Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Tábor (15. - 16. 6. 2013)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.6.2013 - 14:54) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 3:55.07
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:55.45
3 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:56.51
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:57.13
5 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:58.02
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:58.19
7 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:58.61
8 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:58.69
9 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:58.70
10 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 3:58.74
11 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:01.29
12 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:03.21
13 Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:04.64
14 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:09.19
Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.6.2013 - 14:44) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:18.96
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:19.79
3 Eva KrchováEva Krchová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:21.44
4 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:24.89
5 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:29.04
6 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:31.48
7 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:39.95
8 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:40.15
9 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:44.57
10 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:45.07
11 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:50.57
12 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:54.43
Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav DNF
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 16 závodníků