Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 6. 2013)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.02 Q 0.124
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.66 Q 0.145
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.20 Q 0.114
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.41 0.165
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.50 0.134
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.99 0.126
7 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.10 0.163
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.62 0.151
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.18 Q 0.139
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.47 Q 0.171
3 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.01 Q 0.214
4 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.06 q 0.161
5 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.27 q 0.135
6 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.85 0.189
7 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 16.90 0.145
8 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.27 0.162
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.02 Q 0.124
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.18 Q 0.139
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.47 Q 0.171
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.66 Q 0.145
5 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.01 Q 0.214
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.06 q 0.161
7 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.20 Q 0.114
8 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.27 q 0.135
9 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.41 0.165
10 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.50 0.134
11 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.85 0.189
12 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.99 0.126
13 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.10 0.163
14 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.62 0.151
15 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 16.90 0.145
16 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.27 0.162

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.68 0.150
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.15 0.164
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.19 0.154
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.77 0.173
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.92 0.123
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.04 0.268
7 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.32 0.188
8 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.40 0.209
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.22 Q 0.166
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.65 Q 0.181
3 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.69 q 0.216
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.09 q 0.219
5 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.92 0.178
Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.52 Q 0.193
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.69 Q 0.179
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 15.16 0.184
4 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.62 0.187
5 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 15.63 0.162
6 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.64 0.145
7 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.04 0.207
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.08 Q 0.250
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 14.65 Q 0.148
3 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.26 0.169
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.42 0.215
5 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.55 0.147
6 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 16.45 0.181
7 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.53 0.140
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.08 Q 0.250
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.22 Q 0.166
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.52 Q 0.193
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.65 Q 0.181
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 14.65 Q 0.148
6 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.69 q 0.216
7 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.69 Q 0.179
8 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.09 q 0.219
9 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 15.16 0.184
10 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.26 0.169
11 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.42 0.215
12 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.55 0.147
13 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.62 0.187
14 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 15.63 0.162
15 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.64 0.145
16 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.92 0.178
17 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 16.45 0.181
18 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.53 0.140
19 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.04 0.207
Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most DNP
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.10 0.195
2 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.11 0.266
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.33 0.194
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 14.52 0.179
5 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.66 0.213
6 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.68 0.202
7 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.83 0.181
8 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.02 0.193
Celkem 8 závodníků