 0.273
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.09 q 0.200
7 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 60.31 0.216
8 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 60.52 0.246
9 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 60.93 0.228
10 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.18 0.188
11 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.33 0.185
12 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.51 0.168
13 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.42 0.198
14 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.74 0.175
15 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 65.48 0.168

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 11:49) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.71 0.252
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.18 0.272
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.61 0.242
4 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.64 0.228
5 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.96 0.241
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.56 0.150
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013 - 16:02) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.87 Q 0.155
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.97 q 0.249
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.07 0.301
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 61.36 0.167
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.73 0.180
6 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 67.75 0.177
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013 - 16:06) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.27 Q 0.212
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.25 0.242
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.01 0.217
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 62.44 0.162
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.28 0.183
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.39 0.217
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013 - 16:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 58.71 Q 0.199
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 59.02 q 0.275
3 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.33 0.186
4 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.72 0.193
5 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.25 0.210
6 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.71 0.192
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2013 - 16:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.21 Q 0.250
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.30 0.234
3 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.28 0.237
4 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.67 0.284
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.86 0.203
6 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 64.21 0.250
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.21 Q 0.250
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 58.71 Q 0.199
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.87 Q 0.155
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.97 q 0.249
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 59.02 q 0.275
6 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.27 Q 0.212
7 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.30 0.234
8 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.33 0.186
9 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.07 0.301
10 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.25 0.242
11 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.01 0.217
12 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 61.36 0.167
13 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.73 0.180
14 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.28 0.237
15 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 62.44 0.162
16 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.67 0.284
17 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.72 0.193
18 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.86 0.203
19 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.25 0.210
20 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.28 0.183
21 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.39 0.217
22 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.71 0.192
23 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 64.21 0.250
24 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 67.75 0.177

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2013 - 11:39) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 57.01 0.229
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.10 0.218
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.40 0.175
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.45 0.145
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 60.33 0.210
6 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 61.25 0.193
Celkem 6 závodníků