Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)pětiboj - Ml. žáci | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2571 | 0 | ||||||||||||||
2 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2513 | 58 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 2479 | 92 | ||||||||||||||
4 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2445 | 126 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 2270 | 301 | ||||||||||||||
6 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 2250 | 321 | ||||||||||||||
7 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 2186 | 385 | ||||||||||||||
8 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2185 | 386 | ||||||||||||||
9 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2185 | 386 | ||||||||||||||
10 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2161 | 410 | ||||||||||||||
11 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2138 | 433 | ||||||||||||||
12 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2067 | 504 | ||||||||||||||
13 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 2056 | 515 | ||||||||||||||
14 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 1909 | 662 | ||||||||||||||
15 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1835 | 736 | ||||||||||||||
16 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 1756 | 815 | ||||||||||||||
17 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 1755 | 816 | ||||||||||||||
18 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1725 | 846 | ||||||||||||||
19 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 1711 | 860 | ||||||||||||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Krsek M. 2571 (09.79/581-40.06/225-07.39/749-5.23/427-2:21.35/589)Maček M. 2513 (09.28/685-48.87/298-07.81/616-4.78/341-2:22.74/573) Pavlas O. 2479 (09.38/664-59.32/388-08.19/506-4.80/345-2:22.45/576) Bárta F. 2445 (09.77/585-42.92/248-07.73/640-5.22/425-2:25.01/547) Vychodil J. 2270 (09.52/635-52.56/330-08.02/554-4.75/335-2:37.36/416) Tran T. 2250 (09.86/568-56.19/361-08.08/537-4.58/304-2:31.14/480) Jirásek J. 2186 (09.61/617-52.42/328-08.07/540-4.66/319-2:40.92/382) Urban J. 2185 (09.75/589) Semotam J. 2185 (09.79/581-56.03/359) Urban J. 2185 (55.29/353-08.06/542) Semotam J. 2185 (08.31/473-4.98/378) Urban J. 2185 (4.54/297-2:38.56/404) Semotam J. 2185 (2:39.60/394) Halíř P. 2161 (09.99/543-45.52/270-08.23/495-4.74/333-2:27.44/520) Urban E. 2138 (10.06/530-31.08/152-07.87/598-5.03/388-2:32.06/470) Romanchenkov N. 2067 (10.26/493-54.08/343-08.42/444-4.39/271-2:27.83/516) Kadlec O. 2056 (10.56/440-51.42/320-08.14/520-4.57/303-2:31.82/473) Blatník F. 1909 (10.13/517-37.83/206-08.17/511-4.59/306-2:42.25/369) Schindler P. 1835 (10.02/537-35.83/190-08.50/423-4.10/222-2:32.73/463) Janda V. 1756 (10.41/466-47.00/282-08.45/436-4.20/239-2:46.17/333) Junek J. 1755 (10.25/495-48.14/292-08.64/388-4.60/308-2:53.23/272) Holub D. 1725 (10.53/445-27.58/124-08.19/506-4.96/375-2:52.98/275) Ondra A. 1711 (10.20/504-51.25/318-08.68/378-4.11/224-2:51.50/287) Herák D. 0 (/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 3547 | 0 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2988 | 559 | ||||||||||||||
3 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2727 | 820 | ||||||||||||||
4 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2710 | 837 | ||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2696 | 851 | ||||||||||||||
6 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2592 | 955 | ||||||||||||||
