Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Ústí nad Orlicí (31. - 1. 9. 2013)

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 55.25 Q
2 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 56.20 Q
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 56.80 Q
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 4 57.16
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 58.02
Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNP
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.77 Q
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 53.98 Q
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 54.16 Q
4 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 54.65 q
5 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.34 q
6 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 6 57.03
7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 8 57.90
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.77 Q
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 53.98 Q
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 54.16 Q
4 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 54.65 q
5 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 55.25 Q
6 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 56.20 Q
7 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.34 q
8 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 56.80 Q
9 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 6 57.03
10 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 4 57.16
11 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 8 57.90
12 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 58.02
Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNP
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNP

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4 52.44
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 52.90
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 52.94
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 53.22
5 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 55.44
6 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 55.95
7 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 56.11
8 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.44
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 63.45 Q
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.50 Q
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 65.05
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 66.67
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 66.82
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 68.13
7 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 8 69.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 63.34
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 64.36 Q
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 66.78 Q
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 68.55
5 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 69.65
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 71.48
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 73.35
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.63 Q
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 63.04 Q
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 63.51 q
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 64.29 q
5 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 66.12
6 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 69.19
7 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 69.57
Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.63 Q
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 63.04 Q
3 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 63.34
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 63.45 Q
5 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 63.51 q
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 64.29 q
7 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 64.36 Q
8 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.50 Q
9 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 65.05
10 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 66.12
11 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 66.67
12 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 66.78 Q
13 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 66.82
14 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 68.13
15 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 68.55
16 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 69.19
17 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 69.57
18 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 69.65
19 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 8 69.94
20 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 71.48
21 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 73.35
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 DNP
Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNP

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.18
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 62.74
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 62.76
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 63.06
5 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 63.59
6 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 65.88
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.95
Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DQ 0.001
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 8 závodníků