Mistrovství ČR žáků a žákyň
Jablonec nad Nisou (2. - 3. 3. 2013)3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emereona, Röder, Orálek Emereona, Röder, Orálek | AK Olomouc | 2:00.50 | ||||||||||||||||
2 | Krsek, Šimon, Ledvinka Krsek, Šimon, Ledvinka | A. C. TEPO Kladno | 2:01.33 | ||||||||||||||||
3 | Bárta, Krim, Štulík Bárta, Krim, Štulík | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:02.43 | ||||||||||||||||
Reiner, Kučera, Kračmar Reiner, Kučera, Kračmar | BYAC Brno | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla P170/13 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus, Bosák, Polák Kraus, Bosák, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 1:59.98 | ||||||||||||||||
2 | Toman, Pecka, Veselý Toman, Pecka, Veselý | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:02.81 | ||||||||||||||||
3 | Hrůša, Jeřábek, Roubal Hrůša, Jeřábek, Roubal | TJ Sokol Hradec Králové | 2:11.83 | ||||||||||||||||
Stankuš, Kotasek, Hoffmann Stankuš, Kotasek, Hoffmann | SSK Vítkovice | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaštovský, Čermín, Smolka Kaštovský, Čermín, Smolka | TJ Sokol Opava | 2:00.52 | ||||||||||||||||
2 | Urbánek, Dvořák, Kisiala Urbánek, Dvořák, Kisiala | ASK Slavia Praha | 2:02.22 | ||||||||||||||||
3 | Večeřa, Šícha, Prunar Večeřa, Šícha, Prunar | Univerzitní sportovní klub ... | 2:04.13 | ||||||||||||||||
4 | Orava, Podjukl V., Pepernik Orava, Podjukl V., Pepernik | SK Hranice | 2:15.56 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trafina, Mašek, Zikmund Trafina, Mašek, Zikmund | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:03.12 | ||||||||||||||||
2 | Zeman, Osolsobě, Urban Zeman, Osolsobě, Urban | Atletický klub AHA Vyškov | 2:05.19 | ||||||||||||||||
3 | Rataj, Souček, Maček Rataj, Souček, Maček | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:08.23 | ||||||||||||||||
Sobota, Cvrček, Košťák Sobota, Cvrček, Košťák | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubát, Štogl, Štěpánek Kubát, Štogl, Štěpánek | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:07.20 | ||||||||||||||||
2 | Hladký, Richter, Vojtek Hladký, Richter, Vojtek | AC Moravská Slavia Brno | 2:07.94 | ||||||||||||||||
3 | Švec, Kaplánek, Coufal Švec, Kaplánek, Coufal | Atletika Jihlava | 2:14.97 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus, Bosák, Polák Kraus, Bosák, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 1:59.98 | |||||
2 | Emereona, Röder, Orálek Emereona, Röder, Orálek | AK Olomouc | 2:00.50 | |||||
3 | Kaštovský, Čermín, Smolka Kaštovský, Čermín, Smolka | TJ Sokol Opava | 2:00.52 | |||||
4 | Krsek, Šimon, Ledvinka Krsek, Šimon, Ledvinka | A. C. TEPO Kladno | 2:01.33 | |||||
5 | Urbánek, Dvořák, Kisiala Urbánek, Dvořák, Kisiala | ASK Slavia Praha | 2:02.22 | |||||
6 | Bárta, Krim, Štulík Bárta, Krim, Štulík | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:02.43 | |||||
7 | Toman, Pecka, Veselý Toman, Pecka, Veselý | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:02.81 | |||||
8 | Trafina, Mašek, Zikmund Trafina, Mašek, Zikmund | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:03.12 | |||||
9 | Večeřa, Šícha, Prunar Večeřa, Šícha, Prunar | Univerzitní sportovní klub ... | 2:04.13 | |||||
10 | Zeman, Osolsobě, Urban Zeman, Osolsobě, Urban | Atletický klub AHA Vyškov | 2:05.19 | |||||
11 | Kubát, Štogl, Štěpánek Kubát, Štogl, Štěpánek | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:07.20 | |||||
12 | Hladký, Richter, Vojtek Hladký, Richter, Vojtek | AC Moravská Slavia Brno | 2:07.94 | |||||
13 | Rataj, Souček, Maček Rataj, Souček, Maček | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:08.23 | |||||
14 | Hrůša, Jeřábek, Roubal Hrůša, Jeřábek, Roubal | TJ Sokol Hradec Králové | 2:11.83 | |||||
15 | Švec, Kaplánek, Coufal Švec, Kaplánek, Coufal | Atletika Jihlava | 2:14.97 | |||||
16 | Orava, Podjukl V., Pepernik Orava, Podjukl V., Pepernik | SK Hranice | 2:15.56 | |||||
Reiner, Kučera, Kračmar Reiner, Kučera, Kračmar | BYAC Brno | DQ | ||||||
Stankuš, Kotasek, Hoffmann Stankuš, Kotasek, Hoffmann | SSK Vítkovice | DNP | ||||||
Sobota, Cvrček, Košťák Sobota, Cvrček, Košťák | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sklenská, Floriánová, Novotná Sklenská, Floriánová, Novotná | JAC Brno | 2:12.34 | ||||||||||||||||
2 | Duchková, Vejražková, Petrikovičová Duchková, Vejražková, Petrikovičová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:14.18 | ||||||||||||||||
3 | Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca | SK Kotlářka Praha | 2:14.58 | ||||||||||||||||
4 | Kleinerová, Barešová, Veselá B. Kleinerová, Barešová, Veselá B. | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:17.14 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šafaříková, Koucká, Vokálová Šafaříková, Koucká, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:10.65 | ||||||||||||||||