7 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2550 | 997 | ||||||||||||||
8 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2538 | 1009 | ||||||||||||||
9 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2533 | 1014 | ||||||||||||||
10 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2523 | 1024 | ||||||||||||||
11 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2483 | 1064 | ||||||||||||||
12 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2463 | 1084 | ||||||||||||||
13 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2430 | 1117 | ||||||||||||||
14 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 2348 | 1199 | ||||||||||||||
15 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2334 | 1213 | ||||||||||||||
16 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2301 | 1246 | ||||||||||||||
17 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 2180 | 1367 | ||||||||||||||
18 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 2174 | 1373 | ||||||||||||||
19 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 2149 | 1398 | ||||||||||||||
20 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 1891 | 1656 | ||||||||||||||
Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNF | ||||||||||||||||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Kerbachová A. 3547 (09.53/802-55.24/546-07.87/888-5.23/623-2:30.42/688)Štolová M. 2988 (09.42/824-38.98/343-08.32/752-4.69/477-2:38.35/592) Turnerová N. 2727 (09.94/723-33.38/275-08.40/729-4.53/436-2:40.74/564) Hyjánková N. 2710 (10.40/639-42.08/381-08.67/654-4.68/474-2:40.95/562) Parásková T. 2696 (10.23/670-34.88/293-08.61/670-4.71/482-2:39.29/581) Suráková A. 2592 (10.66/594-30.41/240-08.68/651-4.53/436-2:31.79/671) Farová M. 2550 (10.54/614-42.94/391-08.70/645-4.39/401-2:46.62/499) Přibylová V. 2538 (10.19/677-36.28/310-08.78/624-4.36/393-2:43.40/534) Petrásková V. 2533 (10.72/583-39.30/347-08.81/616-4.21/357-2:35.13/630) Reindlová E. 2523 (10.48/625-44.44/410-08.89/595-4.12/336-2:41.37/557) Šimůnková T. 2483 (10.63/599-42.89/391-08.80/618-4.12/336-2:43.03/539) Koucká H. 2463 (10.46/629-37.26/322-08.56/684-4.63/461-2:59.81/367) Schönpflugová K. 2430 (11.60/442-39.33/347-08.50/701-4.24/364-2:39.73/576) Hůlková B. 2348 (11.27/493-39.15/345-08.46/712-4.19/352-2:51.74/446) Pražáková N. 2334 (10.35/648-28.52/218-08.98/571-4.08/326-2:40.19/571) Šantrůčková N. 2301 (10.79/571-34.85/293-08.63/665-3.94/294-2:48.60/478) Suková E. 2180 (10.77/575-32.32/263-09.11/538-3.94/294-2:45.59/510) Hofmanová A. 2174 (10.79/571-34.28/286-09.11/538-4.05/319-2:50.37/460) Juchelková V. 2149 (10.49/623-26.25/191-08.89/595-4.10/331-2:55.37/409) Spívalová S. 1891 (11.11/519-39.12/345-09.17/523-3.53/206-3:07.59/298) Drudíková I. 1704 (11.53/453-34.82/293-08.64/662-3.95/296-/) Veselá B. 804 (09.52/804-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 5702 | 0 | ||||||||||||||
2 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 5473 | 229 | ||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 4827 | 875 | ||||||||||||||
4 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 4728 | 974 | ||||||||||||||
Poznámky:Cachová K. 5702 (13.94/987-1.83/1016-10.07/534-25.15/873-5.80/789-40.14/670-2:19.28/833)Galertová A. 5473 (13.95/985-1.65/795-12.29/680-25.66/827-5.72/765-40.64/680-2:26.21/741) Komrsková A. 4827 (14.77/872-1.59/724-10.88/587-26.59/746-5.21/617-36.97/609-2:31.70/672) Mužíková A. 4728 (15.53/773-1.65/795-10.79/581-26.93/718-5.12/592-33.71/547-2:27.69/722) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | NR 4847 | 0 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 4643 | 204 | ||||||||||||||
