Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Ústí nad Orlicí (31. - 1. 9. 2013)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 13:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.81 Q
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.86 Q
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 10.89 q
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 11.03
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.16
6 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.17
7 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 11.27
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 1 DQ -0.011
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 13:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 10.56 Q
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.73 Q
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 10.88 q
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.01
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.07
6 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 11.17
7 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.19
8 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 13:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 10.60 Q
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.89 Q
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.98
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.11
5 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.22
6 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.28
7 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 10.56 Q
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 10.60 Q
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.73 Q
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.81 Q
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.86 Q
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 10.88 q
7 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.89 Q
7 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 10.89 q
9 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.98
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.01
11 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 11.03
12 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.07
13 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.11
14 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.16
15 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.17
15 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 11.17
17 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.19
18 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.22
19 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.25
20 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 11.27
21 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.28
22 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.66
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 1 DQ -0.011

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 10.51
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.73
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 3 10.80
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.82
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.84
6 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.90
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 10.97
8 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 11.02
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 13:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 12.52 Q
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.58 Q
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 12.64
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.69
5 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.77
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.99
Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 13:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.17 Q
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 4 12.18 Q
3 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.46 q
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.53
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.55
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.63
7 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 13:30) official Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 12.06 Q
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.13 Q
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 12.49 q
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 12.59
5 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 12.71
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.78
Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 12.06 Q
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.13 Q
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.17 Q
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 4 12.18 Q
5 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.46 q
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 12.49 q
7 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 12.52 Q
8 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.53
9 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.55
10 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.58 Q
11 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 12.59
12 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.63
13 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 12.64
14 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.68
15 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.69
16 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 12.71
17 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.77
18 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.78
19 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.99
Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 DNP

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.97
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.10
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 12.11
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 7 12.13
5 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.32
6 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.57
7 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 12.61
8 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.76
Celkem 8 závodníků