Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 24.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 47.07 19.5720.41X20.41 810
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 38.14 19.5720.41X20.41 627
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 34.16 19.5720.41X20.41 547
4 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 32.52 19.5720.41X20.41 514
5 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 32.43 19.5720.41X20.41 512
6 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 32.00 19.5720.41X20.41 504
7 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 31.69 19.5720.41X20.41 498
8 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 30.70 19.5720.41X20.41 478
9 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 30.22 19.5720.41X20.41 469
10 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 28.06 19.5720.41X20.41 426
11 Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 28.04 19.5720.41X20.41 426
12 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 27.22 19.5720.41X20.41 410
13 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 27.19 19.5720.41X20.41 409
14 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 26.86 19.5720.41X20.41 403
15 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 26.85 19.5720.41X20.41 403
16 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 24.55 19.5720.41X20.41 358
17 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 24.07 19.5720.41X20.41 349
18 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 21.82 19.5720.41X20.41 306
19 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 21.46 19.5720.41X20.41 300
20 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 20.41 19.5720.41X20.41 280
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 NM
Celkem 21 závodníků