3 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4021 | 826 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 3722 | 1125 | ||||||||||||||
5 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 3509 | 1338 | ||||||||||||||
6 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3169 | 1678 | ||||||||||||||
Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Broumová M. 4847 (15.11/827-1.62/759-09.72/511-26.18/781-5.75/774-33.17/537-2:32.79/658)Březinová P. 4643 (15.25/809-1.74/903-10.12/537-26.70/737-5.10/587-26.79/416-2:33.14/654) Píšová M. 4021 (17.28/565-1.50/621-09.85/520-29.31/531-4.75/492-39.62/660-2:34.96/632) Řeháková K. 3722 (16.18/692-1.50/621-07.04/338-27.54/668-5.00/559-17.39/241-2:37.41/603) Pilařová E. 3509 (17.49/542-1.50/621-07.11/342-27.98/632-4.58/448-20.60/300-2:35.62/624) Capouchová B. 3169 (17.88/501-1.47/588-07.26/352-28.77/571-4.37/396-17.95/251-2:45.59/510) Chládková D. 2896 (15.53/773-1.62/759-09.99/529-25.57/835-/) Sedláčková M. 2020 (15.32/800-/-10.23/545-27.45/675-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 5070 | 0 | ||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 4928 | 142 | ||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4854 | 216 | ||||||||||||||
4 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 4514 | 556 | ||||||||||||||
5 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 4507 | 563 | ||||||||||||||
6 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 4331 | 739 | ||||||||||||||
7 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 4109 | 961 | ||||||||||||||
8 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 4070 | 1000 | ||||||||||||||
9 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 4048 | 1022 | ||||||||||||||
10 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 4005 | 1065 | ||||||||||||||
11 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3869 | 1201 | ||||||||||||||
12 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3803 | 1267 | ||||||||||||||
13 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3603 | 1467 | ||||||||||||||
14 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 3491 | 1579 | ||||||||||||||
15 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 3411 | 1659 | ||||||||||||||
16 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3217 | 1853 | ||||||||||||||
17 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 2613 | 2457 | ||||||||||||||
Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková | 97 | Slovakia | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Zatloukalová B. 5070 (14.72/879-1.59/724-12.97/725-26.81/728-5.54/712-37.70/623-2:31.09/679)Nečinová A. 4928 (14.95/848-1.59/724-12.73/709-26.22/778-5.21/617-40.96/686-2:40.59/566) Dvořáková B. 4854 (14.16/956-1.56/689-11.21/609-25.68/825-5.59/726-30.07/478-2:40.17/571) Harasimova P. 4514 (15.48/779-1.56/689-10.04/532-27.35/683-4.85/519-36.61/602-2:28.64/710) Doležalová B. 4507 (15.69/753-1.47/588-11.69/641-26.33/769-5.38/665-30.47/486-2:37.27/605) Svárovská L. 4331 (15.75/745-1.59/724-10.99/594-27.40/679-5.01/562-29.72/471-2:41.52/556) Odvárková L. 4109 (15.55/770-1.59/724-08.11/406-27.67/657-4.79/503-26.71/414-2:34.74/635) Bendová D. 4070 (16.43/662-1.44/555-12.07/666-27.64/659-4.74/490-31.21/500-2:43.12/538) Hanzlová B. 4048 (15.74/746-1.53/655-08.35/422-27.20/695-4.76/495-21.96/325-2:28.63/710) Edlová