2 | Herynková, Duchoňová, Dostálová Herynková, Duchoňová, Dostálová | ASK Slavia Praha | 2:13.57 | ||||||||||||||||
3 | Výletová, Rybaříková, Bušinová Výletová, Rybaříková, Bušinová | Atletický klub Kyjov | 2:13.60 | ||||||||||||||||
4 | Kašparová, Jehličková B., Jehličková A. Kašparová, Jehličková B., Jehličková A. | Univerzitní sportovní klub ... | 2:19.10 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná, Medílková, Valášková Novotná, Medílková, Valášková | AC Vysoké Mýto | 2:14.34 | ||||||||||||||||
2 | Krtková, Rašková, Benčová Krtková, Rašková, Benčová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:16.41 | ||||||||||||||||
3 | Suráková, Hřebíková, Heinrichová Suráková, Hřebíková, Heinrichová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:20.10 | ||||||||||||||||
4 | Sásová, Lančová, Janulíková Sásová, Lančová, Janulíková | AK Šternberk | 2:21.86 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková, Zámečníková, Paskovská Dvořáková, Zámečníková, Paskovská | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:14.10 | ||||||||||||||||
2 | Volková, Tvrzová, Zikešová Volková, Tvrzová, Zikešová | T. J. Sokol České Budějovice | 2:15.15 | ||||||||||||||||
3 | Jonášová, Kozáková, Baštářová Jonášová, Kozáková, Baštářová | AK ŠKODA Plzeň | 2:18.96 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fuksová, Marešová, Petrlíková Fuksová, Marešová, Petrlíková | Atletika Jihlava | 2:20.47 | ||||||||||||||||
2 | Reindlová, Farová, Černá Reindlová, Farová, Černá | TJ Vodní stavby Tábor | 2:22.61 | ||||||||||||||||
3 | Strnadová, Jelínková, Dořáková Strnadová, Jelínková, Dořáková | Atletický klub AHA Vyškov | 2:23.15 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (ne, 3.3.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Švehlová, Součková, Patočková Švehlová, Součková, Patočková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:20.04 | ||||||||||||||||
2 | Koldinská, Loskotová, Šantůčková Koldinská, Loskotová, Šantůčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2:21.19 | ||||||||||||||||
3 | Dyrynková, Hradecká, Pelichovská Dyrynková, Hradecká, Pelichovská | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:21.92 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šafaříková, Koucká, Vokálová Šafaříková, Koucká, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:10.65 | |||||
2 | Sklenská, Floriánová, Novotná Sklenská, Floriánová, Novotná | JAC Brno | 2:12.34 | |||||
3 | Herynková, Duchoňová, Dostálová Herynková, Duchoňová, Dostálová | ASK Slavia Praha | 2:13.57 | |||||
4 | Výletová, Rybaříková, Bušinová Výletová, Rybaříková, Bušinová | Atletický klub Kyjov | 2:13.60 | |||||
5 | Dvořáková, Zámečníková, Paskovská Dvořáková, Zámečníková, Paskovská | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:14.10 | |||||
6 | Duchková, Vejražková, Petrikovičová Duchková, Vejražková, Petrikovičová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:14.18 | |||||
7 | Novotná, Medílková, Valášková Novotná, Medílková, Valášková | AC Vysoké Mýto | 2:14.34 | |||||
8 | Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca | SK Kotlářka Praha | 2:14.58 | |||||
9 | Volková, Tvrzová, Zikešová Volková, Tvrzová, Zikešová | T. J. Sokol České Budějovice | 2:15.15 | |||||
10 | Krtková, Rašková, Benčová Krtková, Rašková, Benčová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:16.41 | |||||
11 | Kleinerová, Barešová, Veselá B. Kleinerová, Barešová, Veselá B. | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:17.14 | |||||
12 | Jonášová, Kozáková, Baštářová Jonášová, Kozáková, Baštářová | AK ŠKODA Plzeň | 2:18.96 | |||||
13 | Kašparová, Jehličková B., Jehličková A. Kašparová, Jehličková B., Jehličková A. | Univerzitní sportovní klub ... | 2:19.10 | |||||
14 | Švehlová, Součková, Patočková Švehlová, Součková, Patočková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:20.04 | |||||
15 | Suráková, Hřebíková, Heinrichová Suráková, Hřebíková, Heinrichová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:20.10 | |||||
16 | Fuksová, Marešová, Petrlíková Fuksová, Marešová, Petrlíková | Atletika Jihlava | 2:20.47 | |||||
17 | Koldinská, Loskotová, Šantůčková Koldinská, Loskotová, Šantůčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2:21.19 | |||||
18 | Sásová, Lančová, Janulíková Sásová, Lančová, Janulíková | AK Šternberk | 2:21.86 | |||||
19 | Dyrynková, Hradecká, Pelichovská Dyrynková, Hradecká, Pelichovská | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:21.92 | |||||
20 | Reindlová, Farová, Černá Reindlová, Farová, Černá | TJ Vodní stavby Tábor | 2:22.61 | |||||
21 | Strnadová, Jelínková, Dořáková Strnadová, Jelínková, Dořáková | Atletický klub AHA Vyškov | 2:23.15 |