výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 40.96 --- 686
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 37.70 --- 623
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 36.61 --- 602
4 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 31.21 --- 500
5 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 30.47 --- 486
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 30.07 --- 478
7 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 29.72 --- 471
8 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 26.71 --- 414
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 25.97 --- 401
10 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 25.93 --- 400
11 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 24.41 --- 371
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 24.37 --- 370
13 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 22.71 --- 339
14 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 21.96 --- 325
15 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 21.65 --- 320
16 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 19.82 --- 286
17 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 19.28 --- 276
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 32.54 16.7016.9517.9917.99 525
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 31.91 16.7016.9517.9917.99 513
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 31.31 16.7016.9517.9917.99 501
4 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 31.18 16.7016.9517.9917.99 499
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 30.24 16.7016.9517.9917.99 481
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 30.06 16.7016.9517.9917.99 478
7 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 29.82 16.7016.9517.9917.99 473
8 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 29.21 16.7016.9517.9917.99 462
9 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 28.57 16.7016.9517.9917.99 450
10 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 27.95 16.7016.9517.9917.99 438
11 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 25.94 16.7016.9517.9917.99 400
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 25.36 16.7016.9517.9917.99 389
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 25.03 16.7016.9517.9917.99 383
14 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 24.99 16.7016.9517.9917.99 382
15 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 24.87 16.7016.9517.9917.99 380
16 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 23.69 16.7016.9517.9917.99 358
17 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 22.88 16.7016.9517.9917.99 343
18 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 22.04 16.7016.9517.9917.99 327
19 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 20.91 16.7016.9517.9917.99 306
20 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 20.86 16.7016.9517.9917.99 305
21 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 20.49 16.7016.9517.9917.99 298
22 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 17.99 16.7016.9517.9917.99 252
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 NM
Celkem 23 závodníků