T. 4005 (15.77/743-1.50/621-10.96/592-27.33/685-5.08/581-22.71/339-2:51.90/444) Sejkorová M. 3869 (16.41/665-1.50/621-10.59/568-26.58/747-4.65/466-19.28/276-2:44.16/526) Cabrnochová P. 3803 (16.33/674-1.65/795-10.52/564-28.89/562-4.46/418-25.93/400-2:57.38/390) Pöschlová S. 3603 (16.69/632-1.59/724-09.51/497-29.14/544-4.92/538-25.97/401-3:11.33/267) Rákosníková I. 3491 (15.74/746-1.47/588-09.59/503-29.00/554-4.15/343-21.65/320-2:52.62/437) Votinská B. 3411 (16.76/624-1.41/523-08.65/441-27.88/640-4.69/477-24.37/370-3:03.19/336) Ostrožlíková N. 3313 (15.34/797-1.59/724-11.40/621-26.72/735-4.53/436) Skirčaková P. 3217 (16.49/655-/-07.81/387-27.10/704-4.59/451-19.82/286-2:26.78/734) Hubáčková D. 2613 (17.58/533-/-08.65/441-30.33/459-4.02/312-24.41/371-2:46.80/497) Myslíková N. 2015 (15.39/791-1.62/759-09.01/465-/) Dostálová V. 1427 (15.02/839-1.47/588-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 5002 | 0 | ||||||||||||||
2 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 4899 | 103 | ||||||||||||||
3 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4750 | 252 | ||||||||||||||
4 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 4686 | 316 | ||||||||||||||
5 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 4441 | 561 | ||||||||||||||
6 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4395 | 607 | ||||||||||||||
7 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 4283 | 719 | ||||||||||||||
8 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 4215 | 787 | ||||||||||||||
9 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 4167 | 835 | ||||||||||||||
10 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 4161 | 841 | ||||||||||||||
11 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4091 | 911 | ||||||||||||||
12 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4057 | 945 | ||||||||||||||
13 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 3815 | 1187 | ||||||||||||||
14 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 3760 | 1242 | ||||||||||||||
15 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3748 | 1254 | ||||||||||||||
16 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 3737 | 1265 | ||||||||||||||
17 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3732 | 1270 | ||||||||||||||
18 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 3724 | 1278 | ||||||||||||||
19 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 3650 | 1352 | ||||||||||||||
20 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 3508 | 1494 | ||||||||||||||
21 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 3445 | 1557 | ||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | DNF | ||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Novotná J. 5002 (14.52/906-1.68/830-10.65/572-18.87/914-5.40/671-27.95/438-2:31.74/671)Hrubá M. 4899 (14.84/863-1.74/903-10.14/539-19.42/846-5.32/648-29.82/473-2:35.40/627) Vokálová T. 4750 (14.45/916-1.62/759-09.02/465-19.52/834-5.40/671-29.21/462-2:34.07/643) Semecká T. 4686 (14.18/953-1.41/523-11.29/614-19.20/873-5.13/595-31.31/501-2:35.37/627) Reicheltová I. 4441 (15.16/821-1.56/689-11.61/635-20.26/746-5.28/637-28.57/450-2:50.03/463) Janíčková V. 4395 (15.14/823-1.41/523-09.94/526-19.38/851-4.99/557-22.88/343-2:23.84/772) Švábíková A. 4283 (15.46/782-1.59/724-09.71/510-20.30/742-4.63/461-24.99/382-2:30.91/682) Jirmanová K. 4215 (15.18/818-1.35/460-09.13/473-19.63/820-5.06/576-30.24/481-2:38.80/587) Jarešová L. 