Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 26.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 65.92 63.1061.2765.9265.92 827
2 Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 56.22 49.4956.2251.0756.22 681
3 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 52.04 52.0451.0451.2752.04 619
4 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 47.76 47.1347.7646.8447.76 556
5 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 47.06 47.06X44.6847.06 545
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 45.11 43.0642.8445.1145.11 517
7 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 41.21 35.0738.3741.2141.21 460
8 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 41.19 X39.3841.1941.19 459
9 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 40.58 40.5838.4740.1640.58 451
10 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 38.38 X38.38X38.38 419
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 26.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 49.20 X21.3423.6723.67 577
2 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 46.08 X21.3423.6723.67 531
3 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 42.96 X21.3423.6723.67 485
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 41.72 X21.3423.6723.67 467
5 Lukáš PilařLukáš Pilař
AC PardubiceAC Pardubice
95 38.29 X21.3423.6723.67 417
6 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 38.19 X21.3423.6723.67 416
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 36.75 X21.3423.6723.67 395
8 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 34.01 X21.3423.6723.67 356
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 33.95 X21.3423.6723.67 355
10 Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 33.04 X21.3423.6723.67 342
11 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 30.85 X21.3423.6723.67 311
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 28.40 X21.3423.6723.67 277
13 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 27.13 X21.3423.6723.67 259
14 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 23.67 X21.3423.6723.67 211
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNS
Celkem 15 závodníků