Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 6. 2013)
100 m - Junioři (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.70 0.156
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74 0.181
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 10.82 0.132
100 m - Dorostenci (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.92 0.104
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.96 0.150
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.98 0.173
100 m - Juniorky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.99 0.160
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.23 0.180
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28 0.139
100 m - Dorostenky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 11.85 0.164
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.30 0.142
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.38 0.207
200 m - Junioři (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.75 0.216
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.85 0.145
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.90 0.124
200 m - Dorostenci (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.82 0.196
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.08 0.135
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.32 0.257
200 m - Juniorky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.04 0.142
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.51 0.242
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.56 0.170
200 m - Dorostenky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín MR 23.92 0.198
2 Andrea ŠkolováAndrea Školová 965820 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.40 0.239
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.50 0.164
400 m - Junioři (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.24 0.236
2 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.22 0.273
3 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.47 0.192
400 m - Dorostenci (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 48.90 0.178
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 48.99 0.270
3 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 50.68 0.250
400 m - Juniorky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.18 0.272
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.51 0.232
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.70 0.330
400 m - Dorostenky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto MR 54.72 0.195
2 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.95 0.199
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.37 0.213
800 m - Junioři (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 1:53.41
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.18
3 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:54.23
800 m - Dorostenci (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.86
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.59
3 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.58
800 m - Juniorky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:13.54
2 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.73
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.89
800 m - Dorostenky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 2:14.28
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.99
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.15
1500 m - Junioři (sobota, 22.6.2013 - 12:13:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:03.59
2 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:04.26
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:05.52
1500 m - Dorostenci (sobota, 22.6.2013 - 12:04:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.45
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:06.51
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:12.03
1500 m - Juniorky (sobota, 22.6.2013 - 11:54:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:32.64
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:35.89
3 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:37.28
1500 m - Dorostenky (sobota, 22.6.2013 - 11:43:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.50
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:48.76
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:50.09
3000 m - Dorostenci (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 09:11.14
2 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:12.43
3 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:14.68
3000 m - Juniorky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:14.10
2 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:20.55
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:30.42
3000 m - Dorostenky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 10:23.01
2 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:31.67
3 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 10:32.06
5000 m - Junioři (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 15:44.74
2 Dominik SádloDominik Sádlo 950831 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:50.00
3 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 15:53.31
100 m překážek - Juniorky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.68 0.150
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.15 0.164
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.19 0.154
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.10 0.195
2 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.11 0.266
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.33 0.194
110 m překážek - Junioři (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.41 0.215
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 14.48 0.177
3 Robin MadejRobin Madej 940819 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.60 0.157
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.29 0.196
2 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 14.36 0.159
3 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.59 0.154
300 m překážek - Dorostenci (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.64
2 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 38.70
3 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 39.48
300 m překážek - Dorostenky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NR 42.04
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.04
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.08
400 m překážek - Junioři (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.12 0.250
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 53.89 0.228
3 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.72 0.201
400 m překážek - Juniorky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.97 0.369
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.61 0.248
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 63.26 0.254
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.07
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 5:12.33
3 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:15.68
2000 m překážek - Dorostenci (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín MR 5:53.96
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6:14.97
3 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:19.19
2000 m překážek - Juniorky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína VachováKarolína Vachová 945624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7:40.22
2 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:47.55
3 Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:56.53
3000 m překážek - Junioři (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 09:37.16
2 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09:39.25
3 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 951103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:40.60
4 x 100 m - Junioři (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 A Dvořák, Grabmüller, Petr, Kadlec A Dvořák, Grabmüller, Petr, Kadlec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.32 0.258
2 Pilař, Netymach, Kroupa, Paďour Pilař, Netymach, Kroupa, Paďour AC PardubiceAC Pardubice 43.02 0.274
3 Jánský, Myškovský, Bezák, Řezníček Jánský, Myškovský, Bezák, Řezníček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.05 0.146
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Janoušová, Hofmanová, Seidlová, Černochová Janoušová, Hofmanová, Seidlová, Černochová ČR 19ČR 19 MR 46.09 0.172
2 Koudelová, Kobiánová, Svobodová, Dubová Koudelová, Kobiánová, Svobodová, Dubová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.90 0.213
3 Falharová, Šádková, Žádníková, Šebestíková Falharová, Šádková, Žádníková, Šebestíková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.21 0.157
4 x 400 m - Dorostenci (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Musil, Janoušek, Kukla, Šrámek Musil, Janoušek, Kukla, Šrámek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:30.59 0.315
2 Hartych, Šimek, Sekyra, Hotový Hartych, Šimek, Sekyra, Hotový ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.03 0.334
3 Turek, Beňovič, Král, Palzer Turek, Beňovič, Král, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:32.38 0.296
4 x 400 m - Dorostenky (neděle, 23.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Paličková, Sedlářová, Žurková, Kolajová Paličková, Sedlářová, Žurková, Kolajová AK HodonínAK Hodonín 3:55.85 0.268
2 Benčová, Siebeltová K., Rašková, Siebeltová V. Benčová, Siebeltová K., Rašková, Siebeltová V. TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:02.44 0.376
3 Sladovníková, Buriánová, Fajcová, Kopecká Sladovníková, Buriánová, Fajcová, Kopecká ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:05.01 0.258
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23:50.57
2 Lukáš JoukalLukáš Joukal 970101 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 26:16.38
3 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 971110 AK HodonínAK Hodonín 27:24.82
Chůze dráha 5000 m - Dorostenky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 965123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28:57.53
2 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31:39.15
3 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 976015 AK HodonínAK Hodonín 34:10.64
Chůze dráha 10000 m - Junioři (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej MotlOndřej Motl 940725 TJ RumburkTJ Rumburk 47:35.33
2 Vít PolášekVít Polášek 941031 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 47:51.69
3 Filip VeseloušFilip Veselouš 950518 AK HodonínAK Hodonín 49:15.95
Chůze dráha 10000 m - Juniorky (sobota, 22.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 955320 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56:16.31
2 Anna SelníkováAnna Selníková 945906 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59:11.58