4167 (15.17/819-1.50/621-07.83/388-20.17/757-4.51/431-31.18/499-2:33.27/652) Malá P. 4161 (15.59/765-1.56/689-10.91/589-19.61/823-4.65/466-20.91/306-2:44.48/523) Resslerová K. 4091 (15.67/755-1.50/621-08.51/432-20.28/744-4.84/516-23.69/358-2:32.27/665) Polášková Š. 4057 (16.47/658-1.65/795-09.49/496-21.25/636-5.14/598-30.06/478-2:56.75/396) D´Ambrosca A. 3815 (16.06/707-1.44/555-08.99/464-20.39/731-4.50/428-20.49/298-2:34.93/632) Hromadníková T. 3760 (16.27/682-1.44/555-08.13/408-20.27/745-4.70/479-17.99/252-2:34.40/639) Zelinková K. 3748 (16.48/657-1.62/759-08.31/419-21.50/610-4.56/443-25.94/400-2:50.38/460) Jahnická N. 3737 (16.75/625-1.44/555-08.65/441-20.89/675-4.76/495-31.91/513-2:53.03/433) Dyrynková N. 3732 (15.59/765-1.35/460-08.10/406-20.72/694-4.38/398-25.36/389-2:35.93/620) Pertlíková L. 3724 (16.08/704-1.44/555-07.98/398-20.73/693-4.41/406-20.86/305-2:32.38/663) Žitná V. 3650 (16.06/707-1.35/460-10.30/549-19.96/781-4.42/408-24.87/380-2:59.99/365) Perná E. 3508 (17.31/562-1.35/460-08.82/452-20.22/751-4.17/347-22.04/327-2:36.89/609) Vrabcová K. 3445 (17.44/548-1.44/555-10.60/569-22.02/556-4.26/369-25.03/383-2:49.86/465) Němcová E. 3136 (16.98/599-1.44/555-08.12/407-21.08/654-4.37/396-32.54/525-/) Kašparová J. 2173 (15.91/725-/-07.32/356-20.81/684-4.42/408-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
devítiboj - Žáci | ||
---|---|---|
stav po 9 z 9 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 5500 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 5114 | 386 | ||||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 5064 | 436 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 5022 | 478 | ||||||||||||||
5 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 5004 | 496 | ||||||||||||||
6 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 4771 | 729 | ||||||||||||||
7 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4606 | 894 | ||||||||||||||
8 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4502 | 998 | ||||||||||||||
9 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 4487 | 1013 | ||||||||||||||
10 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 4433 | 1067 | ||||||||||||||
11 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4184 | 1316 | ||||||||||||||
12 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 4175 | 1325 | ||||||||||||||
13 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 4156 | 1344 | ||||||||||||||
14 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 4154 | 1346 | ||||||||||||||
15 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4074 | 1426 | ||||||||||||||
16 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4066 | 1434 | ||||||||||||||
17 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 4039 | 1461 | ||||||||||||||
18 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 3957 | 1543 | ||||||||||||||
19 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3827 | 1673 | ||||||||||||||
20 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3820 | 1680 | ||||||||||||||
21 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNF | 2268 | ||||||||||||||
Poznámky:Pleva P. 5500 (15.04/707-47.07/810-3.70/535-40.09/443-07.75/634-5.93/571-14.70/771-1.62/480-3:12.23/549)Kisiala J. 5114 (14.11/821-32.52/514-3.30/431-37.27/403-07.68/656-5.96/578-11.43/572-1.62/480-3:00.57/659) Svoboda A. 5064 (15.50/653-38.14/627-2.80/309-41.53/464-07.77/628-5.44/469-13.21/680-1.71/552-2:58.23/682) Svoboda L. 5022 (14.04/829-34.16/547-2.80/309-44.02/501-07.90/589-5.67/516-12.58/642-1.77/602-3:19.33/487) Prchal P. 5004 (14.10/822-32.43/512-3.40/457-33.30/346-07.75/634-5.75/533-11.07/550-1.65/504-3:01.85/646) Stankuš C. 4771 (14.16/814-27.19/409-2.60/264-43.42/492-08.07/540-5.66/514-10.18/496-1.77/602-3:02.50/640) Bárta D. 4606 (14.26/802-26.86/403-3.80/562-24.76/226-07.93/580-5.52/485-11.50/576-1.44/345-3:03.85/627) Trafina J. 4502 (14.41/783-21.46/300-2.70/286-32.12/329-07.62/675-5.57/496-10.72/529-1.50/389-2:54.88/715) Kopecký O. 4487 (14.89/724-/-3.60/509-32.70/337-07.74/637-5.75/533-11.14/554-1.62/480-2:55.11/713) Hoffmann M. 4433 (14.30/797-24.07/349-2.40/220-28.62/280-07.77/628-5.71/525-09.73/469-1.74/577-3:08.02/588) Běhounek M. 4184 (15.48/655-20.41/280-2.30/199-28.72/281-07.67/659-5.72/527-11.36/568-1.53/411-3:06.26/604) Desenský L. 4175 (14.34/792-31.69/498-3.10/381-31.97/327-07.70/650-4.89/361-09.38/448-1.47/367-3:36.57/351) Najman F. 4156 (15.76/624-32.00/504-2.50/242-43.07/487-08.30/476-4.89/361-10.60/522-1.65/504-3:25.50/436) Holý D. 4154 (14.98/714-26.85/403-3.20/406-30.32/304-08.31/473-5.10/402-09.84/476-1.65/504-3:21.13/472) Vilímek T. 4074 (15.58/644-28.06/426-2.70/286-39.00/428-08.02/554-5.61/504-11.44/572-1.56/434-3:55.43/226) Havel D. 4066 (15.86/613-27.22/410-2.60/264-34.79/367-07.90/589-5.38/457-09.70/468-1.44/345-3:11.88/553) Jedlička J. 4039 (14.74/742-28.04/426-2.50/242-26.19/246-07.96/571-5.14/409-08.78/413-1.62/480-3:16.70/510) Záhora V. 3957 (14.87/727-30.22/469-2.70/286-20.77/172-08.09/534-4.72/330-10.47/514-1.50/389-3:13.71/536) Nestrašil J. 3827 (15.37/668-21.82/306-2.70/286-25.10/231-07.86/601-4.90/363-09.23/440-1.53/411-3:15.41/521) Coufal P. 3820 (16.17/579-24.55/358-2.80/309-34.52/363-08.09/534-4.66/319-09.53/457-1.44/345-3:11.52/556) Jakl P. 3232 (17.22/470-30.70/478-2.40/220-27.26/261-07.81/616-4.96/375-10.04/488-1.41/324-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
desetiboj [M] - Muži | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 7518 | 0 | ||||||||||||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 7039 | 479 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 6692 | 826 | ||||||||||||||
4 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 6485 | 1033 | ||||||||||||||
5 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 6173 | 1345 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 6054 | 1464 | ||||||||||||||
7 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6006 | 1512 | ||||||||||||||
8 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 5932 | 1586 | ||||||||||||||
9 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5785 | 1733 | ||||||||||||||
10 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 5521 | 1997 | ||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Lukáš M. 7518 (11.11/836-6.96/804-14.06/732-1.83/653-51.17/761-14.72/884-39.45/653-4.40/731-65.92/827-4:46.90/637)Hromčík A. 7039 (10.99/863-6.92/795-12.14/615-1.86/679-50.42/795-14.82/871-35.61/576-4.20/673-45.11/517-4:44.05/655) Štefek M. 6692 (11.22/812-6.49/695-12.46/634-1.89/705-52.37/709-16.32/697-37.32/610-3.90/590-56.22/681-5:00.10/559) Pulíček R. 6485 (11.59/734-6.00/587-11.54/579-1.89/705-53.49/661-15.00/850-33.16/527-4.20/673-52.04/619-5:01.66/550) Dvořák D. 6173 (11.24/808-6.46/688-12.06/610-1.77/602-51.44/749-16.12/719-33.39/532-3.80/562-41.19/459-5:21.15/444) Hunčovský O. 6054 (11.98/655-6.54/707-09.95/483-1.92/731-53.28/670-15.45/796-26.86/403-3.50/482-41.21/460-4:42.19/667) Zákoucký V. 6006 (11.91/669-6.21/632-11.88/599-1.77/602-55.90/563-16.88/637-37.79/620-4.00/617-40.58/451-4:50.44/616) Horák J. 5932 (11.52/748-6.37/668-10.88/539-1.77/602-54.84/605-17.10/614-29.94/463-4.00/617-47.76/556-5:07.01/520) Fiala A. 5785 (12.01/649-6.33/659-12.01/607-1.83/653-58.16/478-16.13/718-33.61/536-3.50/482-47.06/545-5:18.48/458) Koptík T. 5521 (11.94/663-6.04/595-11.03/548-1.80/627-55.73/570-16.25/705-29.71/459-3.80/562-38.38/419-5:35.50/373) Nejedlý A. 4629 (11.33/789-6.83/774-13.12/675-1.95/758-50.92/773-14.91/860-/) Drda J. 3962 (11.78/695-5.97/580-09.34/446-1.86/679-53.50/660-17.89/535-24.98/367) Čásenský K. 736 (11.58/736) |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 7521 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6307 | 1214 | ||||||||||||||
3 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 6070 | 1451 | ||||||||||||||
4 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 5936 | 1585 | ||||||||||||||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 5907 | 1614 | ||||||||||||||
6 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 5560 | 1961 | ||||||||||||||
7 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 5501 | 2020 | ||||||||||||||
8 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5425 | 2096 | ||||||||||||||
9 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 5218 | 2303 | ||||||||||||||
10 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 5044 | 2477 | ||||||||||||||
11 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5021 | 2500 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 4995 | 2526 | ||||||||||||||
13 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 4653 | 2868 | ||||||||||||||
14 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 3902 | 3619 | ||||||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | DNF | ||||||||||||||||
Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Sýkora J. 7521 (10.89/885-7.37/903-14.83/779-2.01/813-49.56/835-14.65/892-42.39/713-4.00/617-49.20/577-5:09.44/507)Hájek V. 6307 (11.76/699-6.52/702-10.80/534-1.92/731-53.39/665-15.91/743-32.63/516-4.40/731-36.75/395-4:54.58/591) Canini D. 6070 (11.78/695-5.83/550-12.01/607-1.74/577-53.75/650-15.32/811-32.25/509-3.80/562-42.96/485-4:49.14/624) Večeřa J. 5936 (11.92/667-6.39/673-12.11/613-1.86/679-54.52/618-15.25/820-28.81/441-3.30/431-41.72/467-5:05.81/527) Grabmüller A. 5907 (11.21/814-6.65/732-09.28/443-1.80/627-51.20/760-15.46/795-20.82/287-3.60/509-28.40/277-4:42.83/663) Tauer J. 5560 (11.89/673-6.29/650-08.45/393-1.86/679-52.48/704-16.85/640-24.61/360-2.80/309-38.19/416-4:31.32/736) Červinka V. 5501 (12.45/565-6.10/608-11.15/555-1.77/602-58.22/476-18.05/519-30.73/479-4.10/645-46.08/531-5:06.87/521) Kubeš J. 5425 (11.63/725-5.89/563-09.60/462-1.71/552-52.63/697-14.91/860-26.95/405-2.90/333-30.85/311-5:07.61/517) Pilař L. 5218 (12.11/629-5.85/554-12.59/642-1.62/480-56.46/541-16.00/733-33.06/525-3.00/357-38.29/417-5:42.41/340) Decker J. 5044 (11.71/709-5.91/567-10.30/504-1.65/504-53.32/668-16.42/686-29.68/458-2.60/264-34.01/356-5:45.14/328) Růžička M. 5021 (12.07/637-5.90/565-09.01/426-1.59/457-52.90/686-16.41/687-18.95/252-3.30/431-23.67/211-4:41.88/669) Čech V. 4995 (11.99/653-6.14/617-10.13/493-1.77/602-54.50/619-16.06/726-28.69/439-/-33.95/355-5:12.31/491) Stejskal J. 4653 (11.95/661-5.86/556-08.51/397-1.47/367-54.09/636-18.26/499-23.11/331-2.90/333-33.04/342-5:05.07/531) Nikodem F. 4386 (11.39/776-6.10/608-10.23/499-1.89/705-52.83/689-16.12/719-26.18/390-/) Mikuláček P. 4332 (11.97/657-6.83/774-12.12/614-1.74/577-57.47/503-15.58/781-28.02/426-/-/) Hrdlička J. 3902 (12.66/527-5.34/449-09.11/432-1.50/389-58.51/465-19.57/384-21.12/293-2.70/286-27.13/259-5:26.21/418) Minát J. 554 (12.51/554) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 6050 | 0 | ||||||||||||||
