Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Tábor (15. - 16. 6. 2013)

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 15.6.2013 - 15:32) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.27 Q
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.35 Q
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.72 Q
4 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:55.11 q
5 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.97
6 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:56.82
7 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:57.12
8 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:58.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2013 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:53.68 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:54.14 Q
3 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:54.45 Q
4 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.68 q
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:56.81
6 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:57.96
7 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:00.31
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:53.68 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:54.14 Q
3 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.27 Q
4 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.35 Q
5 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:54.45 Q
6 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.68 q
7 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.72 Q
8 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:55.11 q
9 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.97
10 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:56.81
11 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:56.82
12 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:57.12
13 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:57.96
14 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:58.15
15 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:00.31
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.6.2013 - 14:02) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:53.17
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:53.21
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:53.36
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.53
5 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:54.91
6 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.12
7 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:56.28
8 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:56.36
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 15.6.2013 - 15:16) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:14.01 Q
2 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:15.23 Q
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:15.58 Q
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.60 q
5 Petra DupalováPetra Dupalová 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:20.82
6 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:21.73
Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2013 - 15:21) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:04.17 Q
2 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.39 Q
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.58 Q
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.56 q
5 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.20
6 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:22.16
Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:04.17 Q
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:14.01 Q
3 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:15.23 Q
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.39 Q
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:15.58 Q
6 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.58 Q
7 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.60 q
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.56 q
9 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.20
10 Petra DupalováPetra Dupalová 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:20.82
11 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:21.73
12 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:22.16
Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.6.2013 - 13:47) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:11.14
2 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:11.54
3 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:14.57
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:15.66
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:16.66
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.90
7 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.07
Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 8 závodníků