Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 6. 2013)

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 15.02 +2.1 m/s 14.65 +1.8 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 14.75 +3.4 m/s - 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 14.34 +2.7 m/s 14.26 +1.1 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 14.01 +3.9 m/s 13.50 +1.8 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
5 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.90 +1.3 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
6 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 13.66 +4.0 m/s 13.28 +1.9 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
7 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 13.63 +2.8 m/s 13.35 +1.8 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 13.45 +0.3 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
9 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 13.25 +2.4 m/s 13.08 +1.6 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
10 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 13.23 +3.6 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
11 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 13.04 +3.3 m/s 12.96 +1.6 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
12 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 13.01 +1.8 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
13 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
JAC BrnoJAC Brno
95 12.90 +2.9 m/s 11.47 -1.1 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
14 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 12.81 +4.0 m/s 11.39 -0.1 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
15 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 12.36 +2.9 m/s 11.67+2.2X+2.812.36+2.912.36
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 DNP
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 DNP
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 14.16 +1.8 m/s 13.88+1.2X+0.813.99+4.013.9914.16+1.813.91+1.814.14+4.2
2 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 13.48 +4.1 m/s 13.13 +1.6 m/s 13.13+1.613.24+2.113.48+4.113.4812.87+5.113.17+4.2X+3.3
3 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 13.43 +2.1 m/s 13.22 +1.3 m/s 13.22+1.312.96+1.413.14+3.513.2213.40+3.613.43+2.113.12+4.7
4 Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13.37 +2.7 m/s X+2.213.27+3.2-+2.113.27X+4.4X+2.213.37+2.7
5 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC BrnoJAC Brno
96 13.34 13.32+2.0X+1.5X+4.013.3213.34+3.4X+0.713.12+4.6
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.20 +3.2 m/s X+2.113.01+2.413.20+3.213.20X+2.0X+3.1X+2.8
7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 13.00 +3.7 m/s 12.98 +0.9 m/s 11.14+2.812.81+1.713.00+3.713.00X+1.812.98+0.912.91+2.3
8 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.00 +2.0 m/s X+2.712.58+2.413.00+2.013.0012.83+2.212.90+5.0X+2.7
9 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 12.84 +2.7 m/s 11.67 +1.0 m/s 12.84+2.711.67+1.012.51+2.912.84
10 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 12.81 +1.4 m/s 12.81+1.4X+2.812.55+1.712.81
11 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.80 12.80+2.912.16+2.8X+3.212.80
12 Jan GerekJan Gerek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 12.68 +2.8 m/s 12.68 +1.7 m/s X+2.412.68+1.712.68+2.812.68
13 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 12.44 +2.9 m/s 11.84 +1.3 m/s 11.83+3.611.84+1.312.44+2.912.44
14 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 11.94 +1.8 m/s 11.94+1.8X+1.6X+2.911.94
15 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 11.63 +2.3 m/s 11.28 +1.1 m/s 11.63+2.3X+1.111.28+1.111.63
Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 DNP -+1.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 12.36 +0.6 m/s
2 Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 12.13 +2.4 m/s 11.74 +1.8 m/s XX11.74+1.811.7411.67-0.212.13+2.4X
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 12.01 +0.2 m/s 11.72+1.612.01+0.211.79+0.512.0111.71+0.911.75+1.711.87+1.1
4 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 12.00 +1.2 m/s 11.47+1.411.43+1.611.72+2.011.7211.63-0.211.93+0.912.00+1.2
5 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 12.00 +2.7 m/s 11.87 +1.2 m/s 11.65+2.411.75+0.911.65+2.211.7511.87+1.211.78+0.812.00+2.7
6 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.91 +3.4 m/s 11.44 +1.6 m/s 11.44+1.6XX11.4411.91+3.4XX
7 Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 11.47 +2.3 m/s 11.16 +0.8 m/s 10.75-1.011.12+1.311.47+2.311.4711.16+0.8X11.45+2.1
8 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.38 +2.2 m/s 10.95 +1.5 m/s 10.42-0.411.38+2.210.60+0.511.3810.95+1.511.23+2.6X
9 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 11.15 +0.8 m/s 10.20-0.711.15+0.811.04-1.211.1510.97-0.311.13+0.010.72+0.9
10 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 11.13 +1.9 m/s 11.13+1.910.98+3.3X11.13
11 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
94 11.03 +2.8 m/s 10.85 -1.0 m/s 10.05+1.511.03+2.810.85-1.011.03
12 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.00 +1.6 m/s 10.39-0.711.00+1.610.81+1.111.00
13 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 10.68 +1.2 m/s XX10.68+1.210.68
14 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.48 +1.2 m/s X10.48+1.2X10.48
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 11.61 +1.0 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
2 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 11.23 +2.9 m/s 10.64 +0.3 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
3 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 11.20 +0.7 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
4 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.09 +1.6 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
5 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.99 +1.6 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
6 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10.74 +1.2 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
7 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.44 +1.0 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
8 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.40 +1.8 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
9 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 10.39 +2.0 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
10 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 10.35 -0.2 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
11 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 10.34 +2.0 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
12 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 10.07 +1.6 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
13 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 10.02 +2.3 m/s 9.92 +1.8 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
14 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 09.99 +3.0 m/s 9.87 +1.1 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
15 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 09.80 +2.6 m/s 9.79 +1.7 m/s 9.80+2.69.66+1.09.79+1.79.80
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 DNP
Celkem 16 závodníků