výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Tábor (15. - 16. 6. 2013)

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.354.604.805.005.155.255.355.455.555.605.655.705.765.82
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 MR 5.76 OXXX
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.65 OXXX
3 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.00 OXXX
4 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.00 OXXX
5= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.80 OXXX
5= Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 4.80 OXXX
5= Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.80 OXXX
8 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.60 OXXX
9 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.60 OXXX
10 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.60 OXXX
11 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 4.35 OXXX
Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 DNP
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 NM
Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
80 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.6.2013) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.403.603.803.954.104.204.304.354.404.50
1 Jiřina SvobodováJiřina Svobodová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 4.35 --------O-XXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 4.30 -----XO-O--XXX
3 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.95 ---OOXXX
4 Jana BrožováJana Brožová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.80 -OOXXOXXX
5= Pavla RybováPavla Rybová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
78 3.60 --OXXX
5= Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 3.60 -OOXXX
7 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.60 -XOXXOXXX
8= Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.40 -OXXX
8= Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.40 OOXXX
8= Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.40 OOXXX
11 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.40 OXOXXX
Celkem 11 závodníků