výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.72 884
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.82 871
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.91 860
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.00 850
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.45 796
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.32 697
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.12 719
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.13 718
3 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.25 705
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.88 637
5 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.10 614
6 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.89 535
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.72 884
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.82 871
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.91 860
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.00 850
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.45 796
6 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.12 719
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.13 718
8 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.25 705
9 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.32 697
10 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.88 637
11 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.10 614
12 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.89 535

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.65 892
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.91 860
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.25 820
4 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 15.32 811
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.46 795
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.91 743
7 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 16.00 733
8 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.42 686
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.58 781
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.06 726
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.12 719
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.41 687
5 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 16.85 640
6 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.05 519
7 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.26 499
8 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.57 384
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.65 892
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.91 860
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.25 820
4 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 15.32 811
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.46 795
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.58 781
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.91 743
8 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 16.00 733
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.06 726
10 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.12 719
11 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.41 687
12 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.42 686
13 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 16.85 640
14 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.05 519
15 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.26 499
16 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.57 384

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.63 895
2 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.12 835
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.25 820
4 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.34 809
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.36 807
Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.07 725
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.54 673
3 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.55 672
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65 661
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.76 650
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.14 511
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.22 602
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.26 597
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.54 569
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.69 554
5 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 17.94 530
Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.63 895
2 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.12 835
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.25 820
4 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.34 809
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.36 807
6 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.07 725
7 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.54 673
8 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.55 672
9 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65 661
10 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.76 650
11 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.22 602
12 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.26 597
13 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.54 569
14 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.69 554
15 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 17.94 530
16 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.14 511
Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP