výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (2. - 3. 3. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.27
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.51
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.64
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.74
5 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.74
6 Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.76
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.40
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
3 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.58
4 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.64
5 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
6 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.71
7 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
3 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.55
4 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
5 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.68
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.71
7 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.55
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.58
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.59
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.69
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.71
7 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.82
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.94
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.37
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.37
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.43
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.54
5 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
6 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.63
7 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
8 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.67
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.45
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.50
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.51
5 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
6 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.61
7 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.62
8 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.25
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.25
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
4 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.47
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.52
6 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.53
7 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.57
8 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.75
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.03
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.24
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 08.26
5 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
6 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
7 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.20
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
3 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.32
4 Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.32
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.37
6 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.42
7 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.96
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.00
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.17
4 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.36
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.40
6 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.45
8 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45
8 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.83
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.97
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.11
4 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.19
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.40
7 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.45
8 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.74
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.90
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.99
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 08.23
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.25
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
7 Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.38
8 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.40
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.88
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.99
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.08
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.11
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.14
6 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.28
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.31
Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.3.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.78
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.88
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.91
4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.93
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.00
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.16
7 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.18
8 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.25
Celkem 8 závodníků