2 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5921 | 129 | ||||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5884 | 166 | ||||||||||||||
4 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5803 | 247 | ||||||||||||||
5 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 5488 | 562 | ||||||||||||||
6 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5458 | 592 | ||||||||||||||
7 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5450 | 600 | ||||||||||||||
8 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5174 | 876 | ||||||||||||||
9 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 5162 | 888 | ||||||||||||||
10 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 5113 | 937 | ||||||||||||||
11 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 5000 | 1050 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 4503 | 1547 | ||||||||||||||
13 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4482 | 1568 | ||||||||||||||
14 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 4187 | 1863 | ||||||||||||||
15 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 4103 | 1947 | ||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Hájek D. 6050 (11.85/681-6.24/639-10.83/536-1.86/679-54.57/616-15.12/835-29.56/456-3.80/562-40.15/444-4:52.72/602)Kukla C. 5921 (11.87/677-5.63/508-13.01/668-1.71/552-55.38/584-15.34/809-34.42/552-3.50/482-42.92/485-4:52.38/604) Šrámek D. 5884 (11.43/767-6.31/655-10.43/512-1.68/528-52.50/703-16.54/673-29.64/457-4.00/617-34.32/360-4:51.19/612) Monzar D. 5803 (11.95/661-5.65/512-09.57/460-1.68/528-53.57/657-15.25/820-29.90/462-3.80/562-45.99/529-4:51.17/612) Dolejš P. 5488 (12.22/608-6.01/589-12.35/628-1.59/457-56.38/545-17.54/569-32.73/518-4.10/645-34.20/359-4:58.30/570) Dolák O. 5458 (12.37/580-5.89/563-14.09/734-1.65/504-56.40/544-16.55/672-34.46/553-2.90/333-46.43/536-5:22.09/439) Němec J. 5450 (12.05/641-5.67/516-11.16/556-1.68/528-54.65/613-16.07/725-33.43/532-2.70/286-40.12/444-4:51.65/609) Uhlíř J. 5174 (12.06/639-5.78/540-11.71/589-1.65/504-55.76/569-16.76/650-29.02/445-2.60/264-37.20/402-4:57.86/572) Perkner J. 5162 (12.29/595-5.92/569-12.68/648-1.65/504-57.09/517-17.94/530-31.77/499-3.40/457-32.06/328-5:07.86/515) Sekyra D. 5113 (12.08/635-5.63/508-09.37/448-1.65/504-53.91/643-15.36/807-24.51/358-2.70/286-32.55/335-4:55.00/589) Stupka P. 5000 (12.82/499-5.58/498-11.11/553-1.62/480-58.10/480-17.26/597-23.76/343-3.00/357-47.69/554-4:46.61/639) Šimek V. 4503 (12.08/635-5.02/386-10.10/492-1.53/411-54.97/600-17.22/602-21.54/301-2.60/264-29.34/290-5:06.68/522) Preisler L. 4482 (12.72/516-5.26/433-09.36/447-1.74/577-57.70/495-17.69/554-23.73/343-2.80/309-27.92/270-5:03.74/538) Doležal J. 4360 (11.32/791-6.57/713-/-1.86/679-52.26/713-14.63/895-/-/-48.66/569-/) Capouch T. 4187 (12.26/601-5.10/402-08.73/410-1.53/411-56.55/538-18.14/511-19.61/265-3.40/457-21.94/188-5:28.96/404) Mach M. 4103 (12.24/605-5.42/465-08.69/407-/-55.79/567-16.65/661-23.66/341-2.20/179-29.03/286-4:54.53/592) Kučera J. 3127 (11.55/742-6.12/613-10.68/527-1.71/552-52.73/693-/) Mikula M. 2598 (12.36/582-5.36/453-11.13/554-1.65/504-57.43/505-/) Urban M. 1285 (11.51/750-5.76/535-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |