Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)

skok daleký - Muži

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 6.96 +1.9 m/s 6.96+1.9X+0.56.74+0.06.96 804
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
89 6.92 +2.0 m/s 6.92+2.06.91+0.46.72-1.16.92 795
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
88 6.83 +1.6 m/s 6.83+1.66.60-0.86.44-0.66.83 774
4 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 6.54 +3.1 m/s 6.30 -0.5 m/s 6.54+3.16.17-0.96.30-0.56.54 707
5 Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
91 6.49 +2.5 m/s 6.49+2.5X+0.0X+0.86.49 695
6 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
92 6.46 -0.3 m/s X+1.36.44-1.06.46-0.36.46 688
7 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
90 6.37 +0.5 m/s 6.37+0.5--6.37 668
8 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 6.33 -0.5 m/s 6.33-0.56.33-0.5X6.33 659
9 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s.
78 6.21 +1.3 m/s 6.21+1.35.78+0.85.85-0.26.21 632
10 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
83 6.04 +1.8 m/s 6.04+1.85.87+1.44.45+0.06.04 595
11 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 6.00 -0.2 m/s 5.96+0.96.00-0.2X-0.26.00 587
12 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
91 5.97 -0.2 m/s 5.75+0.25.97-0.25.96-0.45.97 580
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
95 7.37 7.337.377.247.37 903
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc AK Olomouc
95 6.83 6.396.496.836.83 774
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
94 6.65 6.236.276.656.65 732
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.52 5.92X6.526.52 702
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc AK Olomouc
95 6.39 5.93X6.396.39 673
6 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice AC Domažlice
95 6.29 5.576.295.766.29 650
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
94 6.14 6.145.836.056.14 617
8 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
94 6.10 6.086.036.106.10 608
9 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava Atletika Jihlava
95 6.10 5.584.336.106.10 608
10 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 5.91 5.465.915.785.91 567
11 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 5.90 5.904.345.755.90 565
12 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
95 5.89 XX5.895.89 563
13 Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 5.86 5.86X5.455.86 556
14 Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice AC Pardubice
95 5.85 5.853.775.715.85 554
15 Dominik CaniniDominik Canini
AK Most AK Most
95 5.83 5.835.78X5.83 550
16 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 5.34 5.305.344.985.34 449
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(pá, 24.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
96 6.57 +0.5 m/s 6.57+0.56.40-0.36.43+0.36.57 713
2 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
96 6.31 +0.3 m/s 6.18+0.65.92-1.26.31+0.36.31 655
3 David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
96 6.24 -0.2 m/s 5.90-0.26.24-0.24.18+0.16.24 639
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.12 +0.1 m/s 6.12+0.1X-0.4X+0.66.12 613
5 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 6.01 +1.5 m/s X6.01+1.55.26-0.86.01 589
6 Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina AK Bílina
96 5.92 +0.1 m/s 4.71+1.5X-1.25.92+0.15.92 569
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
97 5.89 +0.6 m/s 5.64-2.55.89+0.65.74-0.35.89 563
8 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 5.78 +0.6 m/s X+0.35.78+0.65.74-0.45.78 540
9 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
97 5.76 -1.6 m/s 5.76-1.6--5.76 535
10 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
97 5.67 +0.4 m/s 5.67+0.45.62-0.35.62-0.25.67 516
11 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.65 -0.2 m/s 5.64-0.75.65-0.25.57-0.25.65 512
12 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.63 +0.2 m/s 5.63+0.25.39-0.35.61-0.55.63 508
13 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
96 5.63 +0.1 m/s 5.52+1.6X+0.35.63+0.15.63 508
14 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
96 5.58 +0.7 m/s 5.58+0.75.30+0.5X-0.95.58 498
15 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
97 5.42 -0.1 m/s 5.42-0.1X+1.04.95-0.55.42 465
16 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.36 +0.3 m/s 5.27+0.64.05-0.15.36+0.35.36 453
17 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.26 -0.3 m/s 5.06+0.35.18-0.75.26-0.35.26 433
18 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
97 5.10 +0.1 m/s 4.74+0.45.10+0.1-5.10 402
19 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
97 5.02 +2.2 m/s 4.93 +0.0 m/s 5.02+2.24.89-1.04.93+0.05.02 386
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
98 5.96 -0.8 m/s X-0.45.96-0.85.78-0.65.96 578
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 5.93 -0.4 m/s 5.93-0.4X-0.1X-0.25.93 571
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina AK Bílina
98 5.75 -2.8 m/s 5.640.55.47-1.65.75-2.85.75 533
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 5.75 -0.6 m/s 5.38-0.55.75-0.65.15-0.35.75 533
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 5.72 +0.3 m/s 5.720.35.67-2.0X-1.55.72 527
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 5.71 5.490.15.715.640.15.71 525
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
98 5.67 +0.1 m/s 5.670.1X-1.1X-1.15.67 516
8 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 5.66 -1.8 m/s X-0.25.66-1.8X-0.55.66 514
9 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
98 5.61 -1.5 m/s 5.61-1.55.12-0.35.40-0.55.61 504
10 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.57 -1.5 m/s 5.57-1.5X-1.6X-0.45.57 496
11 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.52 5.17-1.85.360.15.525.52 485
12 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
98 5.44 -2.4 m/s 5.225.44-2.45.43-2.15.44 469
13 David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
98 5.38 5.385.37-0.34.70-0.25.38 457
14 Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
98 5.14 -0.3 m/s 5.03-1.65.02-0.75.14-0.35.14 409
15 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim Atletika Chrudim
98 5.10 -0.8 m/s 5.085.10-0.84.86-2.35.10 402
16 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 4.96 -1.5 m/s 4.96-1.5--4.96 375
17 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
98 4.90 4.26-0.74.32-0.24.904.90 363
18 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
98 4.89 -0.2 m/s 4.264.69-0.54.89-0.24.89 361
19 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.89 -0.2 m/s 4.89-0.24.45-0.34.684.89 361
20 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
98 4.72 -0.4 m/s 4.70-1.84.59-1.84.72-0.44.72 330
21 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava Atletika Jihlava
99 4.66 -1.9 m/s 4.66-1.94.32-0.43.57-1.24.66 319
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 26.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 5.23 +0.4 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 427
2 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
00 5.22 -0.3 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 425
3 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
00 5.03 +0.7 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 388
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
00 4.98 -0.4 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 378
5 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 4.96 -0.5 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 375
6 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika Chrudim Atletika Chrudim
00 4.80 -0.2 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 345
7 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.78 +0.4 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 341
8 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc AK Olomouc
00 4.75 +0.2 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 335
9 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
00 4.74 +0.0 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 333
10 Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
00 4.66 +0.4 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 319
11 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
00 4.60 -0.1 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 308
12 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
00 4.59 +0.8 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 306
13 Thanh Hai TranThanh Hai Tran
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 4.58 +0.7 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 304
14 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika Jemnice Atletika Jemnice
00 4.57 +0.9 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 303
15 Jakub UrbanJakub Urban
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.54 -0.2 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 297
16 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.39 +0.3 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 271
17 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
00 4.20 +0.5 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 239
18 Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava Atletika Jihlava
00 4.11 +0.1 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 224
19 Pavel SchindlerPavel Schindler
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.10 +0.6 m/s X+0.14.08+0.54.10+0.64.10 222
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 DNS
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 26.5.2013 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
90 5.80 -0.6 m/s 5.74+0.25.80-0.65.60+0.05.80 789
2 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
92 5.72 +0.1 m/s 5.51+0.55.67-0.25.72+0.15.72 765
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
92 5.21 -0.7 m/s 5.21-0.7X+0.3X+0.55.21 617
4 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
83 5.12 +0.6 m/s 5.12+0.6X+0.64.95-0.15.12 592
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 26.5.2013 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
95 5.75 +0.0 m/s 5.68+0.55.75+0.05.74+0.25.75 774
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
94 5.10 +0.2 m/s 5.10+0.25.08+0.64.82+0.75.10 587
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
95 5.00 -0.3 m/s 4.92+1.5X+0.35.00-0.35.00 559
4 Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
94 4.75 +0.6 m/s 4.58+0.44.75+0.64.70+0.44.75 492
5 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
95 4.58 +0.6 m/s 4.58+0.64.44+0.4X+0.84.58 448
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.37 +0.0 m/s 4.37+0.04.10+0.04.35-0.54.37 396
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
95 DNS
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
95 DNS
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
97 5.59 +0.0 m/s X+0.85.46-0.25.59+0.05.59 726
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc AK Olomouc
97 5.54 +0.2 m/s X+1.05.40-0.25.54+0.25.54 712
3 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
96 5.38 +0.3 m/s 5.38+0.35.15+0.25.30-0.95.38 665
4 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha
96 5.21 +1.2 m/s 4.28+1.85.21+1.24.86-0.75.21 617
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
97 5.08 -1.0 m/s 4.85+0.34.92+1.35.08-1.05.08 581
6 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
96 5.01 -0.3 m/s 4.75-0.94.82+0.25.01-0.35.01 562
7 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
97 4.92 +1.6 m/s 4.62+0.34.92+1.64.64-0.24.92 538
8 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 4.85 +0.9 m/s 4.68-1.34.85+0.94.63-0.14.85 519
9 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most AK Most
96 4.79 -0.7 m/s 4.68+1.04.74+0.14.79-0.74.79 503
10 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most AK Most
97 4.76 +0.2 m/s 4.76+0.24.61+0.54.65+0.14.76 495
11 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
97 4.74 -0.3 m/s 4.42-0.74.38-0.44.74-0.34.74 490
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
96 4.69 +1.0 m/s 4.42+0.54.69+1.04.52-1.14.69 477
13 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
97 4.65 -0.3 m/s 4.40+0.64.60+0.74.65-0.34.65 466
14 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.59 +0.0 m/s 4.59+0.04.40+0.3X+0.34.59 451
15 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková
Slovakia Slovakia
97 4.53 +0.0 m/s 4.53+0.0X-0.44.37+0.64.53 436
16 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.46 +0.9 m/s 4.46+0.94.45+0.34.24-0.24.46 418
17 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
97 4.15 +1.3 m/s 4.15+1.33.97-0.53.84-0.24.15 343
18 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 4.02 -0.3 m/s 3.86+0.53.98+0.14.02-0.34.02 312
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno JAC Brno
99 5.40 +0.9 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 671
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.40 +0.7 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 671
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno JAC Brno
98 5.32 +0.0 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 648
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno JAC Brno
98 5.28 +1.6 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 637
5 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.14 +1.0 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 598
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 5.13 +0.0 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 595
7 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 5.06 +0.5 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 576
8 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
98 4.99 +0.0 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 557
9 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.84 -0.9 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 516
10 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim Atletika Chrudim
99 4.76 +0.1 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 495
11 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 4.70 +0.2 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 479
12 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
98 4.65 +0.2 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 466
13 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 4.63 -0.5 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 461
14 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.56 +0.2 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 443
15 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
98 4.51 -1.1 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 431
16 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
98 4.50 -0.3 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 428
17 Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 4.42 -2.2 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 408
18 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina AK Bílina
98 4.42 +0.2 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 408
19 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava Atletika Jihlava
99 4.41 -0.4 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 406
20 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.38 -0.6 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 398
21 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice TJ Nová Včelnice
99 4.37 -0.3 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 396
22 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov
99 4.26 -0.5 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 369
23 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4.17 -0.3 m/s X-0.84.17-0.3X-0.14.17 347
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
98
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
98
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice TJ Nová Včelnice
99
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov
99
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
98
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
98
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
98
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
98
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava Atletika Jihlava
99
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno JAC Brno
99
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim Atletika Chrudim
99
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina AK Bílina
98
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno JAC Brno
98
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno JAC Brno
98
Celkem 46 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 26.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 5.23 -0.2 m/s 4.862.35.092.35.23-0.25.23 623
2 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
00 4.71 +1.5 m/s 4.600.14.711.5X4.71 482
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov
00 4.69 +0.2 m/s 4.390.64.56-0.14.690.24.69 477
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 4.68 +1.3 m/s 4.681.3X4.66-1.54.68 474
5 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.63 -0.5 m/s 4.523.64.63-0.54.340.74.63 461
6 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.53 +1.2 m/s X4.531.24.414.53 436
7 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.53 +0.4 m/s X3.940.24.530.44.53 436
8 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
00 4.39 +0.3 m/s X4.390.3X4.39 401
9 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
00 4.36 +2.4 m/s 3.95 +0.9 m/s 4.362.43.850.63.950.94.36 393
10 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 4.24 +2.3 m/s 4.08 -0.3 m/s 4.242.34.08-0.33.371.34.24 364
11 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 4.21 +0.1 m/s 3.152.24.210.13.952.74.21 357
12 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov
01 4.19 3.822.43.972.34.194.19 352
13 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 4.12 +0.4 m/s 3.90-1.54.071.14.120.44.12 336
14 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
00 4.12 +1.4 m/s 3.782.63.840.94.121.44.12 336
15 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
00 4.10 +1.5 m/s 4.070.93.931.84.101.54.10 331
16 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč
00 4.08 +1.6 m/s 4.081.63.632.63.970.64.08 326
17 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 4.05 +1.2 m/s 4.051.23.87-0.23.942.84.05 319
18 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L. USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.95 +2.6 m/s 3.76 +0.8 m/s 3.952.63.571.33.760.83.95 296
19 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
00 3.94 +0.7 m/s 3.940.73.881.73.70-1.23.94 294
20 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
01 3.94 3.230.73.943.533.43.94 294
21 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika Chrudim Atletika Chrudim
00 3.53 +0.3 m/s 3.271.63.530.33.331.73.53 206
Celkem 21 závodníků